-
Liczba zawartości
395 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Beni0
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 18
-
Nikt z głową nie zrobi Flasha licznika bo do tego dochodzi adaptacja. Łatwiej i taniej kupić drugi licznik.
-
Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]
Beni0 odpowiedział TheStig → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
A doczytales? Tak się składa że Rosyjski ogarniam i jedyne co jest to że jakiś polak spamuje w komentarzach z blaganiem jak zdjąć ochronę -
Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]
Beni0 odpowiedział TheStig → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Map lock najczęściej robisz oszukujac system. I tak robią w g7 cp. ale B6 b7 jeszcze nikt nie zrobił tak samo jak w touranie. Nawet kufatec ma specjalny adapter do g7. Wymagań jest wiele. Zobaczymy. Na razie walczą tym bardziej że radio może i navi działa ale co z tego jak przestaje działać pdc pla rvc i asystenci. Jednostka sterująca jest niezależna do tego dochodzi card reader jako opcja i wyjście USB do mirror linka. Wymagań jest sporo. Bo to że jest nowy quadlock to najmniejszy problem. Pod platforma mqb nie ma takich problemów a wiele informacji własnie tej dotyczy bo ludzie mylą pojęcia. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Beni0 odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Major kabelek jest mega ale kosztuje. Tylko nadal nie robi 3d tym bardziej tych nowych 3d. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Beni0 odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Major bo tam już są bitmapy i funkcje które są np w liczniku LCD. Walka jak walka wielkiej filozofii nie ma tylko pytanie o reserch softu. Tam soft jest szyfrowany i pewnie xorowany jak u nas w białych. Jak masz taki soft to weź mi wyślij pojawię się w asm. Może coś ciekawego znajdę. Prawdę mówiąc to zbytnio im nie zależy na tym żeby to zrobić bo za mało tego jest jeszcze. -
Diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej
Beni0 odpowiedział Vadero → na temat → Elektryka, oświetlenie
Po 1 pasują tylko do klapy po 2008 roku te ori wyciskane po 2 wystarczy wyłączyć zimna diagnozę jeśli wywali błędem. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Beni0 odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Panowie 3D ma inaczej piny i nie jest pług and pray. Poza tym chinole są 3ad nie posiadają TMPSa w sofcie i jak Major mówi a wie co mówi to za tą kasę masz 3AA. Licznik 3D jest zuuuupelnie innym licznikiem. Ma fajne nowe ukryte funkcje ale nie da się ich tak łatwo uruchomić. Jak ktoś nie ma pojęcia o wyższej elektronice programowaniu to 3d może sobie w kieszeń wsadzić a nie do auta. Bo to nie mody do zrobienia w szopie za pomocą młotka i śrubokręta. Tu niestety jest potrzebna wiedza i odpowiedni sprzęt a znam 3 osoby z takim sprzętem. Pozdrawiam. -
Ja zawsze mam rację poza chwilami kiedy się mylę ale to bardziej z pośpiechu i to że głowa szybciej myśli niż palce piszą. Powodzenia w wycinaniu otworów. Proponuję oddać do ASO na zrobienie otworów. Jeśli się zgodzą oczywiście.
-
Kolego, przyciskow nie zalozysz tak prosto, tam jest guma, trzeba ja wyciac i zostaja slady jest naprawde duzy problem. Manetki masz juz chyba wlasciwe i powinny obslugiwac MF ale gorzej z tasma. Manetki to to co masz do wycieraczek swiatel i tempomatu. Manetki do biegow wystepuja przy DSG. Jak chcesz taki bajer prosze bardzo mozesz zalozyc ale nie dolozysz w starej kierownicy, co prawda sa tacy co tak robia ale to wycinanie dziur w kierownicy z tylu.
-
Przeczytaj watek. Inny modul lub manetki B7. Bo rozumiem ze masz taka z 8 przyciskami? Najpierw sprawdz jaki masz modul, bo moze masz juz odpowiedni.
-
Niedoczytalem, racja. Ogolnie przerobioenie kiery bez przyciskow na przyciski to rzezba masakryczna, rezanie najwyzszych lotow.
-
Zaprogramowalem sam komfort z B7 w B6 (rozpracowalem immo) teraz to moge robic w nocy po ciemku i z zamknietymi oczami, wymienilem lusterka na b7, zamowilem przod r-line kompletny, zamowilem graty na kolejne mody Na minus zatrzasnalem kluczyk w aucie i musialem w nocy wybijac szybe. Nowa dotarla w 40 min Na cale szczescie juz raz byla wybita przez zlodzieja.
-
Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]
Beni0 odpowiedział TheStig → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Dlugo nikt tego nie zrobi potem trzeba bedzie poczekac i znowu dlugo dlugo nikt. Jest jeden soft ktory zdejmuje podobno ochrone ale kosztuje majatek i moze maja go 2 lub 3 osoby w polsce. Lista czesci nie jest pelna. To radio nie wspolpracuje praktycznie z niczym co jest w aucie. Do wymiany praktycznie kazdy sterownik, modul itp. Wszystko zmienilo komunikacje to cos jak przejscie z b6 na b7. Dziala wstecz ale nic wiecej. Jedyne wyjscie kupic takiego CC w calosci i przelozyc graty. Co do radia. Nie ma nawigacji tylko ta z google a zeby to dzialalo musi byc jeszcze modul odpowiedni zarejestrowany w VW i nalezy dokonac po nr vin rejestracji na stronie. Chyba ze masz kogos w VW kto Ci to zrobi Sa oczywiscie i na to sposoby ... ale nie zawsze legalne. No i dostepnosc. Tylko w ASO cena ponad 8k i czekamy 2-3 mce -
Kierownica tak modul nie. Tiguan ma inna blokade kierownicy, inna stacyjke. Dla tej kiery najlepiej od razu zalozyc manetki od B7 Jak cos mam takie prosze o PW.
-
Dobra może ciut droższe są lampy ale prócz odblysnikow są nowe klosze gwarancja i lampa szczelna. Wystarczy poszukać na allegro itp. A jak ma się znajomych to można załatwić taniej.
-
Właśnie zamawiam 2 ori lampy Valeo są dostępne i tańsze niż ta cała regeneracja. Panowie nie wprowadzamy kolegów w błąd.
-
Mój błąd 1s0 racja są też na tył. Zmylilo mnie. Pompa 3aa działa pod bmr. Kilka aut już tak jeździ. Jedyne co to problem z Acc.
-
Nie rób rzeźby błagam załóż normalna wiazke będziesz mógł kiedyś dolozyc przod. Zderzak w kolor kupisz za 150 zł. Może Ci się uda kupić pod pdc.
-
Składanie lusterek przy zamykaniu drzwi
Beni0 odpowiedział stefwal → na temat → Elektryka, oświetlenie
Tu nie potrzeba modułu nic nie muszę dawać. Uważasz że do każdego poradnika w warsztacie trzeba wszystkim chętnym rozdawać części? Tu jest mowa o programowaniu modułu. Blop pamiętaj nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. -
Składanie lusterek przy zamykaniu drzwi
Beni0 odpowiedział stefwal → na temat → Elektryka, oświetlenie
Blop a gdzie tu Widzisz reklamę? Piszę o pomocy. Pomoc jest bezinteresowna. -
Nie mam przy sobie rozpiski ale ogólnie tak. Tylko uważaj na piny żebyś nie spalił albo modułu albo Gatewaya
-
pompeusz666 - powodzenia w CC szczególnie z tyłu gdzie są specjalne w ciul drogie uchwyty w dodatku lakierowane i mają specjalne wycięcie. Oczywiście jest na to rozwiązanie dużo tańsze i szybsze. Co do modułu to zależy jaką masz wiązkę. Jak masz ori z rocznika to montujesz z przodu jak masz starszą to montujesz z tyłu jak w sedanach. Zrobisz jak chcesz nie wiem czy zakładasz tylko tył? czy tył i przód? CC jest trochę innym autem i bardzo specyficznym. Ogólnie fajne ale zastosowano nietypowe rozwiązania i mocowania np. zderzaków. Daj Boże zdrowie tym co je zdejmują. Robiłem to kilka razy i za każdym razem bluzgam jak szewc.
-
dantefu w związku, że poprawiłeś post to i ja poprawię, 2 pina z GTW nie trzeba wypinać skoro wypinasz w module, nie pamiętam na pamięć dokładniej rozpiski pinów, ale mniej więcej tak to idzie, ogólnie przepinasz zasilanie wypinasz sygnał z gatewaya i zmieniasz rodziaj linii can na wysokości nóg pasażera, najlepiej jak masz Xenon to się podpinasz tam. Problem z głowy. Szylo przekładnia to jedno ale do PLA 2.0 potrzebujesz pompy ABS 3AA a to już gruba sprawa na przekładni 3 gen i starej pompie (jeśli obsługuje) uruchomisz PLA 1.5. Ludzie to wszystko jest na forum! Wystarczy przeczytać parę tematów aby zdobyć wiedzę, jeżeli jest ktoś na tyle leniwy, że nie chce czytać to niech się za to nie bierze bo takie mody wymagają masy pracy i cierpliwości.
-
30-bitowy bordnetz 3C8..Jakie ma możliwości/Opcje
Beni0 odpowiedział Angelus → na temat → Elektryka, oświetlenie
CCM = Bordnetz = BCM ale CCM<>BCM jasne? TheStig, zdjęcia były i wybacz ale o każdej nowej dupereli nie będę pisał, a tym bardziej o rzeczach, które zrobiliśmy bo zaraz mi zarzuci administracja reklamę usług komercyjnych, nie mam zamiaru się jak inni chwalić nową śrubką w kole lub nakrętką na wentyle. Mam poważniejsze rzeczy na głowie (takie jak elementy systemów B8 w B6/B7). Mody w moim aucie to pikuś w porównaniu z tymi, które zrobiłem u innych ale jak to się mówi szewc w dziurawych butach chodzi. Moje auto to poligon doświadczalny co nie zmienia faktu, że większość rzeczy jest Wracając do tematu, Light i Lane Assist w zależoności od wersji kamery działają na innym CANie i to było opisywane, wiele modów wymaga BCM'a lub wysokiego (ostatniego 3c8) CCM. HighBeam Assist działa na CCM i Gateway 3c0 ale trzeba znać kodowanie, w przypadku BCM jest instrukcja na forum. Lane Assist wymaga przede wszystkim przekładni kierowniczej. Park Assist do 1,5 wymaga przekładni i odpowiedniej pompy lub jej softowania ale może być 3c0 do PLA 2.0 wymagana pompa 3AA. CCM w większości przypadków do niczego nie jest potrzebny Zresztą ja nic nie wiem -
Weź ELZE zobacz rozpiskę pinów, i zarówno klamki jak i dekory mają swoje własne piny w sterowniku. Nie wiem jakie masz moduły nic nie napisałeś, możesz podłączyć to sobie jak chcesz, jak chcesz jak fabryka to najpierw podaj jakie masz moduły, bo w Twoim roczniku to raczej 4gen więc podpinasz pod sterownik i kodujesz. Chcesz zrób rezanie i podepnij się pod oświetlenie przycisków. Twój wybór.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 18
