Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

ET powinno być w okolicach 35, czyli dystanse ~15mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie opony założyć na felgi 7,5Jx17H2 ET 47 5x112x57mm . dodam że mam glebe . Chcialbym żeby żeby wszystko wygladało ze smakiem :P Moze jakieś dystanse do tego ?? Bo jestem ciemny w tym temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To felgi od B6 i producent zakłada na nie 235/45/17...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 i na 105 chodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P a co do dystansów ?? potrzebne są ?? przy tym ET?? bo chce troszke poserzyć autko :) .

Kiedyś widziałem taka stronke gdzie można było sobie samemu sprawdzić i porównać ET ( wszystko graficznie . wpisywałes dane i ci pokazywało ) znasz może ją ??:)

 

---------- Dodano o 13:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:23 ----------

 

oki juz znalazłem :)

Podam może komuś sie przyda :)

http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18" 7,5J ET51 na oponie 225/40 zastanawia mnie czy ET nie za duże do B5 fl, czy nie bd tarło o zawias?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dystansem 15mm będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam się do alusów,obecnie 15"stalówki jedna oś z ET-37 druga ET-45 a takie oglądam

15"

szerokość 7"

ET-35

 

16"

szerokość: 7 ''

ET-45

 

które będą pasować,:niepewny:i jakie opony do nich aby nic nie ocierało, albo jakie et dobrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze z podanych czyli 15 cali z et35 mam założone z gumami 205/60 i powiem tak kompromis między prowadzeniem a komfortem na naszych drogach. wizualnie bez szału... et jak najbardziej oki przy 7 calach. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsze z podanych czyli 15 cali z et35 mam założone z gumami 205/60 i powiem tak kompromis między prowadzeniem a komfortem na naszych drogach. wizualnie bez szału... et jak najbardziej oki przy 7 calach. pozdro

Ups :confused::-??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy szpilki do kół różnią się długością? Chodzi o zmianę ze stalowych zimówek na letnie alufelgi. Jeśli tak, to jaka jest różnica w długości? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori stalówki i ori alusy mają te same śruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

kupiłem alusy 16" do mojej B5 - 3B0 601 025 G (nazwa Montreal), jednak bez dekielków (poprzedni właściciel powiedział że ukradli). Szukam na popularnym portalu aukcyjnym :) i w katalogu części tych dekielków i się gubię bo raz jest napisane że są to dekielki "3B0 601 149 B" FED, a gdzie indziej "3B0 601 149 D" a w jeszcze innym "1J0 601 149 G". Czy ktoś wie które są poprawne i będą pasowały, bo z oczywistych względów nie chciał bym kupić złych? Z góry dzięki.3160203680_1.jpg

 

Dobra chyba potwierdziłem że jest to "3B0 601 149 D". I teraz pytanie co sądzicie o tej aukcji bo cena atrakcyjna http://www.ebay.pl/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170765617888 (HongKong???)

3160203680.jpg

Edytowane przez janjarjan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie "ło" http://alucenter.eu/pl/p/IGNITION-NOWE-FELGI-PDW-16-5x112-CZERWONE-/16015 będzie wyglądało na srebrnym kombi 2002r. ?

 

Przeszło mi przez myśl, żeby założyć coś innego niż srebrne czy czarne.

Chyba, że może te http://alucenter.eu/pl/p/NEMESIS-NOWE-FELGI-PDW-16-5x112-CZERWONY-RING-/14816, takie bardziej "normalne".

 

Wszystkie opinie, nawet negatywne mile widziane.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony za wysokie, a przy felgach za mało parametrów. Teoretycznie od A6 powinny pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Chłopaki potrzebuje porady, ojciec teraz jeździ B6 i on ma tam alusy MACAU 17 cali 7,5 ET47 (chyba) z nowymi oponami, chce się zamienić za moje MONTREALE, czy MACAU podejdą do mojego B5, a MONTREALE do B6? Czy ja będę musiał zastosować jakieś pierścienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności