-
Liczba zawartości
20 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O arklow
- Urodziny 10/26/1970
Informacje osobiste
-
Imię
Andrzej
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Arklow/Ireland
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 1.9 TDI-PD 105KM(BKC)
-
Rok produkcji
2006
-
arklow obserwuje zawartość → Potrzebne zdjęcia silników
-
Bardzo mozliwe ze wlasnie akumulator sie rozladowal, skoro byl zalany moglo dosc do zwarcia
-
witam,obawiam sie ze to reanimacja na chwile bo olej moze niekorzystnie wplynac na gume i sie jeszcze szybciej rozsypie, ale jak nie bylo luzow i czesto nie bedziesz musial powtarzac zabiegu to troche pojezdzisz.Pewnie jeszcze ktos kto ma doswiadczenie w tym przypadku podpowie cos wiecej
-
witam, mam wielka prosbe potrzebuje wartosci blokow pomiarowych dla silnika 1.6 ALZ, przegladalem forum ale nic nie moglem znalezc.
-
sprawdz czy klapa bagaznika jest zamknieta i czy otwiera sie ona klamka czy trzeba otworzyc kluczykiem. A powiedz jeszcze czy reszta dziala bez zarzutu tzn. czy oswietlenie wewnetrzne dziala i czy po zamknieciu drzwi gasnie. Ja ostatnio tez tak mialem i u mnie byla woda pod dywanikami i zalalo modul komfortu ktory jest pod siedzeniem kierowcy
-
dokladnie jak koledzy pisza brak dobrej masy i robi sie tzw. choinka przeczyscic styki i powinno byc OK
-
kolego, jezeli czujesz ze to jest to co bys chcial robic i spelniasz wymogi formalne to nalezy sprobowac,uczyc innych to wielka odpowiedzialnosc ale i satysfakcja jak widac wyniki nauczania. Jesli robi sie to co sie lubi to zawsze bedzie to z korzyscia dla innych, a co do zarobkow to moze ktos sie jeszcze wypowie. Zycze powodzenia w dazeniach do celu(jak ktos czegos bardzo chce to to osiaga)
-
to pewnie katalizator, u mnie w co prawda w 1.6 bezyna pierwszy od silnika jest katalizator, szukaj pod nazwa katalizator
-
najlepiej jak podlaczysz sie pod kompa i zczytasz bledy to moze cos wyjasni, a przyczyn moze byc duzo ciezko gdybac tymbardziej ze jak piszesz wystepuje to tylko czasami.Nic nie piszesz kiedy byl wymieniany filtr paliwa,swiece, itp.
-
mam pytanko czy dotarly zdjecia mojego silnika wysylalem 11 maja i nie nie wiem czy dotarlo?
-
mam taki problem - podczas jazdy zamknal i otworzyl mi sie centralny po czym zaswiecila sie kontrolka otwartych drzwi.Po przyjechaniu do domu podlaczylem skaner i pokazalo mi takie bledy: 01362-wylacznik klapy zamknac 00950-silnik klapy bagaznika -unlock 00930-mech.zamka centr.drzwi tylne lewe 00931-mech.zamka centr.drzwi tylne prawe 01131-wysterowanie kierunkowskazow 00953-uklad czasowego oswietlenia wnetrza 00947-wlacznik krancowy klapy bagaznika czesc bledow nie daje sie skasowac centralny normalnie dziala tylko tylna klapa sie nie otwiera (mozna ja otworzyc tylko kluczykiem) nie dziala wygaszanie oswietlenia kabiny sprawdzalem w tylnej klapie: - silniczek zamka OK -krancowy OK -mikro styk klamki OK wiec zaczalem dobierac sie do modulu komfortu i po wyjeciu fotela i dywanikow okazalo sie ze jest woda. W pudelku ktorym jest modul bylo sucho i modul wyglada jak nowy tyle tylko ze cala wiazka kabli pod fotelem byla w wodzie. Usunalem wode wysuszylem dywaniki i kable wszystkie polaczenia zasniedziale przelutowalem i nic to nie dalo. Prosze podpowiedzcie gdzie jeszcze szukac przyczyny? Czy to mozliwe ze padlo cos w module nr modulu:1CO 959 799A
-
koledzy prosze o pomoc, o problemie pisalem wyzej
-
mam taki problem - podczas jazdy zamknal i otworzyl mi sie centralny po czym zaswiecila sie kontrolka otwartych drzwi.Po przyjechaniu do domu podlaczylem skaner i pokazalo mi takie bledy: 01362-wylacznik klapy zamknac 00950-silnik klapy bagaznika -unlock 00930-mech.zamka centr.drzwi tylne lewe 00931-mech.zamka centr.drzwi tylne prawe 01131-wysterowanie kierunkowskazow 00953-uklad czasowego oswietlenia wnetrza 00947-wlacznik krancowy klapy bagaznika czesc bledow nie daje sie skasowac centralny normalnie dziala tylko tylna klapa sie nie otwiera (mozna ja otworzyc tylko kluczykiem) nie dziala wygaszanie oswietlenia kabiny sprawdzalem w tylnej klapie: - silniczek zamka OK -krancowy OK -mikro styk klamki OK wiec zaczalem dobierac sie do modulu komfortu i po wyjeciu fotela i dywanikow okazalo sie ze jest woda. W pudelku ktorym jest modul bylo sucho i modul wyglada jak nowy tyle tylko ze cala wiazka kabli pod fotelem byla w wodzie. Usunalem wode wysuszylem dywaniki i kable wszystkie polaczenia zasniedziale przelutowalem i nic to nie dalo. Prosze podpowiedzcie gdzie jeszcze szukac przyczyny? Czy to mozliwe ze padlo cos w module nr modulu:1CO 959 799A
-
ja bym obstawial na popychacze ale co do wymiany to mysle ze do poki nie klekocze bardzo i glosno non stop to sie wstrzymac, szkoda kasy wydawac
-
a czy przestalo po chwili stukac lub po zagrzaniu silnika? Ja kiedys mialem tak w golfie II tak to byly do wymiany szklanki popychaczy zaworow ale czasami pomagalo podniesc obroty silnika na chwile i bylo ok
-
Przy skrecie w lewo silnik jakby glosniej chodzil i cos terkoce....
arklow odpowiedział Grzes → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
a u mnie tez terkotalo z lewej strony jak skrecalem w lewo na maxa i po wymianie przegubu przestalo jednak po jakims czasie znowu lekko terkocze - tylko przy skreconych na maksa kolach ale nic z tym na razie nie robie zobaczymy co dalej
