Skocz do zawartości

arsen

  • Liczba zawartości

    1071
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez arsen

  1. ul. Piękna, to jest 4 czy 5 w prawo za skrętem w Nowy Świat.
  2. boczna kunickiego(nazwa ulicy wypadła mi z głowy) dziadek robi b. dobrze i nawet na zimno potrafi wyprostować
  3. Daron wzmaciał.. oj Puchaty nie czytasz.. lecisz po łatwości... skontaktuj się z nim
  4. arsen

    GTB2260VK w Passacie AFN

    ze dwa... w tym jeden ślepy... Bez korekty softu nie zyska nic... A może jedynie stracić, na złym wysterowaniu N75...
  5. arsen

    co sadziecie o Tuningu AVB ?

    mam Ci zrobić zdjęcie?? A po co ma MAP sensor zmieniać? jeśli nie będzie dmuchał powyżej 1,5? no zaje..sty pomysł... jeszcze tylko zmieni intercooler, rury łączące, nie, nie lepiej jest wymienić wwalić kasę i jeszcze dymać się z map sensorem, bo przecież "tuner se poradzi" kolanko którego nawet nie trzeba docinać.. http://allegro.pl/rura-przewod-waz-intercoolera-vw-audi-3c0145762am-i3960847441.html Myślcie ludzie bo nabijacie kabze hienom żerującym na lenistwie i niewiedzy..
  6. arsen

    GTB2260VK w Passacie AFN

    nie przenoście dyskusji z racinga itd na to forum
  7. arsen

    co sadziecie o Tuningu AVB ?

    byzydura... wystarczy dobrac "jakiś"przewód z szybkozłaczką i podobnym kątem i uciąć z jednej strony szybkozłączkę(2lata tak jeżdżę) tez nie trzeba.. ale warto wsadzić tam zwykłe kolanko....
  8. liczy z automatu, kolega dałes doładowanie 1.5 a zlimitowałeś na 1,4.. dodatkowo dajesz mu w torque 62-64. a mape smoke masz do 60.... co Ty w ogóle masz za setup? jakie turbo? wtryski? sprzegło? bo lejesz go na maksa... tańszy
  9. arsen

    Swap AJM na AWX

    przerzuć mapy pompek z AWX do swojego AJM i masz rakietu... Mapy BIP chyba nawet opisywałem w temacie programu do softowania
  10. rzuć to na zipshare... a nie na jakieś "download menagery" Jesteś leniwy w kij... wstyd... 2 strony wcześniej post 399/400
  11. ja bym nie wgrywał.. torque smoke boost do poprawy.. tak na "prędko"
  12. czytasz w myślach.. wczoraj właśnie dywagowałem z pewnym, tu obecnym osobnikiem o "tych" firmach myślę że tu nie tylko determinują umiejętności, (bo te są niezaprzeczalnie przewyższające ) czy wiedza, ale nade wszystko chęci... Darek siedzi, kombinuje, doucza się(nie tylko się ) próbuje, i potem są efekty, a efekty widać, nie tylko w tych filmikach, ale i na filmach z AHU, czy też na innych robionych przez niego softach...I wykresach Gdybym ja miał taką wiedzę...
  13. a to wszystko bez dymu.... fenomen...
  14. ma się.. po 2-3 miesiącach(od nasączania) będzie wymiana przepływki.. problem ten rozwiązują wkładki pipercross
  15. arsen

    Swap AJM na AWX

    przekaźnik kupisz za 8zł na aledrogo zamiast się martwić i głowić
  16. czyli tylko i wyłącznie "szerokością pomiaru" tak?
  17. http://zapodaj.net/017fda44a5964.jpg.html Czym różnią się te dwa MAP sensory??
  18. arsen

    co sadziecie o Tuningu AVB ?

    :doh nasikaj do baku .. amoniak podnosi wartość cetanową o około 70% , da Ci przyrost czysty około50KM!! czyli jednym siurem zrobisz ARL z AVB!! A "kabel" do tego już masz... możesz jeszcze bardziej zaoszczędzić ... :doh
  19. wszytko jest na forum, trzeba tylko użyć opcji "szukaj"
  20. Daron masz u mnie flaszkę wiesz za co, i jeszcze raz dzięki z apomoc, i jeszcze raz polecam chłopaka jak ktoś chce sobie konkretnego softa zrobić Golfer odjechał, a chłopaczyna, jeszcze nigdy takiego banana na buzi nie miał
  21. klaruj klaruj, ja na razie mam stock i spalanko na poziomie 4,5L póki kata nie wytnę, nie robię nic więcej
  22. rup rup zobaczymy co wyplujesz
  23. no widze w podpisie ale coś mało Nm? podciągnij!
  24. Dobra dobra jutro przeglądnę monitoring i fotki dzięki za odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności