Skocz do zawartości

mark2121

  • Liczba zawartości

    289
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mark2121

  1. https://pl.aliexpress.com/item/1pcs-T15-W16W-LED-2835-Chip-High-Power-Canbus-no-error-backup-reverse-light-lamp-for/32735729143.html?spm=2114.13010608.0.0.HoecEW Dobrze świecą, ale czy legalne to inna kwestia;)
  2. Tak Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. Mam pytanko odnośnie passata b7, przeglądałem opcje wyposażenia w sterowniki (w schematach elektrycznych) i wyszło, że była opcja pilota zdalnego parkowania oraz asystent kamery nocnej?? Spotkał ktoś takie wyposażenie w passacie b7?
  4. Witam, powie mi ktoś jaka to wersja mapy 0038 westeurope?
  5. Po długiej walce udało sie zakodowanie asystenta pasa ruchu. Znaków sie nie udało- problem leży po stronie mapy - wschód Europy.
  6. Hej, dziś założyłem wszystko zgodnie z instrukcją i mam problem. W liczniku pojawiła się opcja line asistant, ale nie może być włączony. Asystent świateł działa. Znaki też nie działają. Czy jak jest zimno sterownik ma być ciepły? W kodowaniu mam problem: "3.Wchodzimy w 44-wspomaganie kierownicy, wchodzimy w dostęp upoważniony i wpisujemy kod 64835. Następnie wchodzimy w Adaptacje wybieramy kanał 6 i włączamy Lane Assist (w kanale 6 mam wartość 0, nie wiem jaką wpisać???) 4. Wchodzimy w 37-nawigacja, wchodzimy w Kodowanie-07, następnie w pomocnik długiego kodowania i w bajcie 8 zaznaczamy bit 5 ( bit5 po zaznaczeniu opcja niedostępna??? nie można zaznaczyć)" Błędy: VIN: WVWZZZ3CZBE316208 Pojazd: Volkswagen Passat Rok: 2011 Silnik: CFGB Przebieg: 188300 KM --------------------------------------------------------------- A5 Przednie czujniki systemów wspomagających kierowcę opis systemu: MFK_Gen1 Numer oprogramowania: 3AA980654D Wersja oprogramowania: 0300 Numer sterownika: 3AA980654A Wersja sterownika: H09 Numer seryjny: 0196108922 ODX nazwa: EV_47X wersja ODX: 001639 Długie kodowanie: 010101010102020C0201040001010000 Kody błędów: U112100 - Magistrala danych, brak informacji Statycznie U112100 - Magistrala danych, brak informacji Statycznie C10ACF2 - Układ kierowniczy Interfejs asystenta kontroli pasa ruchu niezakodowany Statycznie U101400 - Sterownik nieprawidłowo zakodowany Sporadyczna Licznik cykli wyuczania: 9 Licznik częstotliwości wystąpienia usterki: 1 Priorytet: 3 Mileage: 188300 km PROSZĘ O POMOC!??
  7. Może jakiś link do wersji v9?
  8. Tak występują w zamian za dzienne była opcja przeciwmgłowe z doswietleniem zakrętów. 300pln lampy, przełącznik świateł z pozycją przód przeciwmglowe, 10m przewodu, odpowiedni moduł zależny od wyposażenia auta i kodowanie. Prosta sprawa? Poczytaj: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=149288 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. Tył robisz przez sterownik drzwi przednich.
  10. Mam pytanko, wie ktos jak zdjac slupek przedni z nawiewem w b7? Pod airbagiem (logo)jest śruba tyle wiem. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. Nie ma szans. Trzeba dolozyc kable i przekaznik. Tak najprościej piszac Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. Dzięki truna? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Super:) Truna, gdzie kupiłeś fotochrom dla pasażera? Masz numery tego lustrea?
  14. Szybka super grzeje i jest ten efekt co u Ciebie mlody_tm ale fotka na szybko i brudne auto. Saintgobain sekurit? plus dla firmy montujacej za kawe ciastka i ciepla wygodna poczekalnie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Szyba oryginalna w ramie była ze znaczkami vw i z bąbelkami takie folie. Rocznik 2013 niby koniec roku, cena niby leżak magazynowy, jest faktura, zero odprysków, na bokach nic nie było widać że wycinana itd., grzeje super. Gość z obsługi klienta twierdził, że dużo sprzedają zwykłych , a z kamerą nie. Sprzedają na całą Europę szyby. Ceny szyb mają super i nowych i używek. Ale montaż porażka! Jadę na poprawkę - woda nie przecieka z zewnątrz ok, ale od środka w 2 miejscach wyszedł klej przy słupkach. Mam białe więc widać jak się wychylę w stronę szyby, szybko szybko i nie ściągali boczków! wrrr PS. Jak umyję autko to zrobię lepsze fotki:)
  16. Zrobie fotke i wrzuce. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  17. Też mają używki, pokazywali mi za 500PLN, ale wziąłem nową zabobelkowaną VW, ideał. - - - - - aktualizacja - - - - - Grzeje pięknie, dziś sprawdzone rano:) minimalnie dłużej.
  18. Antyrefleks ma taki o jakim pisałeś, super sprawa! Najpierw myślałem, że jakaś wada hehe, szybka oryginał vw wybite. Kupiona z Glass-pol z Lginia.
  19. Dzięki, może kiedyś wpadnę, teraz brak czasu, mody w międzyczasie, dlatego taki bałagan z pytaniami itd. Dziś założyłem nową szybkę VW, dokładnie taką o jakiej piszesz:) byłem w szoku jak wsiadłem - ZERO DRUTÓW:), cena razem z żelem i wklejaniem 1100PLN nowa! Jedyny minus to powiedzmy montaż, z zewnątrz wszystko ok, ale od środka nie ściągali boczków na słupkach i w 2 miejscach delikatnie widać klej , poza tym przy montażu przestały świecić lampki, powiedzieli mi od razu o tym, że musieli zrobić jakieś zwarcie !!! i spaliły się żarówki, po podłączeniu kompa wyszło mi że nie wpięta wtyczka od lampki, ale dziś już nie miałem jak zaglądnąć, jutro lampkę ściągnę i podepnę.
  20. Hej,a ja znów mam pytanie:) dziś założyłem szybę do kamery i mam problem... obecnie miałem fotochrom, czujnik deszczu, zmierzchu i kamerę od długich itd. Czy jest jakaś różnica w lusterkach wewnętrznych z kamerą i bez? Czy wystarczy wywalić kamerę i lusterko zostaje? Czy muszę kupić lusterko bez kamery zwykłe? Jak się ściąga te lusterka, zatrzask czy śruba? Mieli nie montować mi starego na szybę a założyli.... teraz znów muszę je zdemontować.
  21. I wszystko jasne. Moje autko po gwarancji więc dostałem bon. W styczniu jadę zmienić olej i filtry to się dowiem co i jak.
  22. Szczerze to nie widzialem jeszcze bez drutow szybki osobiście. Teraz mam z drutami, szkoda bo jest idealna , ale mod kamerki robie wiec wymiana szyby musowa. Nowa szyba pod kamerę ma w komplecie mocowanie kamery to plastikowe czarne?
  23. Tego nie wiedziałem że będzie 2 aktualizacja.
  24. Podsumowując po kilkunastu dniach użytkowania nie stwierdziłem nic niepokojącego. Ani częściej nie wypala DPF?! dziwne w sumie. Miałem tylko na początku jak było -7oC, dziwne chrobotanie, stuki, jakby nie palił równo na 4 gary;) lub zacierał się wtrysk, ktoś już o tym pisał. Raz wystąpiło to coś i na razie po staremu. W trakcie tego "tarcia" nie trzepał budą i nie falowały obroty. Puki co jestem zadowolony. Napiszę coś więcej po 3 miesiącach...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności