Skocz do zawartości

arklow

  • Liczba zawartości

    20
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O arklow

  • Urodziny 10/26/1970

Informacje osobiste

  • Imię
    Andrzej
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Arklow/Ireland

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BKC)
  • Rok produkcji
    2006
  1. Bardzo mozliwe ze wlasnie akumulator sie rozladowal, skoro byl zalany moglo dosc do zwarcia
  2. arklow

    zużycie wahaczy

    witam,obawiam sie ze to reanimacja na chwile bo olej moze niekorzystnie wplynac na gume i sie jeszcze szybciej rozsypie, ale jak nie bylo luzow i czesto nie bedziesz musial powtarzac zabiegu to troche pojezdzisz.Pewnie jeszcze ktos kto ma doswiadczenie w tym przypadku podpowie cos wiecej
  3. witam, mam wielka prosbe potrzebuje wartosci blokow pomiarowych dla silnika 1.6 ALZ, przegladalem forum ale nic nie moglem znalezc.
  4. sprawdz czy klapa bagaznika jest zamknieta i czy otwiera sie ona klamka czy trzeba otworzyc kluczykiem. A powiedz jeszcze czy reszta dziala bez zarzutu tzn. czy oswietlenie wewnetrzne dziala i czy po zamknieciu drzwi gasnie. Ja ostatnio tez tak mialem i u mnie byla woda pod dywanikami i zalalo modul komfortu ktory jest pod siedzeniem kierowcy
  5. dokladnie jak koledzy pisza brak dobrej masy i robi sie tzw. choinka przeczyscic styki i powinno byc OK
  6. arklow

    Instruktor Nauki Jazdy - warto?

    kolego, jezeli czujesz ze to jest to co bys chcial robic i spelniasz wymogi formalne to nalezy sprobowac,uczyc innych to wielka odpowiedzialnosc ale i satysfakcja jak widac wyniki nauczania. Jesli robi sie to co sie lubi to zawsze bedzie to z korzyscia dla innych, a co do zarobkow to moze ktos sie jeszcze wypowie. Zycze powodzenia w dazeniach do celu(jak ktos czegos bardzo chce to to osiaga)
  7. arklow

    tłumik ???

    to pewnie katalizator, u mnie w co prawda w 1.6 bezyna pierwszy od silnika jest katalizator, szukaj pod nazwa katalizator
  8. arklow

    Odpalanie auta

    najlepiej jak podlaczysz sie pod kompa i zczytasz bledy to moze cos wyjasni, a przyczyn moze byc duzo ciezko gdybac tymbardziej ze jak piszesz wystepuje to tylko czasami.Nic nie piszesz kiedy byl wymieniany filtr paliwa,swiece, itp.
  9. mam pytanko czy dotarly zdjecia mojego silnika wysylalem 11 maja i nie nie wiem czy dotarlo?
  10. mam taki problem - podczas jazdy zamknal i otworzyl mi sie centralny po czym zaswiecila sie kontrolka otwartych drzwi.Po przyjechaniu do domu podlaczylem skaner i pokazalo mi takie bledy: 01362-wylacznik klapy zamknac 00950-silnik klapy bagaznika -unlock 00930-mech.zamka centr.drzwi tylne lewe 00931-mech.zamka centr.drzwi tylne prawe 01131-wysterowanie kierunkowskazow 00953-uklad czasowego oswietlenia wnetrza 00947-wlacznik krancowy klapy bagaznika czesc bledow nie daje sie skasowac centralny normalnie dziala tylko tylna klapa sie nie otwiera (mozna ja otworzyc tylko kluczykiem) nie dziala wygaszanie oswietlenia kabiny sprawdzalem w tylnej klapie: - silniczek zamka OK -krancowy OK -mikro styk klamki OK wiec zaczalem dobierac sie do modulu komfortu i po wyjeciu fotela i dywanikow okazalo sie ze jest woda. W pudelku ktorym jest modul bylo sucho i modul wyglada jak nowy tyle tylko ze cala wiazka kabli pod fotelem byla w wodzie. Usunalem wode wysuszylem dywaniki i kable wszystkie polaczenia zasniedziale przelutowalem i nic to nie dalo. Prosze podpowiedzcie gdzie jeszcze szukac przyczyny? Czy to mozliwe ze padlo cos w module nr modulu:1CO 959 799A
  11. koledzy prosze o pomoc, o problemie pisalem wyzej
  12. mam taki problem - podczas jazdy zamknal i otworzyl mi sie centralny po czym zaswiecila sie kontrolka otwartych drzwi.Po przyjechaniu do domu podlaczylem skaner i pokazalo mi takie bledy: 01362-wylacznik klapy zamknac 00950-silnik klapy bagaznika -unlock 00930-mech.zamka centr.drzwi tylne lewe 00931-mech.zamka centr.drzwi tylne prawe 01131-wysterowanie kierunkowskazow 00953-uklad czasowego oswietlenia wnetrza 00947-wlacznik krancowy klapy bagaznika czesc bledow nie daje sie skasowac centralny normalnie dziala tylko tylna klapa sie nie otwiera (mozna ja otworzyc tylko kluczykiem) nie dziala wygaszanie oswietlenia kabiny sprawdzalem w tylnej klapie: - silniczek zamka OK -krancowy OK -mikro styk klamki OK wiec zaczalem dobierac sie do modulu komfortu i po wyjeciu fotela i dywanikow okazalo sie ze jest woda. W pudelku ktorym jest modul bylo sucho i modul wyglada jak nowy tyle tylko ze cala wiazka kabli pod fotelem byla w wodzie. Usunalem wode wysuszylem dywaniki i kable wszystkie polaczenia zasniedziale przelutowalem i nic to nie dalo. Prosze podpowiedzcie gdzie jeszcze szukac przyczyny? Czy to mozliwe ze padlo cos w module nr modulu:1CO 959 799A
  13. ja bym obstawial na popychacze ale co do wymiany to mysle ze do poki nie klekocze bardzo i glosno non stop to sie wstrzymac, szkoda kasy wydawac
  14. a czy przestalo po chwili stukac lub po zagrzaniu silnika? Ja kiedys mialem tak w golfie II tak to byly do wymiany szklanki popychaczy zaworow ale czasami pomagalo podniesc obroty silnika na chwile i bylo ok
  15. a u mnie tez terkotalo z lewej strony jak skrecalem w lewo na maxa i po wymianie przegubu przestalo jednak po jakims czasie znowu lekko terkocze - tylko przy skreconych na maksa kolach ale nic z tym na razie nie robie zobaczymy co dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności