kizi84
-
Liczba zawartości
13 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O kizi84
- Urodziny 07/17/1984
Informacje osobiste
-
Imię
Tomasz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Jaworzno
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2002
-
od srodka musisz sciagnac te podszycie u bedziesz mial wszystk na miejscu, ale najlepiej rozwiersc i bedzie mial ze niby wsadzasz swoj klucz i pasuje a kto bedzie wiedzial ze byle czym otworzy
-
Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!
kizi84 odpowiedział EEKTRONIK2 → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
a powiedzcie mi jaki jest dospet do demontazu tego i gdzie pewniemozna sie dowiedziec czy to napewno mam, ktos tam pisal zeby wpiac 8 i 9 w sterowniku, o jakim sterowniku mowimy?? troszke nie rozumie -
moizm zdaniem mozesz popatrzyc na rure od intercoolera tam na dole jest laczenie
-
napewno byl sam bi-xenon
-
VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów
kizi84 odpowiedział netadmin_47 → na temat → Dokumentacje, opisy
Prosze o sprawdzenie WVWZZZ3BZ2E424039 -
przewaznie tak jest AVF maja skrzynie 6 biegowe i najprosciej mozna po tym poznac
-
to pogratulowac ja tez wymianiealem ze znajomym bez wiekszych problemow
-
Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)
kizi84 odpowiedział dzidek1988xx → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
5b fl 2002 rok przebieg 203 tys, autetnyczny -
dokladnie jakie piny to raczej do jakiegos elektryka lub metoda prob i bledow, ale napewno sie da, znajomy mial tak w passaku mial tam problemy i zrobil sobie wlacznik pod kierocnica i sam decydowal ile podgrzewa swiece a czy to takie dobre to nie wiem
-
bylem juz kiedys zarejstowany ale nie wchodzilem dlugo i mnie skasowali:) a powiedz mi ile trzeba miec strazyu czy tam postow?
-
Przepraszam ale musze tutaj zapytac tutaj, jestem nowym uzytkownikiem i nie moge zalozyc swojego tematu, dlaczego??
-
Przewód do spryskiwacza tylnej szyby w kombi
kizi84 odpowiedział 6-tec → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
pompka pracuje nowa jak stara, czyli nie ma reakcji do przodu, probowalem sama pompke i na tyle chodzi a przod cisza ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 21:00 ---------- jakby ktos byl w stanie pomoc to prosze nawet pisac na priv, -
Przewód do spryskiwacza tylnej szyby w kombi
kizi84 odpowiedział 6-tec → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Podepne sie pod temat, chodzi mi iz z przodu sptyskiwacze nie dzialaja, z tylu chdzi, wyciaglem silniczek podpieolem nowy jest to samo, po naciesnieciu manetka napiecie idzie sprawdzalem miernikiem, tak samo z przodu jak z tylu, moze ktos mi pomoc
