Skocz do zawartości
nakonr

RENOWACJA Kloszy Reflektorów Przednich

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ma ktoś sposób na trzęsące się środki w lampach? jak jade to pół biedy ale jak stoję za jakimś samochodem to jest wstyd:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i się nie przejmuję :) Jeśli drżenie się nie nasila, to pal je sześć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ma ktoś sposób na trzęsące się środki w lampach?
Podklejona grubsza guma pomiedzy lampe a zderzak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ma ktoś sposób na trzęsące się środki w lampach? jak jade to pół biedy ale jak stoję za jakimś samochodem to jest wstyd:P

Zmniejsz luz na łączeniu odbłyśnika z silniczkiem regulującym wysokość poziomu świateł. Na tym trzpieniu potrafi się zrobić dość luźno, u mnie wystarczył kawałek taśmy przyklejony na trzpień i dopiero wciskałem silniczek do odbłyśnika. Zmniejszył się luz i nie drgało na postoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że polerowanie jest bezsensu. Przynajmniej w moim przekonaniu. Bo po wypolerowaniu jednak usuwamy warstwę ochronną (której oczywiście i tak już nie było) i niestety po spolerowaniu po maksymalnie jednym roku reflektory wyglądają jak wcześniej. W moim przypadku wyglądały tak samo po 4 miesiącach (dużo jeżdżę).

I jedynym rozwiązaniem jest nowe DEPO a jeszcze lepiej HELLA ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poraz kolejny powtarzam-są specjalne powłoki do stosowania po polerce.Mówiłem już o tym,nic się później nie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem powyżej że rozklejenie reflektora w 3BG graniczy z cudem

nie graniczy z cudem tylko trzeba mieć sporo cierpliwości, no i jak samemu się to robi wiadomo plastyk się poodkształca i"nie oryginalnie" to wygląda potem , ale kasa zostaje u nas za tą robotę, tym bardziej jak ktoś chce środki przełożyć z jakiś roztrzaskanych lamp itp ( nie wnikam). Po prostu nóż + 2 śrubokręty płaskie mały i długi i podważać do skutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiadasz? :hyhy

Pisałem o tym wielokrotnie.Ten reflektor jest klejony innym klejem który na podgrzewanie nie reaguje,a targanie śrubokrętami-powodzenia w nieuszkodzeniu reflektora ;)

 

Jeszcze jedno-najwyższy czas zamknąć temat...

Wszystko się tylko powtarza i nic nowego już się nie pojawi.

Jak ktoś czegoś potrzebuje-niech sobie poszuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że polerowanie jest bezsensu. Przynajmniej w moim przekonaniu. Bo po wypolerowaniu jednak usuwamy warstwę ochronną (której oczywiście i tak już nie było) i niestety po spolerowaniu po maksymalnie jednym roku reflektory wyglądają jak wcześniej.

Jeżeli się ich niczym nie zabezpieczy to tak się stanie. Ja np. mam polakierowane lakierem bezbarwnym i pomimo upływu prawie 1,5 roku nic się nie dzieje.

 

Jeszcze jedno-najwyższy czas zamknąć temat...

 

Chyba racja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działaj Art :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności