fredbest
-
Liczba zawartości
38 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez fredbest
-
Witam. założony nowa vacu bosch z intercarsu (byc moze to zbieg okolicznosci?) na cieplym musze krecic kilka sekund, zimny pali od strzała. Odpalanie jak sie rozgrzal i dlugo musialem krecic jak traktorem... http://vaglog.pl/log_198473.html gr 13; 18; 23 start zimny: http://vaglog.pl/log_198474.html zimny nr 2 http://vaglog.pl/log_198475.html Katastrofa z tym autem...
-
jest ok, aczkolwiek założę jeszcze oryginały dla porównania ponieważ mikro drgania sa na kierownicy (nie pamietam czy wczesniej były sa tak małe)
-
wygląda tak jakby 2cm sie spawającemu flansza przesunęła.
-
zakup z tej aukcji niestety ****. nie pasuje łącznik za grodzią, jest źle wspawany i nie idzie połączyć ze środkową częścią tłumika.
-
Proszę o analizę. Komplet logów, 1,9 avf, nowe turbo.
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
jaka pompka? cos na bialo zaczal dymic po wymianie trubo. -
ja zamowilem wlasnie z tej aukcji. dzieki za podpowiedzi. http://allegro.pl/zamiennik-katalizator-audi-a4-a6-vw-passat-superb-i4792205582.html?source=mlt
-
założone, jest ok, nie tarabani budą jak to nie którzy pisali. to w odp do dariusz198012
-
Logi po wymianie turbo i vacum, nie jedzie nadal...
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
Zrobiłem kompletne logi. "magistry" od turbiny twierdza ze nic nie zepsuli. Napisałem nowy watek z logami http://forum.vw-passat.pl/threads/143269-Prosz%EA-o-analiz%EA-Komplet-log%F3w-1-9-avf-nowe-turbo?p=2177985#post2177985 -
Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu, ponieważ auto po czyszczeniu turbiny nie jedzie lepiej a jest znacznie głośniejsze. To są najnowsze i mam nadzieje że pełne. BS http://vaglog.pl/log_195868.html gr 000 http://vaglog.pl/log_195869.html gr 003 http://vaglog.pl/log_195870.html gr 011 Statyczne http://vaglog.pl/log_195865.html gr 013 http://vaglog.pl/log_195864.html gr 007 http://vaglog.pl/log_195863.html gr 004 http://vaglog.pl/log_195862.html gr 003 http://vaglog.pl/log_195861.html gr 001 http://vaglog.pl/log_195860.html gr 000 http://vaglog.pl/log_195867.html gr 023 http://vaglog.pl/log_195866.html gr 018 Dynamiczne http://vaglog.pl/log_195859.html gr 011 http://vaglog.pl/log_195858.html gr 008, 011 http://vaglog.pl/log_195857.html gr 004 http://vaglog.pl/log_195856.html gr 003, 011 http://vaglog.pl/log_195855.html gr 003 010 http://vaglog.pl/log_195854.html gr 003, 008, 011 http://vaglog.pl/log_195853.html gr 001 http://vaglog.pl/log_195852.html gr 000
-
Logi po wymianie turbo i vacum, nie jedzie nadal...
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
Wymieniona kolejna vacu boscha, teraz z hamulcami jest dobrze i oby tak zostało. A z turbiną, po wymianie "gwizd", to raczej dźwięk piszczący, jakby się coś zacierało, w przedziale obrotów 1500-2200. Również z dołu nie jest bardzo żywy, tzn na jedynce czy dwójce ciężko aby załączył się esp, najlepiej ciągnie na trójce. Do grzybka egr dochodzi wężyk, to jest z zaworu n18? Nie ma ciśnienia na tym wężyku, to pewnie tez ma jakiś wpływ na układ podciśnienia?. -
w regum w skorzewie komplet ok 560zł
-
Logi po wymianie turbo i vacum, nie jedzie nadal...
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
płyn wymieniony miesiac wczesniej, tragedia zaczela sie po wymianie na vacum bosha i wymienione zostały wezyki podcisnienia, oraz turbina. Pedał twardy i nie schodzi w dół, szczególnie teraz rano pierwszy km, twardy jak głaz, po przejechaniu km ożywił sie. Gwizd jakby sie coś zacierało, ocierało, chodziło bez smarowania (nie wiem czy jakis klucz gdzies wpadł, czy zjebali mi turbine, czego się zaczynam bać) -
Logi po wymianie turbo i vacum, nie jedzie nadal...
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
Tak był zaślepiony, od godziny nie jest. Jest "gwizd" przy 2 tys obrotów, hamulec twardy, ogólnie śmiercio-wóz... Wężyki wymieniane, może rzeczywiście źle cosik, do tego vacu używana. Nie ma tutaj mądrego co to zrobi raz a porządnie, przecież ja zbankrutuje jak co miesiac bede wymieniał trubo, vacu, poduszki, serwa, srerwa, itd itp. Wróżbitowie maciejowie większość których spotkałem (gdzie są ludzie dobrzy w swoim fachu? za granicą większość już...?) -
Logi po wymianie turbo i vacum, nie jedzie nadal...
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
Zrobiłem dynamiczne przed chwila, każda grupa osobno, wynika z nich że nie ma poważnych objawów? Zająć się uszczelnieniem dolotów, ewentualnie ta nowa vacu? (pedał hamulca przy cofaniu twardy, po ostrym hamowaniu również) http://vaglog.pl/log_195677.html http://vaglog.pl/log_195678.html http://vaglog.pl/log_195679.html http://vaglog.pl/log_195680.html http://vaglog.pl/log_195681.html http://vaglog.pl/log_195682.html -
Logi po wymianie turbo i vacum, nie jedzie nadal...
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
Cos wiecej z tych logów widać?Vacu wymieniona na boscha a hamulec dalej robi się twardy. Przejechałem teraz 100km, na wyzszych biegach jakby slabiej ciagnie tak okolice 3tys obrotow.( od czwórki w wzwyż) -
Przed chwila odebrałem auto, hamulec nadal twardy przy drugim hamowaniu, auto lepiej nie jedzie, jedynie nie wpadlo w tryb awaryjny. (turbo po czyszczeniu i niby uszczelnieniu) Dynamiczne http://vaglog.pl/log_195612.html http://vaglog.pl/log_195611.html statyczne http://vaglog.pl/log_195608.html http://vaglog.pl/log_195609.html http://vaglog.pl/log_195610.html BS http://vaglog.pl/log_195606.html http://vaglog.pl/log_195607.html
-
ja posiedziele sie tą informacją, (mam nadzieje ze to nie jest prawda i bedzie ok) dzis zakupilem lemofrder i conecrto czy cos.
-
Mam sterownik, bo nic jeszcze nie sprzedalem po przekładce.
-
W Polsce.... wewnątrz firmy których pracowałem nie było "zjednoczenia", jeden drugiego pod*******iłby za duża kabinę. Smutna ta nasza branża, większość dyma za najniższą krajowa a dociera to do nich po wypadku w pracy lub na urlopie. Ja muszę zmienić firmę pomału, było dobrze przez pięć lat ( a teraz zarządza nami mgr nie znający branży, bez kontaktów, do tego cham i tak z fajnej atmosfery zrobił się syf i malaria). Rozsądek podpowiada aby uciekać za odre, robić to samo a ubezpieczonym normalnie. Zostały jeszcze uczciwe firmy w PL? To raczej pytanie retoryczne, a może się mylę. W transporcie Eu od ośmiu lat pracuje i nie zauważyłem poprawy.
-
W takim razie znajdź chętnego na te klamoty Raczej w druga stronę jest zapotrzebowanie
-
1,9 131km, pierwsze logi, umierające turbo?
fredbest odpowiedział fredbest → na temat → Analizy logów
Tak, umarlak jest od dawna, pomogła przekładka tiptronika na manual. W takim razie zabieram się za vakum pompę bo ma luźny króciec wraz z tym turbo, zaworki i inne stworki. Myślałem że więcej problemow bedzie widoczne w tych logach. Dzięki za podpowiedzi. -
Spokojnie moge polecić, zadzwon a sie przekonasz, prywatna osoba która ma to w jednym paluszku, u mnie wszytko działa i nie bylem na zadnych poprawkach, a przejscie z tiptronika na "szóstke" jest jak przesiadka z malucha na auto 150-konne.
-
Proszę namiary, ja tam robiłem: http://allegro.pl/przekladka-na-manual-1-9-2-5tdi-6bieg-audi-a4-a6-i4788858948.html
-
[ABC] O Uszkodzonych zaworkach N75, dyskusja - objawy - wykresy
fredbest odpowiedział marecek → na temat → Diagnostyka VAG
ten 40 -
Witam. Może ktoś mądry spojrzeć w mój bałagan, dziś odłączyło turbo kilka razy, zanim wstawię na warsztat muszę przejechać jeszcze kilkaset km. STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_193958.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_193959.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_193960.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_193961.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_193962.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_193963.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_193964.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_193965.html DYNAMICZNE: Grupa 008, 010, 011: http://vaglog.pl/log_193954.html Grupa 008, 010, 011: http://vaglog.pl/log_193953.html Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_193952.html BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_193957.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_193956.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_193955.html
