Skocz do zawartości
daras

Nawigacja MCD a navi MFD

Rekomendowane odpowiedzi

daras, kupuj wersję "D" do tego musisz kupić adapter inaczej nie będzie Ci chodzić. Ja jestem po takiej zamianie i wszystko działa tak jak powinno,łącznie ze sterowaniem w kierownicy. pozdrawiam

ps.ten przycisk przy adapterze służy do wyłączenia gali by można było odbierać wizję podczas jazdy,to tak na przyszłość jak byś chciał podłączyć dvd ;)

 

Ok kupuje wersje D odrazu z kością plug&Play tylko mam teraz kolejne pytanie od czego jest te okrągłe gniazdo z tyłu navi skoro zmieniarke podłacza się pod mini iso !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o to na rysunku ??

jesli tak to jest to wtyk do podłączenia np: DVD

 

Tak jest oto mi właśnie chodziło!! dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem navi MFD podłączyłem wszystko pięknie działa łącznie z fisem ale niema podświetlenia przycisków co to może być ??

Bo podłączając MFD została mi jeszcze jedna niepodłączona czerwona wtyczka ale w MFD niema niema takiego gniazda !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wychodzi ci ta kosta z navi ?czy w aucie masz jedna wolna , nie masz gdzie podpiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skad wychodzi ci ta kosta z navi ?czy w aucie masz jedna wolna , nie masz gdzie podpiac ?

Ta kostka wychodzi z kostki iso zasilającej tam przychodzi kabelek KL15 i REV tak pisze na opisie wtczek na MCD??

a w Navi MFD Niema takiego gniazda.

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d48a7493f47f1eec

 

to jest wtyczka D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niepodłączona czerwona wtyczka

mi też ona została i na pewno nie jest to podświetlenie, są w niej dwa przewody, jeden to sygnał z czujnika ABS a drugi albo +(plus) po stacyjce albo sygnał wstecznego, pytałem gdzieś o to i dokładnie nie mogę się określić bo zapomniałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niepodłączona czerwona wtyczka

mi też ona została i na pewno nie jest to podświetlenie, są w niej dwa przewody, jeden to sygnał z czujnika ABS a drugi albo +(plus) po stacyjce albo sygnał wstecznego, pytałem gdzieś o to i dokładnie nie mogę się określić bo zapomniałem :P

 

To nietrzeba podłączyć tych kabelków ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nietrzeba podłączyć tych kabelków ??
nie ma potrzeby ich podłączania ,navi powinna chodzić bez problemów, dowiadywałem sie u kilku ludzi i każdy odradza zabawę w podłączenie ABS bo i tak nie będzie różnicy.

char,nie wiem co jest w drugim linku ale na pierwszy już jakiś czas temu trafiłem, chcąc podłączyć ABS jednak zrezygnowałem :) Byłem teraz u niemiaszków, mam oryginalną mapę 05/06 i podprowadza pod sam dom (numer) a o to chyba chodzi, więc po co podłączać coś co w sumie jest nie potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest przyczyna że podświetlenie nie działa ?? jak wszystko w MCD działało !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy wszystko jest dobrze podłączone, jeśli tak to przyczyna może leżeć po stronie navi... :( pod warunkiem, że w MCD faktycznie wszystko było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź czy wszystko jest dobrze podłączone, jeśli tak to przyczyna może leżeć po stronie navi... :( pod warunkiem, że w MCD faktycznie wszystko było OK.

 

Okazało się że jesy zj.......na któraś z płytek w navi MFD koszt takiej wymiany około 200 zł podwarunkiem ze sie trafi odpowiednią płtkę. jak dostane tego ciu..a w ręce to za zatrzasne. Bo w aukcji pisało 100% sprawna. teraz jego prolem ma mi to wymienić także niepolecam tego barana z allegro :

http://www.allegro.pl/item218297634_vw_mfd_wersja_d_mapa_pl_antena_kosc_plug_play.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek63

Witam.szukam kontaktu z forumowiczami z dolnego ślaska i nie tylko,biegłymi w sprawach nawigacji MCD(posiadam takową)lecz jest to dla mnie czarna magia i na dzien dzisiejszy mam z niej 0 pozytku.pozdrawiam i prosze o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.szukam kontaktu z forumowiczami z dolnego ślaska i nie tylko,biegłymi w sprawach nawigacji MCD(posiadam takową)lecz jest to dla mnie czarna magia i na dzien dzisiejszy mam z niej 0 pozytku.pozdrawiam i prosze o kontakt

 

Jak co to pisz na prv to sie jakoś zgadamy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek63

witam.dziekuje wszystkim zainteresowanym moim postem za poswiecenie swojego czasu i okazana pomoc.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności