-
Liczba zawartości
57 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O kamilson_92
- Urodziny 12/31/1992
Informacje osobiste
-
Imię
Kamil
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Piotrków Trybunalski
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2001
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
logi dynamicznne passat 1.9tdi avf analiza
kamilson_92 odpowiedział Skuter654 → na temat → Analizy logów
Generalnie wyjścia nie miałem, musiałem ruszyć sztangę, ponieważ założyłem nowy rdzeń turbo, bo mi druga regenerowana już się skończyła. Po założeniu nowego rdzenia auto w ogóle nie jechało. Poregulowalem i zaczęło jechać, ale poprzednie lepiej mi wstawało zanim się uszkodziło. Da się jeździć, ale niesmak pozostał i próbuję to jakoś wygłaskać, aby efekt był zadowalający. Logowanie po regulacji sztangi nie doładowanie lub przeładowanie. Gdyby ktoś kto zna dobrze temat mógł podpowiedzieć, bo chyba po to jest to forum ?? Stojąc nad turbo, wykręcając zderzak to: ...? Wkręcając to: ...? Z góry dzięki i pozdrawiam. P.s. w każdym razie, dziś kolejna regulacja, ale pojechałem na przejażdżkę bez laptopa. Jak będzie chwila to zrobię loga i porównamy, może uda się stworzyć jakiś sensowny poradnik, o sztandze coś wiadomo, coś można poczytać natomiast o regulacji zderzaka już gorzej. Jedyne na co napotkamy to komentarze fachowców z warsztatów zajmującymi się turbawkami, że taka regulacja tylko na stole na specjalnych maszynach. -
logi dynamicznne passat 1.9tdi avf analiza
kamilson_92 odpowiedział Skuter654 → na temat → Analizy logów
Witam, skróciłem sztangę praktycznie na maxa, aż zaczęło przeładowywać w wyższych partiach obrotów z tego co zauważyłem. Zrobiłem loga. https://vaglogs.com/log/011-Not-Running-Not-Running-121f2e90-c693-4e31-942a-0d8a86bd61eb Plan na jutro - wydłużyć nieco sztangę, aby było optymalnie, lecz z dołu nie zauważyłem poprawy, nasuwa się myśl, iż prawdopodobnie należy zmienić połozenie "zderzaka" sztangi/zmiennej geometrii. Czy to pomoże? Jeśli tak to poproszę o podpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Czy zderzak to zła droga i szukać przyczyny gdzieś indziej? -
Odświeże temat. Czy ODIS działa na starsze auta? Passat 1.9 avf 2001r.? Pozdrawiam
-
logi dynamicznne passat 1.9tdi avf analiza
kamilson_92 odpowiedział Skuter654 → na temat → Analizy logów
Ok. Poprawię i zrobię update. Czyli trójka od najniższych obrotów i but? -
logi dynamicznne passat 1.9tdi avf analiza
kamilson_92 odpowiedział Skuter654 → na temat → Analizy logów
https://vaglogs.com/log/011-Not-Running-Not-Running-ff668277-7e78-4243-a3c6-09f386c58f64 Witam. Mogę prosić o analizę loga? Pozdrawiam -
Witam. Spotkałem sie z pozytywna opinią nowych zamków. http://allegro.pl/zamek-lewy-przod-golf-bora-passat-leon-octavia-dme-i6896527831.html Koleś twierdził, ze zamawiane wielokrotnie i 0 reklamacji. Stwierdziłem, ze zapytam jeszcze na forum. Moze ktoś z was miał styczność i również chwali? Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
-
Witam. Podejdą do b5 fl 18 cali 8J et48? Jak tak to jaka opona? 225/40?
-
kamilson_92 obserwuje zawartość → Passat B5 (3B i 3BG)
-
Witam, mam zaolejone te okolice wokół tej chłodniczki/wymiennika ciepła. Są tam jakieś uszczelki? Wymieniał je ktoś już może i podzieli sie wiedzą w tym temacie? Z góry dziękuję. Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
-
Witam, zastanawiam sie nad zmiana kół. Myślę nad 17 lub 18. 17 - 225/45/17 A przy 18? Moze być tez profil 45 zamiast 40? 225/45/18? Jakie et felg 18 calowych ma być wówczas? Prosze o porady. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
-
[B5] Jak odpowietrzyć Passat B5 FL ABS ESP?
kamilson_92 odpowiedział bolsfanwk → na temat → Hamulce, felgi, opony
Jakie sa objawy zapowietrzonej pompy abs? I czy konieczne jest odpowietrzenie uniesionego auta? (Gdzieś czytałem o tym odpowietrzaniu vagiem i opinie sa różne) Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka -
Jakie amortyzatory - firmy, ceny.
kamilson_92 odpowiedział MrWho → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
O to skoro z Inter carsu białe, to moze "będzie dobrze..." dzieki za info. Ale zaczekajmy na reszte opinii. Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka -
Jakie amortyzatory - firmy, ceny.
kamilson_92 odpowiedział MrWho → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Witam, czy moze ktoś wie czy amortyzatory Sachs mają białe czy niebieskie naklejki, czy moze występują takie i takie? Kupiłem komplet na alledrogo, ale nie wiem czy gościu nie wcisnal mi jakiejś podroby... Toteż pytam was, moze ktoś się orientuje. Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka -
Bump!
-
Bump!
-
Witam. Zaprowadziłem auto na gwarancję jednak. Panowie stwierdzili, ze turbina sie zanieczyscila od jeżdżenia na krótkich dystansach. Owszem jeżdżę na krótkich odcinkach do pracy, ale w weekendy jak tylko jest okazja to było autko przepalane... Zwracam sie wiec do forumowych specjalistow o wypowiedź. Czy przez niecałe 10kkm od regeneracji ma prawo sie dziać tak jak sie działo z tym wpadaniem w tryb awaryjny???
