Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Danek75 to wszystko co piszesz jest jasne. Chodzi o to żeby sztab mógł sobie dorobić tzw. mini maxa. Ale od momentu kiedy ta służba jest bezpłatna stoją na niej tylko szeregowi. Amerykanin w środku ma też takie zadanie jak sprawdzanie czy nikt nie wnosi toreb. Ogólnie skończyły się czasy dorobienia przez co poniektórych MINI MAXów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież za dyżur przy DFACu płacili po 50 zeta, więc jakie mini maxy? Mini maxy to byłyprzy wyjściach na X-Raya, czy też objazd wkoło bazy po zewnętrznej stronie. Ja tam raz na miesiac zaliczałem sobie wylot, co by 300 wpadło :D Bo do następnego progu było 10 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież za dyżur przy DFACu płacili po 50 zeta, więc jakie mini maxy? Mini maxy to byłyprzy wyjściach na X-Raya, czy też objazd wkoło bazy po zewnętrznej stronie. Ja tam raz na miesiac zaliczałem sobie wylot, co by 300 wpadło :D Bo do następnego progu było 10 godzin.

 

Teraz dzbanuszki pozabierały kasę za wszystko, jest płatna tylko warta na wieży no i oczywiście patrole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień emerytury :) teraz bieganie po urzędach, byłem dzisiaj w WBE, brakuje mi tylko dwóch kwitków na dwanaście chyba.... Jak na pierwsze podejście to dobry wynik ;) Myślę że w poniedziałek wszystko załatwię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień emerytury

Gratulacje!!! Ja sobie też tak napiszę w tym wątku...w 2018r ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 2018r

 

Ale kosmos...baaaa, odległa galaktyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szybko o czymś takim nie napiszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale kosmos..

Jakbym się został w wojsku, to już 3 lata temu mógłbym tak pisać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień emerytury :) teraz bieganie po urzędach, byłem dzisiaj w WBE, brakuje mi tylko dwóch kwitków na dwanaście chyba.... Jak na pierwsze podejście to dobry wynik ;) Myślę że w poniedziałek wszystko załatwię ;)

No to gratuluję wolności (jakie to uczucie? ;) )

Co będziesz dalej robił, działasz w temacie jakiejś rekonwersji..?

 

Ja jeszcze z 7 lat posłużę, jak Bozia da, do pełnej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No większość tu widze ma jeszcze długie omiatacze he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No większość tu widze ma jeszcze długie omiatacze he he

Źle patrzysz :D Ja już też w tym roku mogłem iść na emeryturę - ale po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość a sensowność to dwie różne rzeczy, 15 lat służby to chyba nie jest stary wiarus? Apropo rekonwersji-akurat była u nas pogadanka dzisiaj na ten temat z przedstawicielami ośrodka aktywizacji zawodowej i w skrócie to jest max suma 6560 zł + zwrot za 30 noclegów do sumy 103,50 i 20 przejazdów powyżej 50 km ale tylko pkp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwość a sensowność to dwie różne rzeczy, 15 lat służby to chyba nie jest stary wiarus? Apropo rekonwersji-akurat była u nas pogadanka dzisiaj na ten temat z przedstawicielami ośrodka aktywizacji zawodowej i w skrócie to jest max suma 6560 zł + zwrot za 30 noclegów do sumy 103,50 i 20 przejazdów powyżej 50 km ale tylko pkp.

Jaaano, a ta suma nie jest różna w zalezności od korpusu? Ja słyszałem, że dla podoficerów jest 5600 zeta do wydania bezgotówkowo. Ale na razie sobie tym bani nie zawracam, do 25 lat mam ponad 7, więc za jakieś 5 lat(jak dożyję :D) piszę kwita o rekonwersję, tylko muszę wymyślić jakiegoś pomysła na zarabianie $ po wojsku... ;)

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś może tutaj z SC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzje należy podjąć najwcześniej 2 lata przed wyjściem i do 2 lat po wyjściu,poza tym d-ca zezwala na podjęcie 6-cio miesięcznej praktyki w przyszłym miejscu pracy w trakcie okresu wypowiedzenia.W sumie jest to idealna propozycja dla chcących kontynuować fach lotniczy w cywilu,jest czas na uzupełnienie bloków przedmiotowych do licencji cywilnej,zwrot za przejazd i noclegi we Warszawce oraz czas na brakującą praktyke u pracodawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję wolności (jakie to uczucie? )

 

Fajne aczkolwiek trochę żal...znajomi przede wszystkim no ale kontakt pozostaje :)

 

 

Co będziesz dalej robił, działasz w temacie jakiejś rekonwersji..?

 

Studia z rekonwersji opłacę :)

 

 

Apropo rekonwersji-akurat była u nas pogadanka dzisiaj na ten temat z przedstawicielami ośrodka aktywizacji zawodowej i w skrócie to jest max suma 6560 zł + zwrot za 30 noclegów do sumy 103,50 i 20 przejazdów powyżej 50 km ale tylko pkp.

Jak byłem na szkoleniu na początku roku to było netto

 

5600 zeta

 

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

 

.W sumie jest to idealna propozycja dla chcących kontynuować fach lotniczy w cywilu,jest czas na uzupełnienie bloków przedmiotowych do licencji cywilnej,zwrot za przejazd i noclegi we Warszawce oraz czas na brakującą praktyke u pracodawcy.

 

Licencja 30 tys zł....

Dzień przed odejściem na Glinniku byli przedstawiciele z WSK Świdnik, przeprowadzali rozmowy o pracę, proponowali etaty ;)

Nie byłem na tych rozmowach ale znajomi byli, moge podpowiedzieć co i jak na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Licencja 30 tys zł....

Zgodzić się nie moge ,więc poprosze co nieco w temacie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś może tutaj z SC?

 

Jeździsz po paliwo czy szukasz peta u tych co jeżdżą :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździsz po paliwo czy szukasz peta u tych co jeżdżą :?:;)

 

:mlask, nie po prostu zastanawia mnie czy jest tu ktoś z mojej profesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności