Skocz do zawartości
Gość marco

jak rozpoznac passata TDI 130km

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze ze to Czerwone i lub di miesza na rynku,dzięki temu kupiłem swojego o przebiegu niecałe 100 tys ,sprawdzonego przed kupnem po Vin i upewnieniu się kiedy miał ostatni przegłąd we Francji.Auto po sprawdzeniu was-em nie wykazało żadnych błedów,przegłąd nie wykazał najmniejszych luzow a cenę zbiłem o 4,5 tyś do 42,5 za samochód z oplaconą akcyzą i gwarancją i ubezpieczeniem.Kosztowało mnie to ok.700 zł za recycling i tablice.Auto jest nieżle wyposażone ,włącznie z kierownicą multifunkcyjna ,a było ogladane przez kupującego ,który bal się czerwonego I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykleić na klapie można nawet DI zielone, wszystko zależy od fantazji właściciela.:D

 

Jureczku potwierdzam :D

 

TDI.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfryca

Ja mam tylko czerwone I i jest to 130 koni silnik avf. Pokrywa silnika - tylko srebrne. Passat jest z z lipca 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko czerwone I i jest to 130 koni silnik avf. Pokrywa silnika - tylko srebrne. Passat jest z z lipca 2004.

 

nie ma reguły jakie są naklejone literki bo fabryka naklejała co miała pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko czerwone I i jest to 130 koni silnik avf. Pokrywa silnika - tylko srebrne. Passat jest z z lipca 2004.

bo masz powyżej 2003- a wtedy naklejali różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam podobny problem z tym DI czerwonym na silniku jest a w dowodzie mam wpisane k74/4000 jest to sedan 3BG 2001r . moze poprostu w Volkswagenie przykleili co mnieli . Na klapie nie było nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest to sedan 3BG 2001r

 

nie mozesz miec 3bg i 115 koni. popraw profil. oznaczenie silnika masz w bagazniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności