Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jack68

też bym się pisał +1 tak jak ostatnio

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle nic się nie martw - ciągle czekam na zdjęcia od Mandzynka i wtedy nie zostawię suchej nitki na relacji ze składania grilla :rotfl::rotfl::rotfl: w sumie to na spontanie fajnie to wyszło; szczególnie kółka złożone jak podczas lotu F-16 :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od daty

 

ale my sie piszemy

 

ale musza byc wlepy tym razem , zebym rozpoznawal moich znajomkow na autostradach :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66
zalezy od daty

 

ale my sie piszemy

 

ale musza byc wlepy tym razem , zebym rozpoznawal moich znajomkow na autostradach :ok:

zaczy,ze chodzi Ci o Vauhall czy Opel,bo sie pogubilem :rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc nawet trabanta :rotfl: , mnie tam nie przeszkadza.

mowilem ci rout66 ze teraz sie bedziem czesciej spotykac :ok:

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość metha

Ja na spocik się piszę, ale jeszcze nie wiem, czy sam. Moze +2 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na ostatnim bylo extra ale jak juz ktos mowi ie wiadomo jak bedzie z pogoda wiec jak byc co to jeszcze damy znac

Aha leci ktos dzisiaj(ostatni wtorek miesiaca) na London ACE-CAFE zaczyna sie o 19.00

Ace Cafe London

Ace Corner

North Circular Road

Stonebridge

London

NW10 7UD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jassek jesteś z północy, więc może ty znasz jakieś fajne miejsce w swojej okolicy?

Kucze nie wiem, straszne tu jest zadupie. Myślę , jak coś to dam znać.

W każdym razie piszę się na spot w składzie jak poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemnko ja dzis bede w ACE CAFE :vw: i jeszcze kilka osob ma tam byc,mam nadzieje ze nie bedzie szczac deszczem.Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemnko ja dzis bede w ACE CAFE :vw: i jeszcze kilka osob ma tam byc,mam nadzieje ze nie bedzie szczac deszczem.Pozdro ;)

Ja niestety dzisiaj nie mogę..... wiadomo kiedy nie wskazane jest prowadzić :ok: , Pawle dzwoniłeś do mnie ale byłem w tesco a tel. zostawiłem. Stykniemy się na weekendzie może na jakieś bro albo :ok: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawle nic się nie martw - ciągle czekam na zdjęcia od Mandzynka .

sorki chlopaki ale zalalem laptopa zaraz po powrocie ze zlotu i dopiero dzis go odzyskalem. postaram sie jutro fotki wrzucic, wcale duzo ich nie ma wiec nei ma co panikowac :P

pozdr mandzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że pewnie soś się stało :zalamany: mam nadzieję że na gwarancji ci naprawią :ok:

czekam na zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie tez musicie poczekac :rotfl::rotfl: :rotf zanim sie naucze :wstyd::mur::mur::mur::mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety dzisiaj nie mogę..... wiadomo kiedy nie wskazane jest prowadzić , Pawle dzwoniłeś do mnie

 

Siemanko ano dzwonilem i nic :cisza: ja bylem pod ACE bylo troszke chlopakow z Polanda w sumie 5 furek zapoiadala sie lipa przez pogode,ale okolo 20 dojechalo wiecej VW i ogolnie bylo cool :ok:

 

Zgadalismy sie na to VW PLAYERS i startujemy z pod ACE CAFE w niedziele o 9:00 rano jak cos mozna dolaczyc do naszego konwoju i smigniemy razem :hurra: Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Orzecho lecimy co nie!!!! :cisza::ok:

ja jeszcze cze zadzwonie do Kamila i Krzysiek raczej tez bedzie wiec na trzy auta napewno polecimy.Patrzylem na navi i do celu jest ok 56 mill wiec jest ok.

Mam jeszcze pytanko czy to bedzie tylko VW zlocik czy ogolny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko czy to bedzie tylko VW zlocik czy ogolny???

 

No no lecimy na bank :ok: nie ma odwrotu ;) no ten zlocik bedzie dla :vw: ale napewno bada jakies AUDI i moze SAETY bo to jak by nie bylo to jedna wielka rodzina :hurra:

Pozdro do zobaczyska o 9:00 pod ACE,em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze czas grilla dobiega konca, a moze juz sie skonczyl ale to nie oznacza ze nie mozna bylo by sie spotkac na jakiegos browarka...

 

Mielismy spotkanie na morzem, blylo SHOW & SHINE i bylo pewnie jeszcze cos w czesniej, wiec mam nadzieje ze sie na tym nie skonczy.

Ace Cafe jest dobrym miejscem zeby posiedziec, wypic to na co ma kazdy ochote, pogawedzic i sie rozjechac do domow, nie 3ba przeciez siedziec caly dzien, wiadomo ze kazdy ma swoje wlasne sprawy... takze niech ktoss rzuci haslo, bo ja sie pisze :)

No..to do zobaczenie :D

 

OXFORD ETITION SHOW

4 listopad 2007

start

Oxford United Football Ground

Grenoble Road

Oxford

OX4 4XP

 

LISTA OSOB:

-PitBlade

-Mr Wilq (z rodzina?)

-Omni81

-Chris_dark3bg

-pobs - chce, ale niestety nie moze :(

-orzech69

-luke__t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi

Dobry pomysl ,ba nawet bardzo dobry tylko kiedy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ace Caffe zawsze spotykamy się w ostatni wtorek miecha, tyle że nie każdemy środek tygodnia odpowiada, dlatego nie wszystcy się pojawiają :ok: Znajdźcie jakieś miejsce na północy, może być w rejonach M1, i na kręgle możemy wyskoczyć :ok: jak zbierze się większa grupa to polecimy :P w sumie to fajna zabawa jest przy nich :) W planach oczywiście jakiś większy wypad na północ.... ale to już nie ten wątek :ok:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

ale sie uparliscie na ta polnoc....kazdy wie,ze na poludniu cieplej :ok: .Spotkanie jakies trzeba wymyslic,to fakt.Na razie nie mam glowy do tego,bo mam urwanie lba i ciagne na 3 etaty.Pozdro :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności