-
Liczba zawartości
1071 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez arsen
-
ul. Piękna, to jest 4 czy 5 w prawo za skrętem w Nowy Świat.
-
boczna kunickiego(nazwa ulicy wypadła mi z głowy) dziadek robi b. dobrze i nawet na zimno potrafi wyprostować
-
Daron wzmaciał.. oj Puchaty nie czytasz.. lecisz po łatwości... skontaktuj się z nim
-
ze dwa... w tym jeden ślepy... Bez korekty softu nie zyska nic... A może jedynie stracić, na złym wysterowaniu N75...
-
mam Ci zrobić zdjęcie?? A po co ma MAP sensor zmieniać? jeśli nie będzie dmuchał powyżej 1,5? no zaje..sty pomysł... jeszcze tylko zmieni intercooler, rury łączące, nie, nie lepiej jest wymienić wwalić kasę i jeszcze dymać się z map sensorem, bo przecież "tuner se poradzi" kolanko którego nawet nie trzeba docinać.. http://allegro.pl/rura-przewod-waz-intercoolera-vw-audi-3c0145762am-i3960847441.html Myślcie ludzie bo nabijacie kabze hienom żerującym na lenistwie i niewiedzy..
-
nie przenoście dyskusji z racinga itd na to forum
-
byzydura... wystarczy dobrac "jakiś"przewód z szybkozłaczką i podobnym kątem i uciąć z jednej strony szybkozłączkę(2lata tak jeżdżę) tez nie trzeba.. ale warto wsadzić tam zwykłe kolanko....
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
liczy z automatu, kolega dałes doładowanie 1.5 a zlimitowałeś na 1,4.. dodatkowo dajesz mu w torque 62-64. a mape smoke masz do 60.... co Ty w ogóle masz za setup? jakie turbo? wtryski? sprzegło? bo lejesz go na maksa... tańszy -
przerzuć mapy pompek z AWX do swojego AJM i masz rakietu... Mapy BIP chyba nawet opisywałem w temacie programu do softowania
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
rzuć to na zipshare... a nie na jakieś "download menagery" Jesteś leniwy w kij... wstyd... 2 strony wcześniej post 399/400 -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
ja bym nie wgrywał.. torque smoke boost do poprawy.. tak na "prędko" -
czytasz w myślach.. wczoraj właśnie dywagowałem z pewnym, tu obecnym osobnikiem o "tych" firmach myślę że tu nie tylko determinują umiejętności, (bo te są niezaprzeczalnie przewyższające ) czy wiedza, ale nade wszystko chęci... Darek siedzi, kombinuje, doucza się(nie tylko się ) próbuje, i potem są efekty, a efekty widać, nie tylko w tych filmikach, ale i na filmach z AHU, czy też na innych robionych przez niego softach...I wykresach Gdybym ja miał taką wiedzę...
-
a to wszystko bez dymu.... fenomen...
-
ma się.. po 2-3 miesiącach(od nasączania) będzie wymiana przepływki.. problem ten rozwiązują wkładki pipercross
-
przekaźnik kupisz za 8zł na aledrogo zamiast się martwić i głowić
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
czyli tylko i wyłącznie "szerokością pomiaru" tak? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
http://zapodaj.net/017fda44a5964.jpg.html Czym różnią się te dwa MAP sensory?? -
:doh nasikaj do baku .. amoniak podnosi wartość cetanową o około 70% , da Ci przyrost czysty około50KM!! czyli jednym siurem zrobisz ARL z AVB!! A "kabel" do tego już masz... możesz jeszcze bardziej zaoszczędzić ... :doh
-
wszytko jest na forum, trzeba tylko użyć opcji "szukaj"
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Daron masz u mnie flaszkę wiesz za co, i jeszcze raz dzięki z apomoc, i jeszcze raz polecam chłopaka jak ktoś chce sobie konkretnego softa zrobić Golfer odjechał, a chłopaczyna, jeszcze nigdy takiego banana na buzi nie miał -
klaruj klaruj, ja na razie mam stock i spalanko na poziomie 4,5L póki kata nie wytnę, nie robię nic więcej
-
rup rup zobaczymy co wyplujesz
-
no widze w podpisie ale coś mało Nm? podciągnij!
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
arsen odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Dobra dobra jutro przeglądnę monitoring i fotki dzięki za odpowiedź
