Skocz do zawartości
nakonr

RENOWACJA Kloszy Reflektorów Przednich

Rekomendowane odpowiedzi

złe mnie koledzy zrozumieliście nie pytałem co z nimi wolno robić a co nie :D tylko chodzi mi dokładnie z czego są wykonane iż chce zrobić w nich mała dziurkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
złe mnie koledzy zrozumieliście nie pytałem co z nimi wolno robić a co nie :D tylko chodzi mi dokładnie z czego są wykonane iż chce zrobić w nich mała dziurkę :D

 

No więc wykonany jest z plastiku :) Tak z ciekawości-po co chcesz wiercić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój mały projekt :D w tym miejscu t7yatd.jpg

chce umieścić 5 małych diód i środek pomalować na czarno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój mały projekt :D w tym miejscu t7yatd.jpg

chce umieścić 5 małych diód i środek pomalować na czarno :D

 

I spoko ;) Jest jak najbardziej wykonalne...Tylko uważaj na odbłyśnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dlatego się pytam z czego to jest wykonane :D bo nie wiem co szykować do robienia dziurek hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego się pytam z czego to jest wykonane :D bo nie wiem co szykować do robienia dziurek hehe :D

 

I już wiesz ;) Wiertara w łapki i wierć-jestem ciekawy efektu finalnego :) Tylko delikatnie...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Renowacja to koszt od 150 PLN

 

przesadyzm - 80zł za dwie sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przesadyzm - 80zł za dwie sztuki :)

 

Zależy co im wyślesz :) Ja wiozłem gościowi same odbłyśniki (od soczewek) i wziął coś koło 120 PLN z tego co pamiętam.Jak wyślesz całe lampy to nikt tego za 80PLN nie zrobi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za same odbłyśniki płaci się 80zł, za całe lampy z rozklejaniem płaciłem 100zł

 

o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój mały projekt :-D w tym miejscu t7yatd.jpg

chce umieścić 5 małych diód i środek pomalować na czarno :-D

Obowiązkowo pochwal się jak wyszło jak zrobisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwale :) tylko dajcie mi troche czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i na początku przepraszam, jeśli powtarzam się, ale nie mogłem zna leż nigdzie jak się demontuje (wyjmuje) przednie lampy w B5 FL (3BG)?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i na początku przepraszam, jeśli powtarzam się, ale nie mogłem zna leż nigdzie jak się demontuje (wyjmuje) przednie lampy w B5 FL (3BG)?

Dzięki za pomoc

No kolego słabo szukasz ale Ok powiem ci w twoim modelu przed demontażem lamp musisz zdjąć zderzak inaczej niewyjmiesz ich dlatego niechciałem 3bg hehe żarcik hehe zapodam ci fote na której widać które 3srubki mocują lampe do nadwozia po wykreceniu ich lampka bedzie już twoja :):)Pozdro

73a4de0d12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Proszę bardzo dziękuje za życzenia i wzajemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wspaniały pomysł z reganaracją kloszy! Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów i zachęcam wszystkich niezdecydowanych. Poniżej efekty mojej pracy:hurra

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=27111&stc=1&d=1270580009

Może nie jest to idealne, ale i tak jest lepiej niż było. Jeszcze raz pzestroga dla innych: bardzo (czytaj "super") ostrożnie z odbłyśnikami! Ja myłem je pod bieżącą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń, bo ten kurz, brud był na nich aż tłusty i wszystko byłoby dobrze, niestety, gdy przecierałem je szmatką to robiłem to bardzo delikatnie, jednak widać mimo wszystko nie dość delikatnie bo niestety... zarysowałem odbłyśnik:wsciekly masakra!!!

Na szczęście nie rzuca się to bardzo w oczy, za to widać piękny czysty klosz!

regeneracja kloszy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzeje troszkę temat. Chodzi mi o zwykłe reflektory w 3bg . Jak je rozkleić?. Moje sa inaczej zbudowane niż w pasku sprzed liftu , nad sklejeniem posiadają rant plastykowy. Ogrzewałem lampe w piekarniku ale przy próbie podwarzenia rant sie wygina i krzywi. Może za niska temp.

Moja lampa miała połamane zaczepy , kupiłem drugą od anglika (skąpstwo) i chciałem przełożyć bebechy.Może ktoś udzieli dokładnej odpowiedzi jak rozkleić taką lampę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odgrzeje troszkę temat. Chodzi mi o zwykłe reflektory w 3bg . Jak je rozkleić?. Moje sa inaczej zbudowane niż w pasku sprzed liftu , nad sklejeniem posiadają rant plastykowy. Ogrzewałem lampe w piekarniku ale przy próbie podwarzenia rant sie wygina i krzywi. Może za niska temp.

Moja lampa miała połamane zaczepy , kupiłem drugą od anglika (skąpstwo) i chciałem przełożyć bebechy.Może ktoś udzieli dokładnej odpowiedzi jak rozkleić taką lampę .

 

Nic niema prawa się wyginać!!!!!Za bardzo podgrzałeś reflektor coś mi się wydaje ;) Poprostu wystarczy podgrzać klej i mocno rozklejać.Nie powinieneś tak bardzo podgrzewać bo zdeformujesz reflektor.Jak nie piekarnik to zwykła suszarka do włosów też daje radę lub opalarka,ale trzeba podgrzewać równomiernie.Wystarczy czasami nawet jak poleży na słońcu w upalny dzień ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie a moze mozna wymienic same klosze mam plastikowe i czy mozna wogole cos takiego zrobic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie a moze mozna wymienic same klosze mam plastikowe i czy mozna wogole cos takiego zrobic????

 

Zadzwoń do Helli ;) żartowałem...Nie występuje taki zamiennik jak sam klosz,chyba że chcesz przełożyć z innej używki (dobry klosz) to wtedy metoda postępowanie jest podobna-rozklejasz-wymieniasz-sklejasz.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności