Skocz do zawartości
rainman777

Halogeny Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Czy kupował ktoś z was halogeny z allegro koszt ok 60-70zł.

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=passat+b4&category=623&category=18799

 

Jeśli ktoś je ma jak z jakością i wykonaniem jesteście zadowoleni ???

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Ci ich. Zmuszony byłem do zakupienia jednego (oryginał się potukł) i nie wiem czy nie u tego samego sprzedającego. Szybko się wypala odblask, po zatym ta blaszka z przodu rozpraszająca światło (w oryginale jej nie ma) zmienia kolor na czerwony od temp. co widać przez szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Ja kupowalem wlasnie takie halogeny 70 zl bodajze, u goscia z allegro miasto Lublin. Zajumali mi je, ale to juz inny motyw :/ Swiecily normalnie, nie widzialem roznicy miedzy nimi a oryginalami, moim zdaniem cena atrakcyjna, nie ma sensu ladowac sie w drogie "renomowanych firm" w koncu nie uzywa sie ich na codzien, a okazjonalnie, chyba ze mieszkasz w miejscowosci gdzie mgla to zwyczajna sprawa i jezdzisz w duzo w nocy, ja np. dodatkowo zapalam sobie jak przejezdzam przez las zeby dobrze widziec pobocze i ew. zwierzaki ;)

Do tego zlodzieje lubia je krasc, latwo sie wyjmuje, dziecko to zrobi w 5 minut, zawsze to mniejsza strata w przypadku gdy Ci je zwina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne halogeny to 100 pln z ramkami za szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Oryginalne halogeny to 100 pln z ramkami za szt

Ja bym poszedl w uzywane oryginaly. Tez mi w lutym zakosili halusy razem z maskownicami :kwasny:

Poprzegladalem allegro, kupilem komplet za 280pln i wszystko jest :ok:

Tylko na szklanej czesci obudowy sa male slady po kamyczkach i takich tam, co normalnie powstaje podczas jazdy (w koncu uzywki), ale i tak byly w lepszym stanie niz te, ktore mi ukradli ;)

A zaplacilem 280, bo to do B5 :|

 

Kradna niestety te halusy, kilka minut i juz ich nie ma :dobani:

A policja niestety nic nie moze na to poradzic :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol, za 100 pln/szt to do B3 z ramkami.

 

EDYTKKA

 

PHone jutro podam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy Już wiem wszystko. Poszukam sobie jakiś używek.

Mam jeszcze jedno pytanko kupiłem na allegro przełącznik odpowiedni do halogenów czy u was po przełączeniu na pozycję można włączać osobno przód i przód z tyłem ?? Bo u mnie sie da .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rainman777, pisz do mpeg user allegro.

 

EDYTKA

 

w swoim b3n mam oh halogenow 1 podwojny przelacznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Krawcol, za 100 pln/szt to do B3 z ramkami

pakafoto, przeciez napisalem:

A zaplacilem 280, bo to do B5

A w glownej mierze chodzilo mi o:

Ja bym poszedl w uzywane oryginaly (...) Poprzegladalem allegro, kupilem komplet za 280pln i wszystko jest

 

Nie zrozumielismy sie do konca-polecam uzywki, ale oryginalne z allegro ;)

Pozdr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chcial to ma takowe do sprzedania :) z ramkami 100 za sztuke.

co do tematu to tez wybralem oryginalne, moim zdaniem lepiej oswietlaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kradna niestety te halusy, kilka minut i juz ich nie ma :dobani:

A policja niestety nic nie moze na to poradzic :mur:

 

W moim przypadku bedac na komisariacie i skladajac skarge ze ktos mi skosil halogeny dowiedzialem sie procz tego ze nic sie nie da zrobic to, ze jak juz bede drugi komplet zakladal wowczas warto jest je oznaczyc, wtedy taki kradziej ich nie sprzeda ew. pozniej policja wie komu je zwrocic. Niedlugo bede zakladac autoalarm do mojego auta i planuje wlasnie zabezpieczyc halogeny tak zeby ich wyjecie wyzwalalo syrene :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
planuje wlasnie zabezpieczyc halogeny tak zeby ich wyjecie wyzwalalo syrene

Jak uda Ci sie to zrobic, to opisz sposob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej halogeny przynitowac zamiast przykrecac. Zlodziej juz tak latwo nie ukradnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej halogeny przynitowac zamiast przykrecac. Zlodziej juz tak latwo nie ukradnie.

 

To mi przypomina mój dawny pomysł, gdy po kilkukrotnej stracie halogenów w Golfie 3 zamocowałem je za pomocą śruby plus 2 nakrętki od wewnątrz. Już ich później nie ukradli, tyle że aby wymienić żarówkę trzeba było ściągać skorupę zderzaka. Nie robiłem tego tak dokumentnie do końca, więc musiałem się gimnastykować w pozycji glebowo-leżącej :rotfl:

 

I zawsze się zastanawiałem co by było gdyby to się zdarzyło w trakcie kontroli na drodze :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Krawcol, najprościej do korpusu halogenu przykleić (byle trwale) magnes, a w zderzaku wkleić kontaktron (ale koniecznie taki, który po odjęciu magnesu zwiera obwód a nie rozwiera - są dostępne w handlu) i podłączyć go jednym wyprowadzeniem do masy a drugim do przewodu styku sygnalizującego alarmowi otwarcie maski.

Kontaktron musi być tak umieszczony względem obudowy halogenu i magnesu, aby był objęty jego polem magnetycznym.

Tylko po co tak kombinować, może jak kolega RomanS, po prostu solidniej przykręcić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Tylko po co tak kombinować, może jak kolega RomanS, po prostu solidniej przykręcić ?

Ja na razie na trzy rozne srubki mocowalem halusy... Juz w lutym po kradziezy zastanawialem sie, czy ich nie przynitowac... Bo w sieganie do nakretki z tylu nie chce mi sie bawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-uki- napisał/a:

Tylko po co tak kombinować, może jak kolega RomanS, po prostu solidniej przykręcić ?

 

Ja na razie na trzy rozne srubki mocowalem halusy... Juz w lutym po kradziezy zastanawialem sie, czy ich nie przynitowac... Bo w sieganie do nakretki z tylu nie chce mi sie bawic...

 

Poza tym tamto rozwiązanie było zaporowe dla Golfa 3, tak samo byłoby w Passacie B4 i może B3 (to tylko z pamięci, nie jestem pewien), natomiast w B5 i tak halogeny dadzą się odkręcić bez demontażu zderzaka.

 

Tyle, że pewnie mało który amator cudzej własności, działający zazwyczaj po ciemku i w pośpiechu, będzie przygotowany na zakontrowane 2 nakrętki od środka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na odmiane zrezygnowalem z halogenow :/

po 3 peknieciu szkla doszedlem do wniosku, ze nie chce mi sie wymieniac znowu,

dlatego postanowilem sie pozbyc halogenow, a co za tym idzie stresu z ich kradzieza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności