mark2121
-
Liczba zawartości
289 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez mark2121
-
https://pl.aliexpress.com/item/1pcs-T15-W16W-LED-2835-Chip-High-Power-Canbus-no-error-backup-reverse-light-lamp-for/32735729143.html?spm=2114.13010608.0.0.HoecEW Dobrze świecą, ale czy legalne to inna kwestia;)
-
[Instrukcja] Montaż Side Assist Passat B7
mark2121 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Tak Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka -
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
mark2121 odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
Mam pytanko odnośnie passata b7, przeglądałem opcje wyposażenia w sterowniki (w schematach elektrycznych) i wyszło, że była opcja pilota zdalnego parkowania oraz asystent kamery nocnej?? Spotkał ktoś takie wyposażenie w passacie b7? -
Witam, powie mi ktoś jaka to wersja mapy 0038 westeurope?
-
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mark2121 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Po długiej walce udało sie zakodowanie asystenta pasa ruchu. Znaków sie nie udało- problem leży po stronie mapy - wschód Europy. -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mark2121 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Hej, dziś założyłem wszystko zgodnie z instrukcją i mam problem. W liczniku pojawiła się opcja line asistant, ale nie może być włączony. Asystent świateł działa. Znaki też nie działają. Czy jak jest zimno sterownik ma być ciepły? W kodowaniu mam problem: "3.Wchodzimy w 44-wspomaganie kierownicy, wchodzimy w dostęp upoważniony i wpisujemy kod 64835. Następnie wchodzimy w Adaptacje wybieramy kanał 6 i włączamy Lane Assist (w kanale 6 mam wartość 0, nie wiem jaką wpisać???) 4. Wchodzimy w 37-nawigacja, wchodzimy w Kodowanie-07, następnie w pomocnik długiego kodowania i w bajcie 8 zaznaczamy bit 5 ( bit5 po zaznaczeniu opcja niedostępna??? nie można zaznaczyć)" Błędy: VIN: WVWZZZ3CZBE316208 Pojazd: Volkswagen Passat Rok: 2011 Silnik: CFGB Przebieg: 188300 KM --------------------------------------------------------------- A5 Przednie czujniki systemów wspomagających kierowcę opis systemu: MFK_Gen1 Numer oprogramowania: 3AA980654D Wersja oprogramowania: 0300 Numer sterownika: 3AA980654A Wersja sterownika: H09 Numer seryjny: 0196108922 ODX nazwa: EV_47X wersja ODX: 001639 Długie kodowanie: 010101010102020C0201040001010000 Kody błędów: U112100 - Magistrala danych, brak informacji Statycznie U112100 - Magistrala danych, brak informacji Statycznie C10ACF2 - Układ kierowniczy Interfejs asystenta kontroli pasa ruchu niezakodowany Statycznie U101400 - Sterownik nieprawidłowo zakodowany Sporadyczna Licznik cykli wyuczania: 9 Licznik częstotliwości wystąpienia usterki: 1 Priorytet: 3 Mileage: 188300 km PROSZĘ O POMOC!?? -
Może jakiś link do wersji v9?
-
Światła przeciwmgielne w B7 - przód
mark2121 odpowiedział marcinsgdz → na temat → Elektryka, oświetlenie
Tak występują w zamian za dzienne była opcja przeciwmgłowe z doswietleniem zakrętów. 300pln lampy, przełącznik świateł z pozycją przód przeciwmglowe, 10m przewodu, odpowiedni moduł zależny od wyposażenia auta i kodowanie. Prosta sprawa? Poczytaj: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=149288 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka -
Instalacja świateł ostrzegawczych w drzwiach B6
mark2121 odpowiedział wojas → na temat → Poradniki i instrukcje
Tył robisz przez sterownik drzwi przednich. -
Mam pytanko, wie ktos jak zdjac slupek przedni z nawiewem w b7? Pod airbagiem (logo)jest śruba tyle wiem. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie ma szans. Trzeba dolozyc kable i przekaznik. Tak najprościej piszac Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Dzięki truna? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Super:) Truna, gdzie kupiłeś fotochrom dla pasażera? Masz numery tego lustrea?
-
Szybka super grzeje i jest ten efekt co u Ciebie mlody_tm ale fotka na szybko i brudne auto. Saintgobain sekurit? plus dla firmy montujacej za kawe ciastka i ciepla wygodna poczekalnie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Szyba oryginalna w ramie była ze znaczkami vw i z bąbelkami takie folie. Rocznik 2013 niby koniec roku, cena niby leżak magazynowy, jest faktura, zero odprysków, na bokach nic nie było widać że wycinana itd., grzeje super. Gość z obsługi klienta twierdził, że dużo sprzedają zwykłych , a z kamerą nie. Sprzedają na całą Europę szyby. Ceny szyb mają super i nowych i używek. Ale montaż porażka! Jadę na poprawkę - woda nie przecieka z zewnątrz ok, ale od środka w 2 miejscach wyszedł klej przy słupkach. Mam białe więc widać jak się wychylę w stronę szyby, szybko szybko i nie ściągali boczków! wrrr PS. Jak umyję autko to zrobię lepsze fotki:)
-
Zrobie fotke i wrzuce. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
B7 pakiet ambient - potrzebne części
mark2121 odpowiedział Wojtek1989PL → na temat → Nadwozie i wnętrze
100% masz rację -
Też mają używki, pokazywali mi za 500PLN, ale wziąłem nową zabobelkowaną VW, ideał. - - - - - aktualizacja - - - - - Grzeje pięknie, dziś sprawdzone rano:) minimalnie dłużej.
-
Antyrefleks ma taki o jakim pisałeś, super sprawa! Najpierw myślałem, że jakaś wada hehe, szybka oryginał vw wybite. Kupiona z Glass-pol z Lginia.
-
Dzięki, może kiedyś wpadnę, teraz brak czasu, mody w międzyczasie, dlatego taki bałagan z pytaniami itd. Dziś założyłem nową szybkę VW, dokładnie taką o jakiej piszesz:) byłem w szoku jak wsiadłem - ZERO DRUTÓW:), cena razem z żelem i wklejaniem 1100PLN nowa! Jedyny minus to powiedzmy montaż, z zewnątrz wszystko ok, ale od środka nie ściągali boczków na słupkach i w 2 miejscach delikatnie widać klej , poza tym przy montażu przestały świecić lampki, powiedzieli mi od razu o tym, że musieli zrobić jakieś zwarcie !!! i spaliły się żarówki, po podłączeniu kompa wyszło mi że nie wpięta wtyczka od lampki, ale dziś już nie miałem jak zaglądnąć, jutro lampkę ściągnę i podepnę.
-
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mark2121 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Hej,a ja znów mam pytanie:) dziś założyłem szybę do kamery i mam problem... obecnie miałem fotochrom, czujnik deszczu, zmierzchu i kamerę od długich itd. Czy jest jakaś różnica w lusterkach wewnętrznych z kamerą i bez? Czy wystarczy wywalić kamerę i lusterko zostaje? Czy muszę kupić lusterko bez kamery zwykłe? Jak się ściąga te lusterka, zatrzask czy śruba? Mieli nie montować mi starego na szybę a założyli.... teraz znów muszę je zdemontować. -
Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać
mark2121 odpowiedział user78 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
I wszystko jasne. Moje autko po gwarancji więc dostałem bon. W styczniu jadę zmienić olej i filtry to się dowiem co i jak. -
Szczerze to nie widzialem jeszcze bez drutow szybki osobiście. Teraz mam z drutami, szkoda bo jest idealna , ale mod kamerki robie wiec wymiana szyby musowa. Nowa szyba pod kamerę ma w komplecie mocowanie kamery to plastikowe czarne?
-
Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać
mark2121 odpowiedział user78 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Tego nie wiedziałem że będzie 2 aktualizacja. -
Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać
mark2121 odpowiedział user78 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Podsumowując po kilkunastu dniach użytkowania nie stwierdziłem nic niepokojącego. Ani częściej nie wypala DPF?! dziwne w sumie. Miałem tylko na początku jak było -7oC, dziwne chrobotanie, stuki, jakby nie palił równo na 4 gary;) lub zacierał się wtrysk, ktoś już o tym pisał. Raz wystąpiło to coś i na razie po staremu. W trakcie tego "tarcia" nie trzepał budą i nie falowały obroty. Puki co jestem zadowolony. Napiszę coś więcej po 3 miesiącach...
