Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie zdjec na niemieckiej autostradzie. czy to prawda,ze Polska,podpisala porozumienie z Niemcami i teraz moga oni wysylac zdjecia do nas? wiem, ze do Danii moga,bo dostalem jedno (32 za duzo), ale sprawa sie sypla bo samochod byl sluzbowy i nikt nie byl w stanie mnie rozpoznac :rotfl::rotfl::fuckyou2:

 

Czy przysyłają teraz - nie wiem jednak wiem na pewno :P że przy ponownej wizycie (niekoniecznie za pierwszym razem) nie zechcą wpuścić lub przy przypadkowej kontroli na drodze można mieć dym - no chyba że się wsio ureguluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze karson226. jezdze juz troszke ,pare kontroli tez juz bylo i nic sie nie dzieje. z doswiadczenia wiem ze wszystkie fotki ida do kosza ( ostatnia byla 3 tyg temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sadze karson226. jezdze juz troszke ,pare kontroli tez juz bylo i nic sie nie dzieje. z doswiadczenia wiem ze wszystkie fotki ida do kosza ( ostatnia byla 3 tyg temu).

 

Piszę tylko i wyłącznie ze swojego doświadczenia - mandacik wyszedł na granicy podczas sprawdzania w kompie dodam że kilka razy przejeżdzałem i nic a mandacik był już jakiś czas temu więc nie do końca jest tak różowo jak piszesz.

 

PS. auto którym zrobiłeś wykroczenie jest na Ciebie i czy nim przekraczasz granice?Jeśli tak to się nie zdziw jak kiedyś pierdykną Waszmościa - czego nie życzę.POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja. pogranicznicy nie maja prawa wystawic mandatu. policja zatrzymywala mnie conajmmniej 8 razy( tyle sie doliczylem) i nic sie nie dzialo .sprawdzali mi fure w kompie i takie tam. jak do tej pory jest cisza i aby tak pozostalo.samochod jest zarejestrowany na mnie i przekraczam granice conajmniej 6 razy w miesiacu. starych fotek mam ze 20 (nawet nie licze) tj. tych gdzie radar doswietlil moja facjate. nie wiem ile jest bez blitzzzzz. ale wracjac do mojego pytania ktos wie????? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację poddaje się jest dokładnie tak jak piszesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sadze karson226. jezdze juz troszke ,pare kontroli tez juz bylo i nic sie nie dzieje. z doswiadczenia wiem ze wszystkie fotki ida do kosza ( ostatnia byla 3 tyg temu).

 

a do mnie przyszedł pocztą na 40 euro w tamtym roku :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

co do srodkow widzialem kiedys test w AŚ i okazalo sie ze sa do d**y a skuteczniejszy ale tylko w nocy okazal sie lakier do wlosow. u nas milicja ma fotoradar z fleszem ktory miga za kazdym razem jak robi fote i to jest najgorsze bo czasami ktos zapie***la i jak zobaczy blysk to odrazu po chamulach i parkowanie na dupce zapewnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szklana a skad mieli twoj adres?? i gdzie miales wplacic kase? na poczcie? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szklana a skad mieli twoj adres?? i gdzie miales wplacic kase? na poczcie? :vw:

 

Od jasnowidza z Człuchowa :rotfl:

 

PS. sorki za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szklana a skad mieli twoj adres?? i gdzie miales wplacic kase? na poczcie? :vw:

 

Skąd mieli adres nie mam pojęcia, przyszedł druk z numerem konta i terminem zapłaty :dobani:

na szczęście mój kolega pracuje w niemcowni to wpłacił kasę na tamtejszej poczcie :ok:

wolałem zapłacić bo zawsze jak jadę na "zachód" to na granicy jestem długo sprawdzany łącznie z numerem VIN auta :rotfl:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo widze honorem sie uniosles szklana. :padam:

nie wiem co mogloby sie stac jakbys nie zaplacil(ja wolalbym zyc z tym ryzykiem i zachowac te kase). takimi drobiazgami jak kontrole na granicy juz sie nie przejmuje, chyba przywyklem. chociaz coraz rzadziej sie zdazaja. dalej ciekawi mnie skad mieli Twoj adres. nie moga zadac podania adresu od Polski.

co do mojego pytania ktos cos wie?? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą informację na temat środka zabezpieczającego przed fotoradarem można przenieść do działu Humor i rozrywka. :rotfl:

 

A tak na serio ;) istnieje takie urządzenie i nazywa się ono śrubokręt i służy do odkręcenia tablicy rejestracyjnej ale wtedy narażamy się że policmajstry zabiorą nam dowód rejestracyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mogloby sie stac jakbys nie zaplaci
na granicy by wyszło.. nie radzę

Szklana napisał/a:

Skąd mieli adres nie mam pojęcia

od polskiej Policji wramach współdziałania

 

A co do odkręcania tablcy - to musisz jeszcze naklejkę na szybie zasłonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem o tym pisać, ale jest sposób na foto radary został przetestowany na

Nowym foto radarku po włączeniu naszego urządzenia przestał działać

Sercem naszego wynalazku jest zwykły magnetron z mikrofali (850W) i lej kierujący mikro fale

W jednym kierunku niestety ma to swoje wady, co z ludźmi z rozrusznikami serca i wszystkie

Elektroniczne urządzenia (bateryjka w komórce pada w 10s.) .teraz z innej beczki w UK jest

Teraz moda na klonowanie tablic szukamy takiego samego modelu bryczki spisujemy numery

I szalejemy(tablice za Ł20 robie nie chcą jakichkolwiek dokumentów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj oglądałem na Discovery programik o dwóch takich pedziach (nie pamietam jak się zwie) ale do rzeczy... odcinek poświęcony oszukaniu fotoradaru - był również magnetron a nawet dwa i wiesz co można o kant dupy to rozbić nie daję rady(były płyty CD,kula dyskotekowa na wstecznym lusterku a nawet zafoliowany cały samochód :rotfl: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak działa foto radar jak to było na Discovery to pewno chamerykański program dla dzieci tam są innego typu radary proponuję poczytać na ten temat a nie sprzeczać się z

gościem co na projektowaniu elektroniki zarabia na chlebek

jek chcesz to zeskanuje foty i wyśle na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem goraco przepraszam piszę jeno tylko to com obaczył na szkiełku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepe32, Ja chętnie bym to zobaczył ? Discovery dla dzieci?zawsze uważałem ten program za jeden z najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepe 32 buja sobie w obłokach , tak poza tym taki magnetron to bardzo niebezpieczny sprzęt , dlatego np. mikrofalówki są szczelnie obudowane. Przy uzyciu wynalazku twojego kumpla (o ile takowy istnieje) można by sobie jajka ugotować , skoro ma takie niebezpieczne właściwości. Tak poza tym uważam ,że właśnie program Pogromcy Mitów jest bardzo wiarygodny , bo w prosty sposób wszystkie takie bzdury sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomekkaz jesteś z nysy więc powinieneś wiedzieć co to jest WSI na Luboszyckiej w Opolu

A poza tym wiesz czym wojsko zakłóca radar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności