Skocz do zawartości
Dagoth

Świece LPG LaserLine

Rekomendowane odpowiedzi

LPG LaserLine to asortyment świec zapłonowych z metali szlachetnych, przeznaczonych do samochodów zasilanych gazem płynnym (LPG) i skompresowanym gazem ziemnym (CNG). Wszystkie świece zapłonowe z asortymentu LPG LaserLine perfekcyjnie odpowiadają specyficznym wymogom silników zasilanych gazem i odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia technologiczne firmy NGK.

Za pomocą opatentowanej przez NGK techniki laserowego spawania elektroda środkowa tych świec zakończona została stożkiem irydowym, a elektroda masy pokryta platynową płytką. Dzięki temu świece LPG LaserLine poprawiają wydajność silnika, mają zmniejszone ryzyko korozji spowodowane przez gorące gazy spalinowe, a jednocześnie wymagają mniejszego napięcia zapłonowego niż zwykłe świece.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Do 1.8T idzie świeca LPG 1 (w inter-cars cena koło 60zł). i mam takie pytanie czy ktos uzywa tych świec czy to tylko wielka LIPA. Prosze o opinie na ten temat i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslisz

odpowiadają specyficznym wymogom silników zasilanych gazem i odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia technologiczne firmy NGK.

Świeczki są po 42 zł/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodów żeby stosować do gazu coś innego niż zaleca fabryka do benzyny. NGK od czasu produkcji we francji bywa różne.

Co ciekawe do mojego auta komplet NGK to ca. 160 pln. Komplecik Denso (Made in Japan) - 100pln. Skoro nie widać różnicy po co przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam zwykle NGK po 12zl/szt. i smiga juz troszke czasu i zero przerywanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he to ja mam NGK po 8 zł sszutke i tez bez zadnych problemow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Beru też za 10-15zł i nie narzekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie wiedział,do B5 idą już platynki,więc cena taka jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w katalogu BERU znajdziecie swiece do lpg.Nie wiem czy do wszystkich modeli ale do 1.8 ABS sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

najlepsze sa te z katalogu producenta, nie ma swiec do lpg, oleju do lpg, to tylko chwyty reklamowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 sztuki baterii R4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 sztuki baterii R4

Dodasz wibrator gratis i biorę........:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

********nie z tymi swiecami do gazu:) pamietam jak iskra pierwsza wprowadzila swiece do LPG to polonezy gorzej odpalaly i wiecej spalaly niz na zwyklych najtanszych:)

 

Ale nie zapominajcie panowie ze dają +5pkt do LANSU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności