-
Liczba zawartości
1071 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez arsen
-
http://www.inwestprojekt.com/kontakt.php Możesz prosić Rajmunda. I powoływać się na kontakt od Michała.
-
Witam panowie potrzebuję szybkiej pomocy... Ma ktoś schemat BV43a?? konkretnie szukam "miejsca dla podkładki" miedzianej... Jak skręce wirnik to nie da się nim obrócić... Wymieniałem uszczelnienia.. I teraz chciałbym poskładać konkretnie ta w kółku A najlepiej jakby ktoś miał jakiś pDF do bv43/50
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
max dla AMF to 1,22 max moc moment to 90-95KM 225-235Nm -
nie wiem jak u Ciebie koluniu , ale u mnie na razie jedna rzecz jaka wyszła to lejące pompki.... założę inne i powiem co dalej...
-
Słuchaj, mam to samo, dokładnie to samo... ten sam remont + dodatkowo ja zrobiłem turbo... u mnie jeszcze wywala bład synchronizacji (jak pali to pokazuje 2,9CF) po odpieciu g40 pali nawet na zimnym, na plak pali na dotyk... Kopci jak żuk spaliny żrące aż szczypie w oczy jak chloropikryna... Jedyne co mi do głowy przychodzi to może źle dobrane(nie ułożone jeszcze??) PIERŚCIENIE?? Rozrząd składałem już ze 20 razy... wtrski maja poprawny BIP i korekcje... Jakbyś ogarnął temat daj znać
-
bierz BRD.. ja za BRD dałem 500zł + koszt przesyłki, kupiłem od kolegi z forum golfa(latała w mk3 z silnikiem AWX na ciśnieniu 2.0bar) latam już drugi rok na ciśnieniach 1,5- 1,65 i nic jej nie jest, wstaje dość wcześnie, bo 1800 można już lądować 1,5...sprawdzane(tylko sprzęgło 228 tego nie lubi ) a jak Ci nie wystarczy to w mielcu za 500zł wsadzają wnętrze od BV43a.. czyli CAHA.. albo też całkiem hybrydzą
-
saJgon powinieneś odpocząć... Powyższe wypowiedzi, jak i wiele innych na tym, oraz innych forach NIE MAJĄ ŻADNEGO ZWIĄZKU Z TEMATEM... Robisz młyn/SYF/BRUD...nikt nie wie po co... Załóż sobie temat "sagon kontra reszta świata" i tam sobie dywaguj do woli... Myślę że nikt Ci nie zabroni, a nawet możliwe jest że będą za to Ci wdzięczni...
-
pomiar mas wirujących al co do ciężaru kół , to ma on wpływ na elastyke w ruchu.. po prostu działają jak koła zamachowe dodatkowe ale BTW. SKOŃCZCIE TE SWOJE OFF TOPY bo panowie od nie passatów zrobiliście tu taki syf, że nie da się dotrzeć już do interesujących rzeczy....
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
na tym doładowaniu nie masz szansy na tę moc... boost : target limiter driver wish torque smoke n75 ID - extrapolacja do tych "mocy" w jakie podlałeś" -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
ale zazwyczaj, leci jak należy -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
chiptuners.org ecuconnections.com fora na których jest wszystko odinstaluj z usunięciem sterowników.... i od nowa zainstaluj w innym porcie usb... -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
broń boziu taką nazwę.. złe sterowniki zainstalowałeś... ogarnij się chłopie albo nie tykaj samochodu.. bo naprawa może byc dużo droższa niż kupno kabla... -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
tak na włączonym zapłonie(jesli masz np dodatkowe zabezpieczenia IMMO itd to na odłączonych) wybierasz EDC15P i robisz wykryj ECu potem odczyt ECU jesli chcesz zapisać wsad na dysku... i analogicznie "otwórz plik" wybierasz z dysku i "zapisz" by wrzucic do ECu... EDIT bo jeszcze zapomniałem dodać... W RAMCE Z MODELAMI NIE MUSISZ NIC WYBIERAĆ.... -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
nie to ECU wybrałeś... ma byc 1,9 101 130 115 PD... wybierz EDC15 P... i wtedy spróbuj... -
hmm coś około 200zł a robione bendix, bieżnia(kumutator szczotek) regulator, i diody....
-
Ja robiłem na sławinku na Jaśminowej, do 405 dobrze był zrobiony.. ale ponoć kiedyś na "górce" był lepszy szpanio, ale nie wiem gdzie teraz się przeniósł po zburzeniu
-
w AWX tego problemu miał nie bedziesz...
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
dobra dobra.. a powodu przekłamywania MAF na + nie możemy do dziś określić -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
a czy czytałeś ten wątek od początku? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
hmmm to ja mam rozumieć mam niezrobione "perfekcyjnie" ??Bo u mnie poszło "tylko" 14!! Nie no zaraz będzie FOCH! -
pewnie Daron? To on Ci wszystko powie/zrobi jak należy
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
wszystkie mapy paliwowe, od bip po duration soi i cisnienie... -
BRD fabrycznie przenosi większy moment i moc.. Tak jak tarcza w ATJ jest o 0.1mm zmieniona w stosunku do AJM
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
BRD pracuje standardowo z doładowaniem 1,5 , ale jak masz tam 145KM i pewnie 1,35 to se ustaw 1,45 i też będzie.. Na dzieciowóz zmień jeszcze przelicznik , dla lineryzacji masz 989 a powinien być bodajże 951... ale nie dam sobie jajków urwac , bo z głowy piszę 8 120 zmieniasz tylko 3 razy a potem zmiana 0 980 0 na 0 833 0 -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
hokus pokus czary mary mam w kieszeni twój soft stary!! daj zrzut softa to pomożemy znaleźć..
