Skocz do zawartości
kosta

Zaciski Brembo do b5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w opisie pytanko czy wystepuja zaciski hamulcowe Brembo do b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jeśli sobie zrobisz przeszczep np. z porsche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta ?(tylko przód)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś też szukałem duzo na ten temat jak mi hamulców brakło przy kilku mocniejszych hamowaniach, i znalazłem zaciski używane nie pamietam ceny zacisków ale same klocki to koszt około 600zł więc sobie dałem na luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klocki ferrodo premier do brery/evo8 chyba 120zł/kpl...

zaciski z mocowaniem od czoła w dobrym stanie (ja kupiłem praktycznie nowe) około 1k PLN. Można kupić tańsze w gorszym stanie i regenerować... ja mimo wszystko dałem do pomalowania proszkowego :)

 

Adaptery wycięte na CNC około 400zł (Zoltar ma gotowe pliki solid worksa jakby ktoś dysponował CNC :P)

 

Tarcze - mikoda :P 120zł szt... do tego przewody w oplocie i płyn... Total wyjdzie pewnie tyle samo, co kolegów swap hamulców z S4 .

 

Wrażenia bezcenne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Lepiej zainwestować w motor i hamować piętami ;) Nie no swiruje jak juz trzeba bedzie cos pomyslec ale nie za te pieniadze.Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainwestwować w bardzo dobre hamulce(zaciski, klocki) i wstawić tarcze za 120pln co za sens pewnie tarcze sie momentalnie zwichrują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zainwestwować w bardzo dobre hamulce(zaciski, klocki) i wstawić tarcze za 120pln co za sens pewnie tarcze sie momentalnie zwichrują

 

nawet nie wiesz o czym piszesz, poczytaj trochę na temat MIKODY (tanie bo są robione u nas tzn. Częstochowa) nie płaci się za markę choć Mikoda jest marką i to dobrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie poczytaj ;)

Edytowane przez kosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał nowoa Zobacz post

zainwestwować w bardzo dobre hamulce(zaciski, klocki) i wstawić tarcze za 120pln co za sens pewnie tarcze sie momentalnie zwichrują

nawet nie wiesz o czym piszesz, poczytaj trochę na temat MIKODY (tanie bo są robione u nas tzn. Częstochowa) nie płaci się za markę choć Mikoda jest marką i to dobrą

tak a babcia ma wąsy...testowałem osobiście i nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Mam pytanie .

 

Czym się różnią zaciski tył od passata 3bg (3b6) przednionapędowego a od pasata takiego samego tylko 4motion ??

Dorzucam tu to pytanie bo drętwa wyszukiwarka nie może znaleźć nic na ten temat a nie mogę pisać nowych tematów. Jak moderator uzna temat za stosowny to może otworzy nowy w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów

 

zakupiłem felgi DOTZ TUPAC 17"

przymiarka bez opon na szybko :)

20151024_160337.jpg

 

 

i chciałbym żeby szczęki też ładnie się prezentowały miałem je malować ale postanowiłem założyć większe i decyzja padła na BREMBO

 

skacze po forum i czytam...

 

a teraz pytam :)

 

od jakiego auta zaszczepić zaciski myślałem nad alfą 159 ale same zaciski cenią sie ok 1000 zł za komplet a do tego adaptery trzeba doliczyć na olx znalazłem kilka zestawów po 500 zł

celuje w tarcze ok 312 - 320

 

chciał bym na ten zestaw założyć zimą moje 16" jest to możliwe ?

i czy ma ktoś możliwość dorobienia jarzma

 

czekam na waszą pomoc

Pozdrawiam Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy tarczy 320 cieżko bedzię Tobie założyć felge 16" na 17" spokojnie wejdzie. Ja mam u siebie tarcze 312 jażma zaciski osłony z 2.5 TDI ten zestaw spokojnie wchodzi pod felge 16" polecam Tobie ten zestaw wszystko pasuje myslalem nad brembo też ale te koszta i felga przy tarczy 345 mm minimum 18 "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli szukam zaciskow na tarcze 312

Ale będę szukam nadal brembo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok czyli szukam zaciskow na tarcze 312

Ale będę szukam nadal brembo

ja też dlugo myslałem nad brembo ale wolałem iść w tarcze 312 mm teraz zrobiłem tył na 269 mm tarczy wszystko ładnie smiga do Passata nic wiecej nie trzeba ja mam AFNa zrobionego na 183 km daje rade ten zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na przód zestaw od 2.5 tdi

A tył zmieniłeś zaciski od czego wrzuciłes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek z tego co wiem to zaciski zostają te co masz, musisz wymienić tylko jarzma na nr 451

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tarcze 321mm z S6 C4 i felga 16 wchodzi tylko z ET jest wiekszy problem. Ja musialem dystanse zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dorwać same jarzma na przód pod swoje zaciski maja wybity numer 451 ale na Allegro czy OLx wiedzą już do czego są takie jarzma i sobie je cenią za 200 stówy chodzą , wiec szukaj całych zacisków od 2.5 tdi lub Audi A6 c5 2.5 tdi ja dorwałem całe zaciski za 80 plus przesyłka. Na tył wrzuciłem zaciski i jarzma + nowe tarcze 269 mm od Passata W8 pasują też zaciski i jarzma od Audi S6 c5 czy Audi A8 D2 4.2 - są takie same tylko trzeba dać tulejkę lub podkładkę 10 mm pod jarzmo tu masz wszystko opisane http://www.passatplus.de/umbauten/bremsen/269/index.htm

Edytowane przez Tomaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności