Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Również mogę się dorzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja

 

Również mogę się dorzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje pomocy przy wgraniu J.polskiego czy poprawnie nagranej płytki z mapami z dolnośląskiego to służę pomocą :)

 

Wszystkie płytki na stanie do szybkiego zabiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko pobrałem mapę v12 nagrałem i wszystko ok mam tylko pytanie czy można sprawdzić jakoś wersję mapy czy aby na pewno jest to mapa v12 a nie v11 ? i jeszcze wcześniej ktoś napisał żeby mieć ful polski wystarczy skopiować folder voice z np v11 i wszystko będzie ok? bo na razie mówi mi po angielsku. Ale najważniejsze to wersja tej mapy mnie interesuje. :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad pobrales?w sieci nie ma v12

ktos zrobil wszystkich w wala bo wersje v11 podpisal jako v12 (jak porownasz sumy kontrolne plikow - sa identyczne)

 

z lektorem jest dokladnie tak jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze i porownam mape pobralem z naviexpert. a dlaczego sadzisz ze nie ma v12 przeciez na allegro sprzedaja oryginalne plyty z mapa v12. byla v11 a teraz najnowsza ma oznaczenie v13? raczej byla by oznaczona jako v12. dziwne z tego co wiem v11 byla na rok 2014 a v12 na 2015

 

 

ale mam gorszy problem wczoraj sprawdzalem plyte ta niby v12 czy dziala wszystko bylo ok tylko jezyk byl po angielsku, nastepnie wlozylem swoja stara mape v11 i tu moje zdziwienie ze mowi po angielsku ( a byla po polsku 1.5 roku na niej jezdzilem jezyk zawsze ustawiony na en metric)zmieniam jezyk i to samo potem zmienilem na amerykanski i mowila po polsku ale menu w radiu bylo czesciowo po angielsku?? przemieniam na to niby v12 mowi po polsku nie wiem o co w tym chodzi? puzniej dziala moja v11 i mowi po polsku a jezyk ustawilem na en metric. przy okazji jak wczoraj sprawdzalem mape zauwazylem ze nie dziala mi bluetooth mam zwstaw premium wogole zginelo ustawienia telefonu w komputerze kolo zegarow ?? wszystko zaczelo sie od sprawdzenia tej mapy v12 bluetooth uzywalem prawie za kazdym razem jak jezdzilem, nie rozumiem jak moga zginac ustawienia jest tylko radio,nawigacja,ustawienia i spalanie a zawsze byla jeszcze opcja telefonu prosze o pomoc

Edytowane przez sztil4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo kazdy pobral z naviexpert (ja tez) i sparwdzilismy sumy kontrolne plikow sa identyczne jak w v11

 

czy aby napewno mowimy o MFD2 DVD C?

 

ta navi nie obsluguje telefonu przeciez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radio mfd2 dvd z srebrnymi przyciskami i guzikiem cofnij taki zakrecny jakos jest powiazane bo mozna sciszac i podglasniac rozmowe, ale macie jakis pomysl z tym bluetooth ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos zrobil wszystkich w wala bo wersje v11 podpisal jako v12 (jak porownasz sumy kontrolne plikow - sa identyczne)

 

Prawie bo:

VX EUR-Update 2014 / Pay TMC ViaMichelin
V12 zawiera tylko tmc płatne, co w polsce i tak jest niestety nie do wykorzystania. mapy zostały stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może mapa Chorwacji do MFD 2 DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest może mapa Chorwacji do MFD 2 DVD?

Marcinie w zadnej MFD2 DVD nie było Chorwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwonilem do zonki i na tyle na ile umiala sprawdzic to Chorwacji w v13 brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa. Czyzby Niemiaszki na MFD2 nie latali do Cro ze mapy nie wprowadzili. No nic, kumpel bedzie musial mi siedziec B6 na ogonie. Bo ja u siebie w navi mam Cro :)

Niedlugo wyjazd pod Dubrovnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilem do zonki i na tyle na ile umiala sprawdzic to Chorwacji w v13 brak

Skad masz V13 do MFD2 DVD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mapy MFD 2 są WEST i EAST, czy tylko jakaś jedna? Bo np. mapy do RNS 510 są w dwóch wersjach, ale Chorwacja jest tylko w wersji EAST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem

Widze że szybciej masz niż producent wydał .Z tego co wiem to na 2015 rok jest V12 a o V13 jeszcze swiat nie słyszał do MFD2 DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapewne masz racje pewnie jakies bubla kupilem

 

Strona VW Blaupunkt informuje że najnowsza wersja to "2015 TomTom Travel Pilot Europe EX-(VX)VW RNS MFD2 V.12"

Nie bede się z Tobą sprzeczał być moze już masz wersje na 2016 r .

Ebay czy allegro nie jest wykładnią czegos co istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności