Skocz do zawartości

marcinmaj

  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O marcinmaj

  • Urodziny 06/19/1993

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Turek

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 20V 125KM (APT)
  • Rok produkcji
    2000
  1. witam, mam podobny problem gdyz passata mam juz rozkreconego praktycznie calego, lutowalem kable wedlug schematu modulu komfortu (rozlecialy sie przy module) i problem zaczyna sie gdy: patrzac miernikiem mam przejscie z kazdych drzwi do kazdych czyli kable OK ale pasazer el szyba i centl nie dziala..., tylnia czesc tez szyby i centralny nie dziala, a przejscie jest od drzwi kierowcy i pozostalych .. Odgadlem ze jak wylacze wtyczke z modulu drzwi np lewych tylnich to prawe tylnie zaczynaja wtedy dzialac i na odwrot jak wylacze prawe tylnie to lewa tylnia szyba bez problemowa dziala, razem nie chca wspolpracowac wtedy chodza tak jakby na raty i trzeba sie nameczyc zeby przynajmniej 1cm uchylic.. ale centralny nie dziala. odczytalem bledy z vaga od modulu i oto one: 01334,01333,01332,01134,00928, bezpieczniki wszystkie sprawne.. prosze o pomoc bo musze sie dostac do pracy a auto juz troche czasu stoi. Dodam ze jeszcze jedna szyba stylu dziala z gora 15 min na zaplonie i potem jakby traci prad i nie chce sie otwierac a przeciez wyciagne wtyczke od modulu drzwi i wloze i dziala od nowa te 20min
  2. witam. tez mam zasniedziale kable i jest problem bo urwaly sie kable na lutach wszystkie te co lacza sie z modulem czyli np czerwono-niebieski z modulu wychodzi jeden a od strony skrzynki z bezpiecznikami wychodza 4 przewody i 4 od strony tylu jak mam to teraz polutowac zeby bylo dobrze. obojetnie ktory kabel z ktorym byle byl ten sam kolor ? 'o ten sam problem mam z reszta kabli co lacza sie z zaraz przy module. posypalo sie wszystko. Mam zamiar kupic przewodow cietych na metry tego koloru i pociagnac od samej kostki do kostki tylko jak to polaczyc bo nie widzi mi sie jeden kabel od modulu z 8 przewodami razem polaczyc/ bardzo bym prosil nawet o foto jak to ktos ma podlaczone i info bo juz kompletnie nic mi w aucie nie dziala/ zamek/ oswietlenie/szyby sie przycinaja
  3. witam. mam problem z swoim autem. passat 1.8 20v 00r. zabrałem się za czyszczenie przepustnicy i przeplywki. patrzyłem na komputrze wartości jakie powinny byc i sa dobrze lecz po złożeniu silnik w góra 5 min na postoju potrafi sie nagrzac do 90stopni. a jadac gdzies 3 km i jak stane to nie moge sie dotknac weza od chlodnicy a juz nie mowie jak otworze maske to czuje bardzo duzo ciepla 'o dodam ze dolny waz tez jest goracy tylko troche mniej. wiec termostat raczej odpada ? myslalem z poczatku ze zle podlaczylem weze do przepustnicy ale oba sa gorace to chyba dobrze podlaczylem. prosze o pomoc. dodam ze zamiast plynu wlalem wode
  4. wiecie moze gdzie zakupic taka plytke, i jakie to koszty bo znalazlem przyczyne, mam peknieta wlasnie ta plytke razem z 4 sciezkami ;( a niemam sprzetu by to zrobic
  5. ja mam dwa problemy z moim passatem, otoż 1. problem polega na tym ze gdy chce z panelu otworzyc szyby to nie dzialaja, panel byl podmieniany od golfa 4 i tez nie dzialaja, z tylu przy drzwiach jak chce otworzyc przelacznikiem to otworzy sie troszke i blok musze klikac kilka razy a nawet kilkadziesiat by sie otworzyla i zeby się zamkła, tak mam z tylnymi szybami, 2 problem jest z centralnym zamkiem, bagaznik się zamyka z pilota ale zadne drzwi juz nie chca sie zamknać w czym problem ? Dodam ze czyscilem go niedawno bo byl zalany woda, kable ktore ida do modulu lutowalem i modul przenioslem na gore, bezpieczniki wszystkie sprawne.
  6. ja mam dwa problemy z moim passatem, otoż 1. problem polega na tym ze gdy chce z panelu otworzyc szyby to nie dzialaja, panel byl podmieniany od golfa 4 i tez nie dzialaja, z tylu przy drzwiach jak chce otworzyc przelacznikiem to otworzy sie troszke i blok musze klikac kilka razy a nawet kilkadziesiat by sie otworzyla i zeby się zamkła, tak mam z tylnymi szybami, 2 problem jest z centralnym zamkiem, bagaznik się zamyka z pilota ale zadne drzwi juz nie chca sie zamknać w czym problem ? Dodam ze czyscilem go niedawno bo byl zalany woda, kable ktore ida do modulu lutowalem i modul przenioslem na gore. // Przepraszam bardzo, kozystalem z opcji szukaj na forum i nawet nie spojrzałem na dzial ;/
  7. Zdemontowałem siedzenia, akumulator i walcze z wodą pod dywanikami po stronie kierowcy ;D tymczasowo sie suszy...
  8. puknij ok 3cm od klamki w strone maski nie mocno ale pewnie pomoze, mialem tak za kazdym razem gdy zamykalem drzwi od srodka ;/ i odziwo pomoglo ...
  9. poprostu dzieki za odpowiedz ... patrzalem bezpieczniki i okazalo sie ze czesc byla zasniedziala, przeczyscilem cala puszke kontaktem U oraz zalozylem wszystkie nowe bezpieczniki i odziwo szyby z tylu zaczely dzialac, radio zapisywalo ustawienia lecz po 10min znowu to samo ;/ szyby nie dzialaja i radio resetuje sie jakies propozycje? modul komforutu nie byl zalany ale wiazka kabli byla wilgotna,suszylem passata 3 dni do momentu az bylo zupelnie sucho.
  10. chcialem jeszcze dodać ze chcialem zamknac 2 tylne szyby i jest bardzo trudno otoz wogole jakby ten przelacznik nie dzialal dobrze, gdyz czasami podniesie troszke i za pare min znow podniesie, reka gdy chce podnies szybe nic nie pomaga ;/ i z opuszczeniem tez problem, dziala tylko poprawnie od strony kierowcy a reszta juz nie, prosze o pomoc ! ;|
  11. witam, mam problem gdyż passat byl po malej stluczce i zostały wymienione drzwi prawe i teraz pytanie gdy je podlacze do kostki to nie moge,zamknac drzwi, ustawic prawego lusterka,podnies-obnizyc szyby a jak juz dluzej przytrzymam przycisk od szyby to szyba zaczyna swirowac. Wie ktos moze co za to jest odpowiedzialne ? Moze jakis schemat ktos podesle, bardzo bym byl wdzieczny za odpowiedz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności