Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Sie da, ale roboty kupa. Rozpatrywałem taki ruch, ale jak stwierdziłem, że pół auta trzeba rozmontować, to odpuściłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sie da, ale roboty kupa. Rozpatrywałem taki ruch, ale jak stwierdziłem, że pół auta trzeba rozmontować, to odpuściłem...

 

ale robiłeś coś z audio? czy zupełnie odpuściłeś temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem mnie znajomy nowym superb i ma audio canton to chyba to samo co dynaudio w B8 i powiem szczerze gra bardzo dobrze szczególnie jeśli sie przełączy na DAB fakt chyba 4-5 stacji ale efekt super tak wiec juz nie rozumiem tych co narzekają na tem zestaw porównałbym do bose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma Superba z Cantonem, a kumpel Dynaudio w Passacie - w passacie jest jeszcze lepiej imho

A dopowiadając na Twoje pytanie widar81 - ja na razie odpuściłem i nic nie zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dokupić akcesoryjny subwoofer do bagażnika i do porządku wygłuszyć drzwi na seryjnych głośnikach, ale serwis twierdzi ze subwoofer nie spasuje [emoji23], a z wyciszeniem narazie tez odpuściłem, bo rzeźbią z prawym boczkiem i tym co w nim brzęczy/rezonuje ;) jeżeli już bawić się w lepsze audio to zamiast dynaudio podejdź do firmy która się zajmuje głośnikami i ci doradza co najlepiej wsadzić :) szylton zdaje się wyciszał drzwi i podobno na dynaudio jest poprawa względem seryjnych "gołych" drzwi ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może z Warszawy polecić zakład od car audio żeby był sprawdzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest poprawa to mało powiedziane, jest tak jak ma być, czyli nic nie rezonuje/trzeszczy :)

robiłem, podobnie jak parę osób na forum, w http://barieradzwieku.pl/ mają doświadczenie w tej wadzie B8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

W przedświątecznym czasie pytanie bo zapewne ktoś przerabiał temat.

 

Bardzo bardzo zależy mi na wymianie w moim prawie nowym B8 w Comfortline lamp z tyłu na te przyciemnione.

 

Tylne światła w technologii LED w cenniku kosztują 910 zł, czy taka operacja jest możliwa w ASO ??

 

Jeśli nie w ASO, to czy ktoś coś takiego robił, może polecić jakąś fachurę która byłaby mi w stanie taki temat ogarnąć. Cholernie mi się podobają te lamy z tym tyłem B8.

 

np. http://allegro.pl/vw-passat-b8-komplet-lamp-lampy-tylne-tyl-led-i6787660764.html

 

teraz pytanie czy jakaś fachura będzie w stanie to podłączyć tak żeby działało z całą resztą

Edytowane przez Coxis82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#367

 

cl ma kostki czarne HL ma niebieskie , jest inna ilość pinów wymiana kostek konieczna.

nie trzeba ciągnąć kabli do bodrnetza.

ale trzeba zmienić w nim kodowanie.

ale jak nie zmienisz kompa i nie pociągniesz kabli to

światła działają OK

stop działa normalnie przy światłach mijania

stop przy dziennych - zapalają się pionowe światła i NIE żarzy się obwódka na około lamp

tak jest u mnie

ciągnięcie dodatkowych kabli i wymiana kompa za obwódkę nie widziałem sensu finansowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#367

 

cl ma kostki czarne HL ma niebieskie , jest inna ilość pinów wymiana kostek konieczna.

nie trzeba ciągnąć kabli do bodrnetza.

ale trzeba zmienić w nim kodowanie.

ale jak nie zmienisz kompa i nie pociągniesz kabli to

światła działają OK

stop działa normalnie przy światłach mijania

stop przy dziennych - zapalają się pionowe światła i NIE żarzy się obwódka na około lamp

tak jest u mnie

ciągnięcie dodatkowych kabli i wymiana kompa za obwódkę nie widziałem sensu finansowego.

 

#367 (????) czy to aby napewno w moim temacie ??

 

Dzięki za odpowiedż, ale jestem totalnym laikiem w temacie. Żeby już nie zanudzać reszty możesz mi powiedzieć coś więcej, ale bardziej zrozumiałym językiem. Z tego co piszesz to nie lada wyczyn, żeby to wymienić... a ja chciałbym żeby ktoś fachowo to wykonał za mnie i nie chciałbym w tym momencie zbankrutować. Jak widzisz same lampy są dostępne, natomiast teraz pojawia się pytanie co dalej.

 

Dzięki za pomoc w temacie !!!

Edytowane przez Coxis82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej byłoby wykonać przejściówki ale skąd wziąć schemat pinów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... z ELSY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam info, które udało mi się uzyskać. ASO nie wymieni lamp na te przyciemnione w B8, nie ma tego w akcesorium, kodowanie komputera... juz nie wspominając o samych kablach itd.

 

Zapominam o temacie, chyba że macie jakiś inny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kombi lampy sa w sprzdazy, przynajmniej w DE, cos kolo 400 euro, nie pamietam juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał/ ma do czynienia z firma ABT, która oferuje kilka ładnych dodatków do naszych Passków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zamawiać dokładkę na przód, grill i ew Cupy na lusterka :) szkoda ze do sedana nie ma tego tylnego dyfuzora co jest dla kombi wyglada naprawdę fajnie (y) Trzeba by napisać do Pachury ile sobie za to wołają i czy malują to od razu na dany kolor, jak ktoś ma R-line to niestety trzeba najpierw zamontować normalny zderzak

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem :) Zapytałem o dokładkę tył, spojler, dokładkę grilla, springi i wydech... a przy okazji dowiedziałem się, że wkładają/oferują felgi 8,5 x18" przy ET35... czyli mój plan nie jest aż taki szalony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem zamawiać dokładkę na przód, grill i ew Cupy na lusterka :) szkoda ze do sedana nie ma tego tylnego dyfuzora co jest dla kombi wyglada naprawdę fajnie (y) Trzeba by napisać do Pachury ile sobie za to wołają i czy malują to od razu na dany kolor, jak ktoś ma R-line to niestety trzeba najpierw zamontować normalny zderzak

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

hmm dziwne przecież dolny spoiler zderzaka jest taki sam w sedan i variant, więc dziwne te argumenty.

Tak samo zderzak od R-line... z tyłu zostaje standardowy, tylko inny spoiler, chyba że mowa o przednim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was chciałby wykonać odpłatnie przejściówki do lamp do kombi z comforta na HL? Chętnie kupię. No i pytanie co ze stopami w klapie co w comforcie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności