Skocz do zawartości
sound wave

czy w pasacie B3 mozna "operować" dwiema szybami n

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość dziwne pytanie czy w B3 gdzie mam dwie elektryczne szyby to normalne że jak zmieniam ustawienie lewej szyby (zamykam otwieram) to prawa szyba nie reaguje (albo odwrotnie zalezy którą pierwszą zaczne się bawić) a moze jest to jakaś usterka??

 

dodam że komfort mam i działa prawidłowo (jak przytrzymam kluczyk to domyka jedną szyba potem musze go dać w połozenie neutralne a jak znowu przekręce to otwiera drugą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie (czyli w B5) mogę na "4 palce" sie bawić i każda jeździ - jak chce, tzn. tak, jak pstrykam w danej chwili. Może w B3 i B4 nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie (czyli w B5) mogę na "4 palce" sie bawić i każda jeździ - jak chce, tzn. tak, jak pstrykam w danej chwili. Może w B3 i B4 nie ma takiej możliwości.

 

w b4 można dwie na raz , a pewnie jak bym wcisnął przycisk to i tylne by się zamykały razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w b3 jest tak jak u ciebie kolego sound wave, nie da rady operować np dwoma szybami:( tylko jedna :( ale nie mam pojęcia dlaczego tak jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w b4 mogę podobnie jak Danek75 bawić się wszystkimi czterema na raz.

A przy zamykaniu kluczykiem to przekręcam raz (bez potrzeby powrotu) i wszystkie się domykają.

Ale może w b3 tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

u mnie w b3 jest tak jak u ciebie kolego sound wave
No u mnie tez... :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w B3 gdzie mam dwie elektryczne szyby to normalne że jak zmieniam ustawienie lewej szyby (zamykam otwieram) to prawa szyba nie reaguje

W moim B3 mam cztery szyby sterowane elektrycznie i niestety nie można nimi operować równocześnie, tak jest w B3. W B4 jest to już zmienione.

Przy otwieraniu mogę np. uruchomić wszystkie szyby po kolei nie czekając na otworzenie się każdej z kolejnych, a otwierać się będą wszystkie automatycznie, w kolejności takiej w jakiej zostały uruchomione.

Zamykać trzeba niestety już każdą oddzielnie, trzymając klawisz sterujący każdej z nich przez cały czas.

Co innego przy zamykaniu centralnym zamkiem (kluczykiem lub pilotem).

Kluczykiem - wystarczy trzymać przez cały czas kluczyk przekręcony w prawo (zamykanie), a wszystkie szyby zamkną się po kolei, w kolejności:

tylna prawa,

tylna lewa,

przednia prawa,

przednia lewa.

Pilotem - kolejność zamykania ta sama, jedynie trzeba przytrzymać klawisz zamykania na pilocie powyżej trzech sekund.

Kluczykiem ani pilotem szyb otworzyć nie można :zalamany: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Saimon_2005

Dokładnie tak jest jak napisał Grześko. w B3.

Mnie też to czasami denerwuje :mur: , ale próbuję się do tego przyzwyczaić. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w "normalnej" eksploatacji niema więszego problemu jest tylko jedno ale.... zainstalowałem sobie alarm z "domykaniem" i domyka mi tylko jedną szybe jak są otwarte dwie..... i to juz mnie ostro wnerwia.... myślałem że mam coś uszkodzone i wystarczy naprawić ale tak to widze że trzeba przeanalizować cały sposob działania i odnaleść miejsce problemu (pewnie komfort....) i obmyśleć jak to zrobić co by działało z alarmem

 

no chyba że ktoś ma jakiś sprawdzony patent :D:cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Saimon_2005

Sprawdzony patent - Artur z Jelonek, który montował w passiu alarm z domykaniem szyb. Wszystko działa od roku jak należy. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności