Skocz do zawartości

kizi84

  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O kizi84

  • Urodziny 07/17/1984

Informacje osobiste

  • Imię
    Tomasz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Jaworzno

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
  • Rok produkcji
    2002
  1. od srodka musisz sciagnac te podszycie u bedziesz mial wszystk na miejscu, ale najlepiej rozwiersc i bedzie mial ze niby wsadzasz swoj klucz i pasuje a kto bedzie wiedzial ze byle czym otworzy
  2. a powiedzcie mi jaki jest dospet do demontazu tego i gdzie pewniemozna sie dowiedziec czy to napewno mam, ktos tam pisal zeby wpiac 8 i 9 w sterowniku, o jakim sterowniku mowimy?? troszke nie rozumie
  3. moizm zdaniem mozesz popatrzyc na rure od intercoolera tam na dole jest laczenie
  4. napewno byl sam bi-xenon
  5. kizi84

    AVF czy AWX?

    przewaznie tak jest AVF maja skrzynie 6 biegowe i najprosciej mozna po tym poznac
  6. to pogratulowac ja tez wymianiealem ze znajomym bez wiekszych problemow
  7. dokladnie jakie piny to raczej do jakiegos elektryka lub metoda prob i bledow, ale napewno sie da, znajomy mial tak w passaku mial tam problemy i zrobil sobie wlacznik pod kierocnica i sam decydowal ile podgrzewa swiece a czy to takie dobre to nie wiem
  8. bylem juz kiedys zarejstowany ale nie wchodzilem dlugo i mnie skasowali:) a powiedz mi ile trzeba miec strazyu czy tam postow?
  9. Przepraszam ale musze tutaj zapytac tutaj, jestem nowym uzytkownikiem i nie moge zalozyc swojego tematu, dlaczego??
  10. pompka pracuje nowa jak stara, czyli nie ma reakcji do przodu, probowalem sama pompke i na tyle chodzi a przod cisza ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 21:00 ---------- jakby ktos byl w stanie pomoc to prosze nawet pisac na priv,
  11. Podepne sie pod temat, chodzi mi iz z przodu sptyskiwacze nie dzialaja, z tylu chdzi, wyciaglem silniczek podpieolem nowy jest to samo, po naciesnieciu manetka napiecie idzie sprawdzalem miernikiem, tak samo z przodu jak z tylu, moze ktos mi pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności