Skocz do zawartości
Gość święty

klimatronic

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego sluzy u Ciebie przycisk ECON ???

 

Wylacza sprezarke klimatyzacji i wentylator, identycznie jak w climatronicu paska B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Wylacza sprezarke klimatyzacji i wentylator, identycznie jak w climatronicu paska B5.

Na wyswietlaczu pokazuje Ci dalej tryby dzialania czy OFF ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że sie wtrącę, ale czy wyłączenie sprężarki nie jest wyłączeniem klimatyzacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siem!!!
Wylacza sprezarke klimatyzacji i wentylator, identycznie jak w climatronicu paska B5.

Na wyswietlaczu pokazuje Ci dalej tryby dzialania czy OFF ???

 

 

Mam wtedy tryb dzialania sterowania recznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Mam wtedy tryb dzialania sterowania recznego.

Hmm...Czyli dasz tryb AUTO i wtedy no..dziala automatycznie,ECON i wtedy recznie mozesz ustawiac nawiewy?Tak to wyglada?Z moim ma sie to tak ze, z trybu AUTO na manualny przechodze wciskajac jakikolwiek przycisk z kierunkami pow.ewentualnie sily nadmuchu.Dziwny (no inny) masz ten klimatronik.Qrcze a jak bys sprobowal zmienic przedni panel na taki jak jest u mnie i inych kolegow?Wiadomo wypiac od kogos,wpiac i zobaczyc co sie bedzie dzialo...no chyba nic sie nie powinno sfurac!!!!Chyba ze ten panel nie ma nic do reszty i sluzy tylko do dawania imp.na te lub inna funkje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Butch

Mam B4 tdi 96 r i ta sama klime z przyciskiem econ. Jest tak, ze jak wlaczy sie ktorykolwiek z przycskow (np od siły nadmuchu) znika napis auto i mozna regulowac recznie do woli!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Butch, Sprawdz czy dzialaja Ci kody!!!!Wtedy kol.Vax, bedzie wiedzial czy u niego cos nie halo czy ten typ tak ma!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AIRWOLF

w B5 ECON to sam nawiew a AUTO to chodzi klima tylko ze szybko schładza do tej temp. którą chcemy i sie wyłacza a jak nie wyswietla sie zaden z tych napisów to klima nonstop chodiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w B5 ECON to sam nawiew a AUTO to chodzi klima tylko ze szybko schładza do tej temp. którą chcemy i sie wyłacza a jak nie wyswietla sie zaden z tych napisów to klima nonstop chodiz

 

No i wlasnie u mnie tez tak to dziala czyli mam juz funckje takie jak w B5 tyle ze samodiagnostyka nie uruchamia sie jak w B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak zam pomocą panelu climatronika usunąć błędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak zam pomocą panelu climatronika usunąć błędy?

 

pierwszy krok to trzeba użyć wyszukiwarki na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź. Poradziłem sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności