Komunikaty

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789
Pokaż wyniki od 161 do 165 z 165

Wątek: Temperatura silnika

Imię
    Łukasz
    Mieszka w
    Jastrzębie-Zdrój
    Samochód
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BLS), 2005
    Cześć, ja mam z tym problem w swoim B6, praktycznie zawsze temperatura utrzymuje się na wskaźniku jak u pitera88 - między dolną a górną kreską, sama połowa. Niezleżnie czy ciepłe lato czy taka zima jak teraz.

Imię
    Maciej
    Mieszka w
    Szczecin
    Samochód
    B7 2.0 TDI 170KM DSG, 2012
    Zaobserwowałem że teraz przy niskich temperaturach strasznie dymi mi z przodu. Dodatkowo w aucie czuć brzydki zapach, taki sam co zapach dymu wydobywają ego się z przodu. Wiem że auto ma opcje dogrzewania ale czy te objawy to jest już usterka? Jak sobie z tym poradzić? Auto B7 DSG 170km webasto

P.s. piszę z telefonu i sam sobie poprawił.
    P.s. lubię francuskie sery
    Ostatnio edytowane przez MaciejK ; Wczoraj o 21:39

Imię
    Tomek
    Mieszka w
    Czy to ma znaczenie ?
    Samochód
    Nie passat, 2010
    Cytat Zamieszczone przez MaciejK Zobacz posta
    Wiem że auto ma opcje dojrzewania

Dodatkowo w aucie czuć brzydki zapach,
    Francuskie sery dojrzewające też tak mają

Imię
    Łukasz
    Mieszka w
    Piła
    Samochód
    B6 CC 2.0 TDI 140KM (CBAB), 2010
    Zaobserwowałem że teraz przy niskich temperaturach strasznie dymi mi z przodu. Dodatkowo w aucie czuć brzydki zapach, taki sam co zapach dymu wydobywają ego się z przodu. Wiem że auto ma opcje dogrzewania ale czy te objawy to jest już usterka? Jak sobie z tym poradzić? Auto B7 DSG 170km webasto

P.s. piszę z telefonu i sam sobie poprawił.
    P.s. lubię francuskie sery
    Heh, ile razy mi się zdarzyło napisać smsa w pośpiechu i wysłać nie sprawdzając na jakie słowa poprawił, oj czasami wychodziło głupio przy poważnym temacie. Wracając do tematu to powinieneś zajrzeć do działu webasto, jest tam opisane co i jak. Ogólnie znajomy dzwonił do mnie z podobnym tematem, w jego B6 1.9tdi po porannym odpaleniu i grzaniem auta na postoju czuć było "spaliny" wewnątrz auta, jak odpala i jedzie to już nie. Mówiłem mu że jak zimno i poniżej 5 stopni na zewnątrz to po odpaleniu załącza mu się "piecyk" webasto i na początku trochę podymi. Dla pewności przyjechał i sprawdziliśmy, faktycznie przez chwilkę dymiło ale jak już odpaliło i troszkę się zagrzało to ani dymku. Ponowne starty na letnim już bez dymków. U niego rura wydechowa webasta szła aż do połowy auta, w późniejszych autach wychodzi obok prawego koła i tam wtedy może dymić jak zmarznięte na starcie. Jak dymi non stop lub częściej niż kiedyś to czyszczonko lub nowa komora lub zasilanie.

Imię
    Maciej
    Mieszka w
    Szczecin
    Samochód
    B7 2.0 TDI 170KM DSG, 2012
    A jak zrobić to czyszczenie? Jakiś płyn w układ?

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789

Uprawnienia umieszczania postów