-
Liczba zawartości
483 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Daku
- Urodziny 08/28/1992
Informacje osobiste
-
Imię
Dawid
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Żory
Samochód
-
Generacja
B7
-
Silnik
B7 2.0 TDI 170KM
-
Rok produkcji
2011
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Ja zrobiłem GUI 3d w 2d. Jak dobrze poszukasz na D2 znajdziesz mój temat. Zaznaczam jedynie że to tylko migracja grafik. Soft pozostaje stary, migracja nie jest pełna, nie zawiera np danych navi. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co dalej będziesz robił. 3d jest też warunkiem dla paru innych rzeczy chyba że błędy ci nie przeszkadzają. Jakiś 3d mi leży napisz na PW. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Napisz PW coś wymyślimy. Jeśli masz VCDS na procku Atmega ( Loader " God Bless Kolimer " ) to jestem w stanie zdalnie dużo rzeczy zrobić w tym upgrade licznika czy zmiana eeprom. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
To raczej w autach gdzie masz immo po stronie licznika. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
1. Sam zrzut nic nikomu nie da jest przywiązany do licznika. 2. zmiany jedynie po obd, odpowiednim narzędziem. 3. Odpowiednio przerzucając dane przebieg powinien przeskoczyć. 4. Więcej szczegółów z jakiego na jaki zmieniasz. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Podaj więcej danych myślę że jakieś rozwiązanie znajdzie sie -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
@Major do softa 0305 wszystkie mają oba protokoły ddp i bap więc menu convience i light and vision będą. Co do radia racja, trzeba zakodować BAP i zacznie grać -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
A zresetowales radio serwisowo po zmianie protokołu ??? < + > + I lub gwiazdka ? -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
1 kto ci robił ten fis ? 2 czy jesteś pewny że jest z passka ? 3 jeśli nie znaleziono kluczyka to już mi coś nie pasuje bo passat nie ma immo w liczniku tylko w komforcie. 4. Wejdź w licznik i zobacz jaki masz VIN w identyfikacji rozszerzonej Jeśli coś jeszcze się pojawi daj na PW skoro częściowo rozwiązałem twój problem. -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
ktoś kopał i coś skopał ?? 3m 3C8920881A_sw1109_oryginal_STAG_FIX.bin -
Dziadzior24 obserwuje zawartość → Daku
-
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Zawsze trzeba coś poprawić -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Co to masz za licznik że strzałki nie działają górne ? kto takie kwiatki robił ?? -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Nie wygląda źle, chociaż z palca mam bliżej 0 :). Początkowa niczego sobie. Nie ściąga cb przypadkiem bez LA na którąś stronę? -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Jak wyszła kalibracja statyczna i dynamiczna ? -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
Daku odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Mam parametr na 4 minuty -
[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)
Daku odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Przyślij zrobie ci 1104 ze złotymi kropkami tak jak powinno być, z logiem Alltrack itp. Wiesz że jak masz side assist to stracisz fabryczną zieloną ikonkę z prawej skali ? Nawet widze że masz dość blisko do mnie
