Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, borykam się z problemem w trakcie jazdy po wodzie :( gdy przejade niedaleki odcinek po stronie kierowcy i pasażera dywaniki są mokre, normalnie woda :( już dwa razy wyciągałem tą gąbkę co jest pod tą wykładziną i ją suszyłem, ostatnio nawet zabezpieczyłem hydrobitem te okrągłe gumowe koreczki co są pod tą gąbką, myślałem że przez to a jednak nie... już brak mi pomysłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapchane masz odpływy wody w grodzi silnika czyli na podszybiu. Zresztą użyj wyszukiwarki.

Edytowane przez 77Marek
zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś uszczelki w drzwiach i przy przedniej szybie? bo to nie koniecznie od dołu może woda się wdzierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie te odpływy się znajdują dokładnie ?

najlepiej prosiłbym o jakąś fotkę :)

wiem że w b5 są pod akumulatorem a w b3 ?

 

jest dużo tematów z mokrymi dywanikami ale passat b5

 

uszczelki w drzwiach i przy przedniej szybie

uszczelki w drzwiach są w porządku, przednia szyba nie wiem, rok temu była wymieniana :)

Edytowane przez Matyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem,u mnie cieknie spod uszczelki przedniej szyby,kiedys na deszczu sciagnołem plastikowe osłony słupkow przednich i widac było jak ładnie sobie cieknie woda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. u mnie jest jeszcze taki przypadek ze nie ma tej foli w drzwiach i leci mi do środka. wykombinuj coś i posprawdzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest jeszcze taki przypadek ze nie ma tej foli w drzwiach i leci mi do środka.

Przyklej jakąś mocną folię i po sprawie. A wcześniej udrożnij odpływy w drzwiach. Jeśli tego nie zrobisz to panel drzwiowy szybko zgnije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze lepiej bedzie jak urzyjesz pianki to napewno problem zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli piankę montażową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ja już problem zlokalizowałem, wodę przepuszcza mi szyberdach :/ i po słupkach leci woda pod dywaniki :(

Mogę gdzieś kupić uszczelkę ? a jesli tak to w jakiej bedzie cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udroznij odplywy wody z szyberdachu, sa 4. szyber moze cieknac, a odplyw ma to zebrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wodę przepuszcza mi szyberdach :/

u mnie to samo, przez te deszcze stał godzinke na polu, wbijam wsteczny a tu cala woda z podsufitki na plecy i na fotel pasazera. Poki co zakleilem na szybko dach folia, ale jak sie poprawi ta pogoda to dopiero zrobie te odplywy, bo pewnie trzeba podsufitke odginać albo wyciagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie trzeba podsufitke odginać albo wyciagac.
Nie trzeba. Wystarczy otworzyć szyber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem z lekko mokrymi dywanikami tył ale za to przód jest suchy ;/ ma ktoś jakiś pomysł co to może być? odp na PW. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki problem z lekko mokrymi dywanikami tył ale za to przód jest suchy ;/ ma ktoś jakiś pomysł co to może być? odp na PW. pozdrawiam

dziury w podłodze... nie na pw tylko tu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz jakie masz odplywy wody ja tez mialem ostatnio problem ale juz nie mam byly kanaly zapchane liscie i inny syf i jeszcze uszczelka tam gdzie pobiera powietrze do sierodka zobacz moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z lekko mokrymi dywanikami tył ale za to przód jest suchy

normalnie, tył masz minimalnie niżej niż przód, a woda podczas jazdy dodatkowo ucieka do tyłu, albo masz dziure w podlodze, albo gdzies idziej woda Ci sie dostaje do środka,

chcesz zlokalizować miejscie, ściagnij całą wykładzinę podłogową i zobacz co jest nie tak i skad leje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Ściągnełem wykładzine całą zobaczymy.. Wjade na kanał i zobacze dokładnie podłoge.. PozdraVWiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki przycisk jak pomógł ;) ale spoko.

możesz wjechać na kanał, a potem wyjedź i zacznij lać z węża po aucie woda ale tak obficie, a drugi niech wchodzi do auta i patrzy skąd woda bierzy :D albo odwrotnie on leje a Ty lukasz ;) potem naprawiasz "usterkę" i znów masz suchutko :]

Sam się borykałem z mokrym wnętrzem ale od tego czasu jak zrobiłem to co opisuję, mam suchutko i czyściutko :) nawet po tych tygodniowych ulewach :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności