Skocz do zawartości
paput

Co Wy na ten zestaw??

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co o tym sądzicie?? Może sobie kupię taki zestawik, ale potrzebuję Waszych opinii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz nagrane to po okazyjnej cenie? Jak nie to może warto dołożyć do 520?

Anteny nie znam, ale podejżewam że te 86cm szału nie robi, chociaż różnie to może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_simon

Jak dla mnie zestaw jest do d... Ile jesteś w stanie przeznaczyć na sprzęt? Jeżeli masz nie za dużo gotówki to Uniden 520 byłby lepszym rozwiązaniem niż 510, ze względu na to, że posiada RF-GAIN z nowych radii, natomiast z używanych polecam Alana 18 bądź 28. Co do anteny to obojętnie jaka byleby miała minimin 150cm, np. LEMM AT-1500. Jeżeli dysponujesz gotówką to polecam Presidenta Herberta (najlepsze radio do mobila) może być używany ceny od 350 do 650zł lub nowy HERBERT II z funkcją ASC za około 1000zł i do tego antena SIRO PERFORMER 5000. I to jest porządny sprzęt. Nie rozumiem dlaczego więszkość uparoło się na szumołapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 510 XL i Lemm'a AT 1200 i w zupełności wystarczy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 510 XL i Lemm'a AT 1200 i w zupełności wystarczy :ok:

 

Cieszy mnie to. :ok: Mam okazję dostać za niewielkie pieniądze i tak się zastanawiałem... Zaryzykuję, najwyżej sprzedam. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chodi

kup sobie jak Ci nie będzie pasować to sprzedasz , przecież ślubu z radiem nie bierzesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_simon

A nie lepiej od razu zainwestować w dobry sprzęt, a nie potem pie.....ć się jak babcia z łobuzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chodi
A nie lepiej od razu zainwestować w dobry sprzęt,

 

Dlatego lepiej poszukać czegoś naprawde dobrego , mam tu na myśli herberta I generacji ( czym się różni od herberta II ASC , jak ktoś widział jak jest w środku zbudowany to nie muszę tłumaczyć ) i do tego Santiago 1200

 

I masz zestaw rewelacja , ale w podstawie a jak chcesz po DXować to bierz radio wstęgowe np president george

 

 

A jak już załapiesz bakcyla to może takie radyjko KF

 

http://www.rigpix.com/yaesu/ftdx9000d.htm

 

73!

#19 nie przeklinam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zupełnie nie wiem czemu "psioczycie" na unidena no może antena nie jest :ok: ale tak myślę że jak ktoś nie ma aspiracji krótkofalarskich to w/w radyjko w zupełności wystarczy(tym bardziej w dobrej cenie - o czym wspominał kolega) a antenke zawsze mozna opylic i kupić cosik lepszego.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a antenke zawsze mozna opylic i kupić cosik lepszego.Pozdrawiam.

No właśnie. Chodzi o to że jak się kupuje, potem sprzedaje i znowu kupuje to jesteśmy w plecy więcej niż byśmy kupili od razu to co dobre. Ja zrobiłem ten błąd, jestem w plecy a mam to co mam i jestem happy(patrz- podpis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczytajcie uważnie co pisał paput a nie wydziwiacie o zestawie za 7 stów herbert +santiago 1200 nie wspomne o herbercie ASC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś super CB potrzebne mi nie jest z tego względu, że nie sądzę, że będę go używał codziennie... Nie mam jakiś skłonności do wiecznego gadania przez telefon, czy CB... Potrzebuję tylko sprzętu, żeby czasami o drogę się dowiedzieć, albo gdzie miśki suszą... Co do zestawu... Akurat tutaj kupuję radio, antenkę dostaję gratis... Więc czemu nie wziąć, skoro dają?? :fuckyou2: A antenkę fakt, wymieniłbym na coś dłuższego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat tutaj kupuję radio, antenkę dostaję gratis... Więc czemu nie wziąć, skoro dają?? :fuckyou2: A antenkę fakt, wymieniłbym na coś dłuższego...

 

Ile se każą za to płacić? Bo jeszcze nie słyszałem żeby gdzieś rozdawali anteny za darmo.

 

Krótko - jak masz dać za to od 220 wzwyż, to nie bierz. Za 200 możesz łyknąć ale anteny nawet nie sprawdzaj, tylko od razu ożeń jako nówke najlepiej.

 

Jak masz tak do 350zł na sprzęt, to bierz 520 i Hustlera 100cm, to bedzie dużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaha
jak masz dać za to od 220 wzwyż, to nie bierz. Za 200 możesz łyknąć

 

Trochę dziwne rozumowanie... 510 z anteną nieważne już jaką za 220zł to nie jest okazja ? Moim zdaniem jest. Na allegro 510 z dobrego, pewnego źródła za około 240-250 zł kupisz + przesyłka beż jakiejkolwiek anteny oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę dziwne rozumowanie... 510 z anteną nieważne już jaką za 220zł to nie jest okazja ? Moim zdaniem jest. Na allegro 510 z dobrego, pewnego źródła za około 240-250 zł kupisz + przesyłka beż jakiejkolwiek anteny oczywiście...

 

 

Moim zdaniem za 220 z tą anteną to jest dobra cena. Ale okazją bym tego nie nazwał. Za 260 można kupić 520-ke na allegro i te 40zł napewno warto dołożyć.

510 chodzą po 220 już i dlatego jakby kolega miał za tą kase z tym kąskiem badyla to może mógłby sie pokusić. Jeśli drożej ma brać, to polecam dołożyć i za 330-340zł kupić np U-520 + IC-100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam to co mam i jestem happy(patrz- podpis)

Uniden PRO 520XL+Sirio Ml-145

bardzo dobry zestaw i bardzo dobrze ze Sirio a nie Lemm. Ten ostatni nie ma dobrej marki wsrod znawcow.

a nie wydziwiacie o zestawie za 7 stów herbert +santiago 1200 nie wspomne o herbercie ASC.

Rackja :ok: Po co komu taki zestaw w aucie ??

Osiagi 15-18-21 km na zestawie Uniden 520 i cos serii ML-145 lub Alaska to swiat i ludzie. Gosc chce sie dowiedziec o droge a nie pogadac z Mozambikiem :krzeslem:

Jak masz tak do 350zł na sprzęt, to bierz 520 i Hustlera 100cm, to bedzie dużo lepsze

i to jest prawda, sam jezdzilem z takim zestawem i Hustler bije na glowe wszystkie badziewia po 30-60 cm, ale ML-145 lub Alaska to to nie jest

i te 40zł napewno warto dołożyć

owszem warto, bez ANLa to nie to

510 jest troche za uboga w porownaniu do 520 IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie Lemm

 

Ojjj :hyhy: Pokaże Ci na spocie co potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_simon
bardzo dobry zestaw i bardzo dobrze ze Sirio a nie Lemm. Ten ostatni nie ma dobrej marki wsrod znawcow.

 

Preziu, co ty wypisujesz na temat LEMM`a?

 

Osiagi 15-18-21 km na zestawie Uniden 520 i cos serii ML-145 lub Alaska

 

Oczywiście przy dobrej propagacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaha
bez ANLa to nie to

510 jest troche za uboga w porownaniu do 520 IMHO

 

510 ma filtr ANL. Od 520 różni się szybką dziewiątką, RFGain'em i PA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie Lemm

 

Ojjj :hyhy: Pokaże Ci na spocie co potrafi :)

 

Ja również :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności