Skocz do zawartości
Gość sulim

automatyczne zamykanie szyb?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj VAG'owałem auto kolegi Domely, u niego faktycznie pod odhaczeniu B6/b6 zadziałało odrazu,

 

a u mnie ciągle nic :/ muszę 3mać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie u mnie w samochoodzie nie działa zamykanie/otwieranie tylnych szyb dla osób siedzacych na tylny siedzeniach, natomiast ja z pozycji kierowcy mogę je otwierać i zamykać. Proszę o pomoc co jest nie tak i czy da się przestawić to samodzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy włącznikiem tylnych, a przednich szyb masz taki przycisk z szybą przekreśloną znakiem "x". Jeśli świeci się on na pomarańczowo, to znaczy, że masz odłączone sterowanie szybami dla pasażerów z tyłu. Ty natomiast możesz wciąż nimi sterować. Wystarczy wcisnąć ten przycisk, zapali się na czerwono i wtedy wszyscy mogą sterować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cronos pomogło, niby takie proste ale trzeba to wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko... Przy pierwszym moim samochodzie z tylnymi szybami elektrycznymi też mi to trochę czasu zajęło.... :D Poza tym zachodziłem w głowę, czemu tylne przyciski od szyb w drzwiach mi się nie palą... :D Chodziło o to, że jak był odłączony tył, to te przyciski gasły. Fajny patent. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja nie mam

Pomiędzy włącznikiem tylnych, a przednich szyb masz taki przycisk z szybą przekreśloną znakiem "x".

takiego patentu.

A swoją drogą przydałoby mi się samoczynne domykanie szyb. Kilka razy przytrafiło mi się, że miałem mokro w aucie bo zapomniałem zamknąć szybę, a spadł deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, bo ja nie mam

To chyba masz korby z tyłu w drzwiach, przecież to standard...

A swoją drogą przydałoby mi się samoczynne domykanie szyb

Nie masz czujnika deszczu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy przytrafiło mi się, że miałem mokro w aucie bo zapomniałem zamknąć szybę, a spadł deszcz.

 

Jeśli masz czujnik deszczu, to podobno da się VCDSem aktywować automatyczne domykanie szyb, jak zaczyna padać deszcz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Otóż mam taki probem. ustawiłem sobie w VCDS automatyczne zamykanie szyb podczas deszczu. I zrobiłem taki mały test. Polałem szybę na czujniku deszczu i w jego okolicah wodą. Zamknęły się wszystkie szyby,oprócz szyby kierowcy. Co jest nie tak? Dodam,że jak zamykam szyby z pilota,to zamykają się wszystkie szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nikt Ci nie odpisal.....

 

A ja zaznaczylem to vcdsem.

 

Zamknalem

Auto z otwarta szyba kierowcy.

 

I tez polem

Woda.... i nic. Sprawdze z innymi szybami.

Ale na bank cos jest nie tak zakodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności