-
Liczba zawartości
483 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Daku
-
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Ja zrobiłem GUI 3d w 2d. Jak dobrze poszukasz na D2 znajdziesz mój temat. Zaznaczam jedynie że to tylko migracja grafik. Soft pozostaje stary, migracja nie jest pełna, nie zawiera np danych navi. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co dalej będziesz robił. 3d jest też warunkiem dla paru innych rzeczy chyba że błędy ci nie przeszkadzają. Jakiś 3d mi leży napisz na PW. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Napisz PW coś wymyślimy. Jeśli masz VCDS na procku Atmega ( Loader " God Bless Kolimer " ) to jestem w stanie zdalnie dużo rzeczy zrobić w tym upgrade licznika czy zmiana eeprom. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
To raczej w autach gdzie masz immo po stronie licznika. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
1. Sam zrzut nic nikomu nie da jest przywiązany do licznika. 2. zmiany jedynie po obd, odpowiednim narzędziem. 3. Odpowiednio przerzucając dane przebieg powinien przeskoczyć. 4. Więcej szczegółów z jakiego na jaki zmieniasz. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Podaj więcej danych myślę że jakieś rozwiązanie znajdzie sie -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
@Major do softa 0305 wszystkie mają oba protokoły ddp i bap więc menu convience i light and vision będą. Co do radia racja, trzeba zakodować BAP i zacznie grać -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
A zresetowales radio serwisowo po zmianie protokołu ??? < + > + I lub gwiazdka ? -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
1 kto ci robił ten fis ? 2 czy jesteś pewny że jest z passka ? 3 jeśli nie znaleziono kluczyka to już mi coś nie pasuje bo passat nie ma immo w liczniku tylko w komforcie. 4. Wejdź w licznik i zobacz jaki masz VIN w identyfikacji rozszerzonej Jeśli coś jeszcze się pojawi daj na PW skoro częściowo rozwiązałem twój problem. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
ktoś kopał i coś skopał ?? 3m 3C8920881A_sw1109_oryginal_STAG_FIX.bin -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Zawsze trzeba coś poprawić -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Co to masz za licznik że strzałki nie działają górne ? kto takie kwiatki robił ?? -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Nie wygląda źle, chociaż z palca mam bliżej 0 :). Początkowa niczego sobie. Nie ściąga cb przypadkiem bez LA na którąś stronę? -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Jak wyszła kalibracja statyczna i dynamiczna ? -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Mam parametr na 4 minuty -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Przyślij zrobie ci 1104 ze złotymi kropkami tak jak powinno być, z logiem Alltrack itp. Wiesz że jak masz side assist to stracisz fabryczną zieloną ikonkę z prawej skali ? Nawet widze że masz dość blisko do mnie -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
3C8920880G ma soft 0132 działa w B6 brak polskiego Potem hmm 3AA920880B+ już mają polski -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
2q0 nie działa w PQ, dodatkowo jest chroniona CP + swap na każdą funkcje poza linę assist -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
3c0920872g jest nowszy, pochodzi z B6 więc zostanie ci każde menu. Nie lepiej już kolor pasujący do B6 ? Licznik z B7 i cc fl nie wyświetla ci menu convince i light and vision. Poza tym w nich jest już polski w większości. -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
w MQB tak, w PQ nie -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Mam 653D i asystent nie działa. I nigdy nie zadziała. Tak samo jak TJA mimo że kamera ma i mogła by działać to ograniczenia platformy robią swoje. 4 min tyle kamera sama jedzie. -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Bierz 654. 653 nic ci nie da, nie ma do niej parametrów pod 60 sek. Do 654mam parametry na 4 minuty -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Bajty kodowania nie są opisane, pamiętam że tam jest jakiś trik zebyto działało z kamera ( w BCM ) -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
1. fajnie jakbys określił jaka kamera ( parametry są inne ) 2. 3 wartości to troche mało 3. nasz magiel nie przyjmie wiecej niż 4.5 minuty sprawdzone -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Wydrukuj to z czegoś lepszego niż zwykły laminat, kilka dni na słońcu i się dowiesz dlaczego. Jak coś mam gootwe adaptery z laminatu na ok 120* -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
@irift 3AA 920 880 C Nie ma tej ikonki. Trzeba zaktualizować soft, jak coś zapraszam na PW
