Skocz do zawartości
Gość Słonik

silnik dmuchawy świszczy

Rekomendowane odpowiedzi

....jutro zrobie u siebie dla porównania, co prawda beznyna i B3 ale to powinno być to samo ( również manulana klima )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
....jutro zrobie u siebie dla porównania, co prawda beznyna i B3 ale to powinno być to samo ( również manulana klima )

 

Wielkie dzieki. Według mnie czegoś tam nie mam :( Bo nie wierzę, żeby klapka była ZA wentylatorem. Jeśli brakuje tej klapki to co dalej...szukac klapki ok..ale czym ona jest sterowana bo ja tam nie mam żadnych przewodów :( Zlokalizowalem tylko przeciety przewod od chyba tego (bo podlaczone jest do silniczka za akumem przy błotniku). Rurka lada dzien dojdzie...napięcia z wtyczek z siliczka nie ma...

Ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pomóżcie..pstryknijcie fotke jak to u Was wygląda.. :padam:

 

a mi sie wydaje że masz dmuchawę tak usytuowaną jak w b3 a pozatym składałem koledze propozycje pokazania tych klapek w moim a kolega sie wypiął.... nie to nie :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

A gdzie pisałem, że się wypiąłem ? Nie ma mnie w wawie do wtorku. Jak mozesz to podepnij fotki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie pisałem, że się wypiąłem ? Nie ma mnie w wawie do wtorku. Jak mozesz to podepnij fotki.

Pozdrawiam

 

nie mam cyfraka ,ale jak by co to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Słonik.

 

Szczerze przyznam iż zapomniałemz abrać ze sobą aparatu aby cyknąc fote , ale wymieniałem przy okazji dzisiaj filtr i faktycznie mam ten sam układ co Ty.....przed dmuchawcem nie mam klapki :kwasny: , ale to jakoś działa bo słysze klapke i jest inny "podmuch" w momencie zamkniecia obiegu, sam sie teraz zastanawiam jak to jest zbudowane......po niedzieli zajrze z ciekawości do Etki bo gdzies było to rozrysowane

 

ps. ja mam tylko na początku ściany grodziowej przy filtrze czujnik temp. powietrza do klimy.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Też mam czujnik. Kolega Aro_i napisał mi na priv, ze ma tak samo. Nie tutaj pies pogrzebany, ale to też spore pocieszenie. Dostanę wężyk podłacze i będę dalej modził. Jedno jest pewne -prąd do tego silniczka przy akumie mi nie dochodzi, przycisk wciskac sie od obiegu zamknietego(zapala).

Dzisiaj jechalem w trasie za autobusem, który sukcesywnie miał za sobą chmurę dymu...na pokładzie dwoje dzieci ( w sumie 5 osob) myślałem, ze wyjdę z siebie a nie dało się go bezpiecznie wyprzedzić...wiele bym dał..zeby mieć obieg zakmnięty ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbierz PRIVA , wysłałem Ci linki do zdjęc ze schematami klimy.....jak cos to pytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Odbierz PRIVA , wysłałem Ci linki do zdjęc ze schematami klimy.....jak cos to pytaj ;)

 

Dzieki Dzieki odebrałem :) Będę walczył.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Dostałem wężyk z allegro ten co łączy ten zaworek za akumem. Podłaczyłem, nic dalej to samo obieg nie działa :(

Patrze tam przy filtrze pyłkowym, ,mam wrazenie, ze czegos tam brakuje bo sa takie jakby zatrzaski, śruba dziwnie przykręcona...i nigdzie nie widze jakiś kabelków, rurek, które ewentualnie miałby sterować tą domniemaną brakującą klapką :(

Moze ktoś już zdążył fotę cyknąć?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik, widzę że jesteś z Wawy, jak chcesz to podjedz do mnie i odlądaj co chcesz :) (oczywiście w aucie). Zawsze na żywo lepiej widać niż na focie i można dotknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słonik, widzę że jesteś z Wawy, jak chcesz to podjedz do mnie i odlądaj co chcesz :) (oczywiście w aucie). Zawsze na żywo lepiej widać niż na focie i można dotknąć.

 

też mu to proponowałem ale widocznie kolega nie ma czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Słonik, widzę że jesteś z Wawy, jak chcesz to podjedz do mnie i odlądaj co chcesz :) (oczywiście w aucie). Zawsze na żywo lepiej widać niż na focie i można dotknąć.

 

też mu to proponowałem ale widocznie kolega nie ma czasu

 

No bo nie napisales jaka w koncu dzielnica kolego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo nie napisales jaka w koncu dzielnica kolego!

 

zobacz dobrze w wiadomości bo wysłałem o godzinie 18 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
No bo nie napisales jaka w koncu dzielnica kolego!

 

zobacz dobrze w wiadomości bo wysłałem o godzinie 18 :P

 

Aaaaaaa fatycznie :) Sorki. Ale powiadomienie nie doszlo na email dziwne :(

Dzisiaj rozebralem jeszcze raz - jest klapka na dole. Tam na mojej fotce wygląda to jak gąbka ona moze sie podnosic sprawdzalem takze tutaj jest ok. Teraz tylko znalesc prąd. Jutro zepnę na krótko ten zaworek (bo tam nie dochodzi prąd) i bede obserwowal klapkę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz klimatronika to szukaj powietrza a nie prądu , a jak manualną to nie wiem :065:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
jak masz klimatronika to szukaj powietrza a nie prądu , a jak manualną to nie wiem :065:

 

Manualną mam - prąd nie dochodzi do zaworka bo sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Spiąłem na krótko zaworek - działa , klapka się zamyka ( a więc mam). Mam wrażenie, ze problem tkwi w przycisku. Teraz pytanie czy da rady wymienic sam przycisk od obiegu zamknietego czy tez trzeba całą konsolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności