Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przeszperałem trochę stron ale nie znalazłem tego czego szukam. Mianowicie jak nazywa się ta rolka paska wielorowkowego pierwsza od gory, po prawej?

Wystąpił u mnie taki problem:

http://zapodaj.net/3563cdc26bca5.jpg.html

http://zapodaj.net/4499959b01fd3.jpg.html

http://zapodaj.net/9b6a6ee1bc94e.jpg.html

 

Wystarczy wymienic sama ta rolke czy jak?

Edytowane przez Bambus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin mi to wygląda na rolkę od alternatora ;) ja miałem tak u siebie

 

 

DSCF1046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Przeszperałem trochę stron ale nie znalazłem tego czego szukam. Mianowicie jak nazywa się ta rolka paska wielorowkowego pierwsza od gory, po prawej?

Wystąpił u mnie taki problem:

http://zapodaj.net/3563cdc26bca5.jpg.html

http://zapodaj.net/4499959b01fd3.jpg.html

http://zapodaj.net/9b6a6ee1bc94e.jpg.html

 

Rolka jednokierunkowa alternatora / sprzęgło jednokierunkowe alternatora.

 

 

Wystarczy wymienic sama ta rolke czy jak?

 

Jak najbardziej samą rolkę się wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na Nysie

 

Jestem za :zdrowko::zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. mam 2 pytania zauwazylem na jednym filmiku jak w b5 fl gosciu zdjal pokrywke osolone od zbiorniczka plydo wspomagania i tam obok miala jakas puszke jak filtr paliwa czy cos, a mam tam puste miejsce w swoim nie wiem nawet jak to szukac:D znajduje sie to zaraz przy lampie. 2 pytanie to chodzi mi o waz on znajduje sie przy zbiorniczku plynu chlodzacego i wchodzi on w kolektor ssacy zaraz przy przepustnicy i idzie do jakiegos zaworka i tam rodzielane sa weze jeden podajrze do serwa i gdy odpala po chwili mi go za sysa ale jak zgasze silnikt wraca do normy i nie wiem czy ten waz juz za mieki czy cos tam mi sie dzieje;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.jpg Witam czy ktos moze mi powiedziec od czego to jest i gdzie ewentualnie moge to podpiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]132925[/ATTACH] Witam czy ktos moze mi powiedziec od czego to jest i gdzie ewentualnie moge to podpiac ?

 

To jakiś indywidualny dodatek poprzedniego właściciela, pokaz dokładnie wtyczki to może się namierzy co tam było wpięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakiś indywidualny dodatek poprzedniego właściciela, pokaz dokładnie wtyczki to może się namierzy co tam było wpięte

 

po drugiej stronie mam napewno pod schowkiem centralke noki z kablami a po stronie kierowcy obok oslony przeciwslonecznej jakby antena i z boku przyczepiony mikrofon wydaje mi sie ze to od tego wlasnie ida te kable i ma byc moze zwiazek z ta centralka nokii ale nie jestem pewien wiec wolalem zapytac na forum czy ktos cos takiego ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pasuje z takiego względu, że docisk do sztywnego koła do naszych aut ma ślizg równy z obudową, a tu ewidentnie widać, że ślizg wystaje poza obudowę Rozumiesz co mam na myśli? Kupowałem taki docisk na dawcę sprężyny talerzowej do wzmacniania sprzęgła i właśnie od Golfa 3 był. Porównaj sprzęgło od 1Z z Audi 80 z tym.

 

muszę cię zmartwić bo się okazało że pasuje to do mojego dropsa i to naprawdę fajnie. Auto śmiga na tym zestawie jak dzikie i nie jest to jak pisałeś sprzęgło poprzeczne tylko zestaw jednomasowy ;)

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od czego jest to gniazdko? Znajduję się ono w obudowie wentylatora nawiewu za schowkiem pasażera?

20150803_191831[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator z climatronikiem, u Ciebie ktoś zrobił partaninę i podpiął go widocznymi przewodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kombinuje z drl w miejsce halogenów z tym że mam paska przed liftowego.

Wiem że atrapy pod halogeny z FL nie pasują do zderzaka z 3B. Ale może atrapy z jakiegoś audi podchodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co do za przewód / wężyk przezroczysty, do czego służy i gdzie powinien być podłączony.

znajduje się obok akumulatora w okolicy przewodów od nagrzewnicy

 

20150919_153450.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowietrzenie akumulatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . Mam passata jak w opisie . Ostatnio zauwazylem ze nie dziala mi wejscie zapalniczki przy tylniej kanapie . Rozebralem ja i okazalo sie ze jest tam jedna niepodpieta wtycxka . Moze ktos podpowwiedziec co z nia zrobic?

 

20150919_144345.jpg

 

Editt

 

Okazalo sie ze spalony byl bezpiecznik przy przekaznikach . Wymienilem bezp i faktycznie dziala , ale nei swieca sie tylne lampy z prawej strony oraz przednia zarowka swiatla postojowego . Wyciagnalem spowrotem bezpiecznik dzialajacy , wsadzilem spalony i o dziwo lampy znow dzialaja , ale nie dziala gniazdo zapalniczki . O co tu moze chodzic ?

20150919_144729.jpg

Edytowane przez tomek1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpowietrzenie akumulatora

 

hmm pierwszy raz coś takiego spotykam :),

a to powinno być gdzieś podłączone czy może tak luźno wisieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może tak luźno wisieć?

może

 

 

jest tam jedna niepodpieta wtycxka

to wtyczka od podświetlenia tylnej popielniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i odświeżam.

Co to za przewód? Jest od spodu dziurawy, ocierał o spinkę którą wymienię. Był chyba już kiedyś sztukowany ale chce go wymienić na nowy w całości. Powiecie jaki ma numer z ASO?

20151125_114127.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności