-
Liczba zawartości
395 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Beni0
-
W dniu dzisiejszym do VW Polska poszedł oto taki list. List ten trafił też do prasy. Będę systematycznie informował o skutkach i postępach. Liczę na wyrozumiałość moderatorów. Sądzę, że walczę w słusznej sprawie. Witam. W lutym 2012 roku zakupiłem za kwotę ok 54 tyś zł VW Passat’a z roku 2007. Zdawałem sobie sprawę, iż cena jest sporo zawyżona, ale wiedziałem, że kupuję auto pewne, od dealera, sprawdzone i udokumentowane. Wykupiłem rozszerzoną gwarancję VW co jak dalej opisze było słuszną decyzją i uratowało mój portfel na kwotę prawie 36 tyś zł. W dniu 10 lutego 2012 roku odebrałem auto VW Passat B6 2.0 TDI 170KM. Dealer przekonywał mnie w dniu zakupu, że auto jest w pełni sprawne i nie zawiera ukrytych wad. W dniu 12 lutego w nocy auto zabrała laweta do serwisu. Okazało się, iż uszkodzeniu po przebiegu ok 140km od zakupu uległa pompa oleju wraz ze zbierakiem. Auto miesiąc czasu spędziło w serwisie. Na całe szczęście jeden jedyny raz serwis Bursiak wykazał dobrą wolę i przekazał mi auto zastępcze. Niestety to był jedyny przypadek kiedy serwis wykazał się profesjonalizmem. W między czasie, okazało się, że zginęły w serwisie dokumenty przeglądu 117 czynności serwisowych oraz przeglądu przy 95tys km. Jak się dowiedziałem przegląd 117 czynności wykonywał elektryk, który został przez to zmuszony do zapłacenia za czas w jakim korzystałem z auta zastępczego. Po odebraniu auta skontaktowałem się z byłym pracownikiem serwisu Bursiak w celu dokładnej weryfikacji stanu. Jak się okazało, były stuki na postoju w kolumnie kierowniczej, stukały silniki nastawne nawiewu, oraz auto ściągało. Po kilku wizytach w serwisie Bursiak i ostrej wymianie zdań z P. Bursiak kierowniczką serwisu, zmuszony byłem zmienić serwis, gdyż na każdej jeździe testowej P. mechanik twierdził, że tak musi być, ten typ tak ma i oni nie widzą podstaw do naprawy, gwarancyjnej której koszty i tak pokrywał WAGAS. Przykładem może być odmowa naprawy silników nastawnych nawiewu oraz przekładni kierowniczej. Po zostawieniu auta w serwisie i wizycie Pana z firmy WAGAS stwierdzono, iż usterka nie występuje. Po telefonie do firmy ubezpieczeniowej usłyszałem opinie, iż to technicy przekazali biegłemu, że usterki nie ma i nie ma potrzeby naprawy. Obsługa serwisu oraz traktowanie klienta było poniżej krytyki. Pani Bursiak zarzucała mi, że sam diagnozuję auto a nie przyjeżdżam z problemami do nich. Czemu słucham ludzi, a nie jej mechaników. Niestety znów miałem rację. Zmiana serwisu na VW Idczak na początku była wg mnie bardzo dobrą decyzją, poznałem inna klasę obsługi serwisu. Niestety było to tylko na pokaz, a wewnętrzne problemy zostają tylko ukryte. Problemy zgłaszane w VW Bursiak, zostały przez VW Idczak w Łodzi w dużej mierze zaakceptowane przez WAGASA, opisywany wcześniej przypadek silniczków nastawnych, które 2 wymieniono a jednego „nie zauważyliśmy” i przekładni został zakwalifikowany do naprawy w dniu 4 maja 2012r. Niestety po tej naprawie zostało dostrzeżonych dużo kolejnych problemów, które opiszę w dalszej części. Po tym wyraźnie widać, iż serwis BURSIAK bardzo obawiał się przyznać do usterek, które występowały w aucie w dniu zakupu. Po raz kolejny gwarancja uratowała mój budżet i moją nadwyrężoną kieszeń. W między czasie usterką uległo wiele innych części mojego samochodu. 25.05.2012 Wymiana pompowtrysku w ramach akcji serwisowej. 9.06.2012 Wymiana pozostałych 3 pompowtrysków wraz z wiązką. Auto od samego początku w moich rękach miało wszelkie naprawy wykonywane w ASO. We wrześniu 2012 roku stwierdzono w serwisie uszkodzenie głowicy, mikropęknięcia na 3 cylindrach. Przy okazji naprawy stwierdzono uszkodzenie kolektora dolotowego. Całość naprawy przekroczyła 10 tyś zł i zmuszony byłem prawie 2000 zł wyłożyć z własnej kieszeni. Problemy w firmie Idczak w Łodzi pojawiły się w dniu gdy po wymianie silniczków nastawnych nawiewu, udałem się do profesjonalnej firmy sprzątającej, w celu wyczyszczenia mojego auta. Panowie sprzątający przekazali w moje ręce garść śrubek i uchwytów, które jak się później okazało były od środkowego tunelu, który był luźny. W dniu wstawienia auta przekazano mi, iż auto zostanie pozbawione deski rozdzielczej, w celu weryfikacji który silniczek nastawny wymaga wymiany, i oceny przez rzeczoznawcę z firmy WAGAS. Pragnę nadmienić, iż wg poprzednich napraw nigdy wcześniej, żadna naprawa nie wymagała zdejmowania deski rozdzielczej. Zgłosiłem się w tym samym dniu do serwisu w celu poprawy, niestety dla serwisu zostawiłem włączoną kamerę rejestrującą trasę. W celu zapoznania się z materiałem zapraszam na strone: http://itss.nazwa.pl/passat/av/wi9761r/index.php Jak słychać wyraźnie pracownicy serwisu przeszukują mój pojazd w celu poszukiwania łupów. Po tym zdarzeniu nagranie trafiło do kierownictwa. Niestety odzew nie był ani szybki ani taki, który by mnie satysfakcjonował. Na reakcję i spotkanie z kierownikiem serwisu czekałem miesiąc. W ramach przeprosin dostałem rabat na części podczas wymiany tulei wahacza przedniego przedniej i tylnej. Rabat uzyskałem na części i robociznę. Niestety i ta czynność nie została wykonana prawidłowo. W toku ustaleń z P. kierownikiem serwisu (p. Marek Zaborowski), uzgodniliśmy, iż ten materiał nigdzie się nie pojawi, a ja będę rzetelnie obsługiwany z wymaganą troską. Niestety gwarancja firmy WAGAS wygasła, a przez problemy rodzinne nie byłem wstanie po odebraniu auta w październiku do lutego wstawić ponownie auta. Sądzę, że gwarancja powinna być wydłużona o czas napraw t.j. o okres ok 3 miesięcy, które auto w przeciągu roku stało w serwisie. Niestety przed ostatnim serwisem który miał miejsce w ASO Bednarek w Łodzi na ul. Szczecińskiej, spalił mi się jeden z bezpieczników w lewej skrzynce (A). Po otwarciu niestety stwierdziłem, iż zaczep mocowania deski jest pęknięty, niezwłocznie pojechałem do ASO Idczak w celu przekazania, Pan przyjmujący zgłoszenie stwierdził, iż mechanicy wymieniają wszystkie silniki nastawne od dołu (jestem ciekaw jak wymieniają silnik od obiegu wewnętrznego) a deska nie musi być zdejmowana, co przeczy z tym co wcześniej było mówione. http://itss.nazwa.pl/passat/av/wi9761r/20130318_142812.jpg Oto zdjęcie pękniętego elementu. Podłożono podkładkę aby trzymała uchwyt. Niestety podczas tej naprawy wymieniono 2 silniczki a jeden, który zgłosiłem przy odbiorze auta po naprawie nie został „zauważony” i naprawimy przy następnym Pana zgłoszeniu. Serwis często zapominał, o usterkach, które zgłaszałem, i naprawiane były te główne. Pominięto np., problem z zamkiem maski, gdyż nie za każdym razem wskazuje jej otwarcie, zawsze było, zapomnieli sprawdzić, następnym razem. Do czasu naprawy kolektora dolotowego wielokrotnie zgłaszałem zapach spalin. Serwis nie był wstanie określić przyczyny. Gdyby nie demontaż głowicy w aucie nadal był by zapach spalin. Przy okazji wizyty w serwisie na wymianie głowicy, stwierdzono, iż mój akumulator niestety do niczego się już nie nadaje i należy go wymienić. Do tej pory przy wielu testach akumulator był zawsze sprawny i nawet cały dzień grania radia na działce nie spowodował problemów z odpaleniem auta. Niestety akumulator nie został zabezpieczony, ani ładowany w ASO co spowodowało jego uszkodzenie, a ja klient nie miałem wyjścia i musiałem kupić nowy. Pomimo tego, że jestem przekonany, że posiadany wcześniej nie budził zastrzeżeń. Moje argumenty nie przekonały serwisu. Ostatni element pojawił się gdy w serwisie ASO Bednarek przekładano mi kierownicę na wersję z MF, stwierdzono, iż źle została założona (przesunięcie na ząbkach) lub nie robiono geometrii po wymianie mocowań wahaczy, oraz brak uszczelki podszybia która jak stwierdził mechanik po śladach zapewne kiedyś była, a przy wymianie głowicy zapewne zniknęła. Usterka, że auto ściąga była wielokrotnie zgłaszana i za każdym razem stwierdzano winę opon. Wymiana opon nic nie pomogła. Przepraszam z góry za zbyt chaotyczny opis, ale pisząc rok przygód z ASO w Łodzi, ciężko było mi wszystko sobie poukładać. Obecnie auto przeszło przegląd rozszerzony w ASO Bednarek gdzie Panowie rzetelnie sprawdzili auto i znaleźli wyciek z powrotu turbiny, który zapewne był już od dawna. Każda naprawa była konsultowana, pokazana i przedstawiona w postaci kosztorysu, opisu usterki. Co wcześniej w żadnym serwisie miejsca nie miało. Jestem bardzo zadowolony szczególnie z postawy P. Mariusza Dzbanka z ASO Bednarek, który „za rączkę” poprowadził mnie przez przegląd podpowiadając i doradzając. Reasumując, proszę o usunięcie wad powstałych z winy serwisu oraz rekompensatę poniesionych strat, które w pewnej części (36tyś zł) zostały pokryte z ubezpieczenia w firmie WAGAS. Jestem wielkim miłośnikiem marki oraz członkiem klubu VW-Passat.pl. Dlatego pragnę poinformować iż cała ta korespondencja trafi zarówno do prasy (P. Jarosław Kosmatka – Dziennik Łódzki i NaszeMiasto.pl) oraz do członków forum vw-passat.pl. Dlatego liczę, iż rozpatrzycie Państwo moją skargę/podanie pozytywnie i doprowadzicie moje auto aby mógł bym dalej być wierny marce, a i reszta użytkowników aby uwierzyła, że są w Polsce porządne ASO oraz firma taka jak VW dba o klienta i jakość usług. Z poważaniem
-
Kolego mój więcej był w przeciągu roku ale mogę nim obecnie jechać do .... Chin i dojadę, tylko kto mi da na paliwo
-
Klikasz na manetce góra dół i Ci zmienia. Wystarczy?
-
Wybacz moja wina. Myslalem ze pozycje sa osobno ale to tez do obejscia. Auto ma automat wiec bedzie trudniej. Trzeba sie podpiac pod przelacznik. Opis masz w temacie dlr. Ktorys pin na module centralnej elektryki odpowiada za dlry. Najprosciej uklad ktory po zaplonie bedzie sterowal. Musisz wpiac sie w automat. Gdzies to bylo juz opisywane. W sumie to troche roboty jest. A jaka tam jest wiazka? Nie ma osobnej dla ledow jako dlr i jako pozycje? Musze pomyslec ale napewno musisz wpiac sie w przelacznik + uklad na przekazniku jak znajde chwile to ci rozrysuje.
-
Ludzie... na allegro za pare zl kupuje sie sterownik dlr i po sprawie. Plus z aku masa i pozycja jak pozycja off to zapala sie dlr jak pozycja on to gasnie. Tyle. Passaty maja mozliwosc zakodowania dlrow ale nie wiem skad sa sterowane. Na licznikach jest ikona dlr.
-
Panowie! Regulamin! Nie ma piractwa na forum. Każdy nowy soft ma już PL. Poszukajcie woojek google nie boli, a wersja softu musi być dopasowana do wersji navi.
-
trzymasz przycisk w dół i wchodzisz w menu, sprawdź na samym zapłonie.
-
A masz na bank MFA+? Duzy cały czerwony wyświetlacz? Masz kierownicę multi? Czy tylko manetkę mało informacji podałeś.
-
[Instrukcja] - Podłączenie oświetlenia przestrzeni na nogi Passat B6 / B7
Beni0 odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Panowie a gdzie ori w instalacje wpięte są lampki tył? Gdzie jest wiązka wpięta? W moduł czy gdzieś pod jakiś przewód? Wie ktoś może? -
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Beni0 odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
Tak manetka jest inna, na manetce masz taka dźwigienkę jak na tej od wycieraczek. -
Ciekawy moduł - BT, USB, AUX itp z obsługą z FIS
Beni0 odpowiedział Beni0 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Kodowania nie potrzeba, działa jako zmieniarka ale wymaga białego FIS'a w wersji Full -
Zmiana kierownicy 3 ramiennej na MF. Stary typ.
Beni0 odpowiedział Beni0 → na temat → Poradniki i instrukcje
Ja na wyczucie, za 1 razem się udało ale oczywiście dopisze -
Witam. Znalazłem na allekuwadrogo coś co zainteresuje wielu posiadaczy B6. w 1 module BT, USB, AUX http://allegro.pl/dension-gateway-pro-bt-vw-40-pin-aux-usb-ipod-id3-i3079969109.html
-
Zmiana kierownicy 3 ramiennej na MF. Stary typ.
Beni0 odpowiedział Beni0 → na temat → Poradniki i instrukcje
Temat uzupełniony i wprowadzono poprawki. Sądzę, że teraz w większej części wyczerpuje informacje. Postaram się jeszcze parę rzeczy sprecyzować i wprowadzić kodowanie ale dopiero jak dostanę taśmę. -
Panowie. Potrzebny numer wsadu schowka w wersji z AUX - In i najlepiej klimatyzowany. Jeśli nie to sam AUX.
-
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Beni0 odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
Tak żeby było do ew. manuala: Oryginalny przekaźnik 479 nr. 3C0951253A Zestaw mocujący radar (śruby i uchwyty) nr. 3C0907179A Obudowa gniazda wtyczki nr. 6X0973815 -
Zmiana kierownicy 3 ramiennej na MF. Stary typ.
Beni0 odpowiedział Beni0 → na temat → Poradniki i instrukcje
idol23 - początek produkcji. 2006 na bank w 2007 różnie. W 2007 roku potrafią być już np moduły pod kierownicą AH. Wiec loteria. Nowsze są jedno nabojowe i występowały od 2007 roku. W 2008 już chyba tylko 1 nabojowe. Ale jeśli się mylę poprawcie. -
[INSTRUKCJA] Wymiana licznika z MFA na MFA+ (czerwone)
Beni0 odpowiedział Beni0 → na temat → Poradniki i instrukcje
Raczej tak. Kodujesz dodatkowe wyposażenie które działa z licznikiem takie jak np. RNS510 -
[Instrukcja] - Podświetlane klamki wewnętrzne
Beni0 odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Brawo. Piękny mod. Ładnie to wygląda lecz mod nie dla mnie. Niestety nie lubię modów które wymagają aż takiej ingerencji. Szkoda, że w Bee7 zmienili mocowanie boczków, bo można by mieć ten bajer w ORI Ale gratulacje za cierpliwość i pomysł. Wykonanie naprawdę pro. Wiązka jak ORI. Gdyby nie ten klej, pomyślał bym, że z fabryki. -
Witam Temat dotyczy tylko starych czerwonych zegarów i ich wymiany. Nie zadajemy pytań dotyczących białych zegarów itp. Wiele osób ma MFA czyli 1/2FIS. Jak rozpoznać? Po lewej 1/2 FIS (MFA) po prawej MFA+ ŻEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI!! MFA czyli tzw. 1/2FIS to licznik pół na pół. Na górnej połowie ikonki na dolnej wyświetlacz MFA+ czyli tzw. Full Fis - Licznik gdzie całe miejsce między zegarami to wyświetlacz. Do obsługi MFA potrzebna manetka lub kierownica MF najlepiej 8 przyciskowa. To jest poradnik dla tych co mają 1/2FIS czyli zwykłe MFA i chcą pełny komputer. Proszę nie zadawać pytań jak wymienić zwykły licznik bez komputera! Od czego zacząć. Niestety jest trochę rozkręcania. Co potrzeba: Klucz torx chyba nr 8 Nowy licznik Nie ma znaczenia czy manualna skrzynia czy automat. Różnice są tylko między benzyną a dieslem oraz km/h i mil/h. Demontaż: Zaczynamy od dekoru czyli ramki. Zanim zdejmujemy główny dekor należy ściągnąć ten nad szufladkami. Taki mały na środku deski. Pod nim jest zaczep od głównego dekoru i możemy go ułamać. Dekor ściągamy od lewej strony lub prawej (jak kto woli) podważając czymś. Jest to operacja dość delikatna ale wymaga pewnego zdecydowania. W dekorze na samej górze jest bolec osłonięty gumową tulejką. Lubi spadać. Nie jest ona potrzebna ale jest. Wyciągamy zaślepkę lewych bezpieczników. Tam mamy 2 śrubki do odkręcenia Wyciągamy przełącznik świateł. W pozycji 0 wciskamy go do środka a następnie przekręcamy w prawo. Przełącznik się odblokuje i będziemy wstanie go wyjąć. Pod nim mamy śrubkę. Po zdjęciu dekoru zobaczymy pozostałe śrubki do odkręcenia. Zdejmujemy ramkę radia. Tam też jest jedna śrubka. Prawa strona sama nam opadnie lewej trzeba pomóc. Trzyma się dość ciężko na zaczepach. Nie musimy tego wszystkiego ściągać. Wystarczy opuścić kierownice i i cały plastik w dół. Oto wszystkie lokalizacje śrubek od deski Wyciągnięcie licznika. Licznik na górze ma zabezpieczenie. Wystarczy mały płaski śrubokręt wkładamy go i zdecydowanym ruchem wyciągamy zegary do siebie. Siedzą dość sztywno ale trzeba tylko pamiętać aby je równomiernie wyciągać. Zdjęcie z lewej: Widać 2 śrubki trzymające licznik Zdjęcie z prawej: Zaczep trzymający licznik To co ujrzymy po wyjęciu licznika. Wsadzenie nowego. Nowy to już nie problem. Wkładamy i działa. Wymagane będzie tylko zakodowanie (Nie samego licznika ale np RNS'a) i korekta stanu licznika która niestety kosztuje 100 zł. Jeśli ktoś wie gdzie w jakim woj. można taniej lub ma jakieś dojścia proszę napisać w tym wątku. Temat rozwojowy. Czekam na przegląd serwisowy. Zdjęcia umieszczę na zakończenie prac u mnie. Wielkie podziękowania dla Bimbasza oraz Romeo9999 za pomoc telefoniczną aby nic nie urwać. Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki. Rozpowszechnianie powyższej instrukcji, jej części, zdjęć, bez mojej pisemnej zgody jest zabronione i podlega ochronie prawnej To tak jakby Ktoś wpadł na pomysł czerpania korzyści majątkowych z mojej pracy Modyfikacje w samochodzie na podstawie tej instrukcji wykonujecie na własną odpowiedzialność, za jakiekolwiek straty/uszkodzenia nie borę odpowiedzialności
-
Witam. Po 1 temat dotyczy tylko i wyłącznie kierownicy 3 ramiennej starego typu, wymiana na wersję z 8 przyciskami MF. Proszę nie zadawać pytań czy się da założyć, ew jak założyć nową i co potrzeba. Do tego jest odpowiedni wątek: http://forum.vw-passat.pl/threads/25926-Kierownica-multifunkcyjna-a-zwykla Więc zaczynamy: Lista potrzebnych części: - Moduł pod kierownicę. Najlepiej 3C0 953 549 AH. Przyszłościowy bo pasuje już do nowej 12 przyciskowej. - Płaski śrubokręt - Klucz M12 (gwiazdka) do odkręcenia kierownicy - Taśma do podłączenia airbaga i MF 1K0 971 584 C w przypadku poduszki 1 nabojowej i z końcówką L do poduszki 2 nabojowej. - Kierownica z MF. Moduły obsługujące Multifunkcje to te z napisem Highline. Control Module Part Number Software Level Variant LIN Version 3C0-953-549-A SW 0010 Midline - - 3C0-953-549-B SW 0010 Highline 1.3 - 3C0-953-549-E SW 0015 Highline 1.3 - 3C0-953-549-H SW 0015 Midline - - 3C0-953-549-J SW 0010 Midline - - 3C0-953-549-K SW 0015 Highline 1.3 - 3C0-953-549-L SW 0010 Midline - - 3C0-953-549-M SW 0015 Highline 1.3 - 3C0-953-549-P SW 0015 N/A - - 3C0-953-549-AB SW 0020 N/A - - 3C0-953-549-AC SW 0020 Highline 1.3 - 3C0-953-549-AD SW 0020 Midline - - 3C0-953-549-AE SW 0020 Highline 1.3 - 3C0-953-549-AF SW 0020 Highline 1.3 - 3C0-953-549-AH SW 0030 Highline 2.0 - 3C0-953-549-AJ SW 0030 Highline 2.0 - 3C0-953-549-AK SW 0025 Highline 2.0 #2 3C0-953-549-AT SW 0025 Midline - - 3C0-953-549-BA SW 0025/0030 Midline - Problemy: Wyróżniamy 2 rodzaje poduszek. 1 i 2 nabojowa. Od 2007/8 roku wszystkie już były jedno nabojowe. W przypadku problemów odsyłam do w/w tematu. Trochę poczytać i można zrobić. Ja się skupię na przekładce poduchy 1 nabojowej. Zdjęcia dzięki grabotg: Zdjęcia poduszki 1 i 2 nabojowej i zaznaczonymi miejscami mocowań. Oraz zdjęcie porównania wtyczek 1 i 2 nabojowej dzięki zielapiotr pomarańczowy plastik, taśma 3C0959653 i jednostrzałowa, biały plasik, taśma 3C0959653B Więc zaczynamy: 1. Sprawdzamy jaki mamy moduł pod kierownicę. Kierownicę multifunkcyjną obsługują moduły o oznaczeniu 3C0 953 549 E. U mnie całe szczęście fabrycznie siedzi moduł AH. Jeśli moduł jest do wymiany należy go wymienić. [ Proszę kogoś kto to robił o krótką instrukcję to się tutaj wrzuci] 2. Zdejmujemy poduszkę. UWAGA! Urządzenie pirotechniczne. Zalecana szczególna ostrożność. Kierownicę przekręcamy w "pion" i od tyłu płaskim dość wąskim śrubokrętem podważamy blaszki, które trzymają poduszkę. Robimy to na podpiętym AKU! Więc ostrożnie. Następnie odpalamy zapłon i przekręcamy w drugą stronę. Po odpięciu blaszek z 2 stron poduszka nam bardzo ładnie zejdzie. Jak podpowiada kolega zielaspiotr można użyć małego lusterka, podobno bardzo pomaga za 1 razem. Zdjęcia uchwytów poduszki. PRZED ODPIĘCIEM PODUSZKI NALEŻY ODPIĄĆ AKUMULATOR! Można robić bez odpinania aku ale bez zapłonu, błędu nie będzie ale nie ma co ryzykować. Wole uprzedzić. Tak wygląda kierownica po odpięciu poduszki. Widać centralną śrubę na klucz M12. 3. Przekładamy kierownicę. Odkręcamy kluczem M12 gwiazdką, ale podobno torx i imbus też da radę. Klucz można zakupić w markecie za ok 30 zł. Po odkręceniu zakładamy nową kierownicę i dokręcamy śrubę, zwracając uwagę na znacznik nabity na kierownicy i ośce kolumny kierowniczej (dzięki pikopiko) Na tym zdjęciu widać dokładnie znacznik - strzałeczka 4. Podpięcie. Podpinamy taśmę. Jest to taśma do poduszki 1 nabojowej. Temat w trakcie rozwoju. Jak dojdzie wiązka wstawię zdjęcia i sprecyzuje opis. Bo wszytko już rozebrane, a brak wiązki. Rozpowszechnianie powyższej instrukcji, jej części, zdjęć, bez mojej pisemnej zgody jest zabronione i podlega ochronie prawnej To tak jakby Ktoś wpadł na pomysł czerpania korzyści majątkowych z mojej pracy Modyfikacje w samochodzie na podstawie tej instrukcji wykonujecie na własną odpowiedzialność, za jakiekolwiek straty/uszkodzenia nie borę odpowiedzialności
-
Panowie SNB LODZ jest przedstawicielem plastidipa na polske. Cuda robia. Widzialem s klase na oczy. Bajka. Poczytajcie ich strone i profil na fb. Uwierzcie mi. Nic nie odchodzi. Nic sie nie zdziera. Nie ma krawedzi. Trzeba poprostu umiec.
-
Jaki macie przebieg w swoich B6 +dotychczasowe naprawy
Beni0 odpowiedział wozny83 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
128tys zrobiona pompa z walkami magiel pompki glowica rozrzad i jeszcze masa innych rzeczy od poczatku do konca wszystko w ASO. -
Niestety dzis odpadam. Córcia ma zakaz opuszczania domu do konca tygodnia. Wolimy nie ryzykować. Pozdravwiam.
-
Podłączenie rejestratora trasy pod oświetlenie
Beni0 odpowiedział latinoo_80 → na temat → Poradniki i instrukcje
Wazne zeby sobie pomagac. Chcialem tylko sprecyzowac Twoje dzialania
