Skocz do zawartości
Gość dudek

Lodówka do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam lodówkę na wkłady, jedyny ich mankament to taki że zajmują troszkę miejsca w środku. Dobre na 1 dniowy wypad. Jestem ciekaw na jakiej zasadzie działają te elektryczne lodówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę,że to nie lodówka tylko chłodziarka ;)

 

Taki wynalazek schłodzi Tobie tylko do 10stC mniej niż temperatura otoczenia,więc najlepiej ładować tam produkty mocno schłodzone wcześniej.

 

Tu masz lodówkę http://allegro.pl/lodowka-turystyczna-45l-agregat-12v-230v-50-tanie-i2302989577.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam lodówke tristara. takie po 100-400 zł to są chłodziarki tak naprawde po za poborem prądu i ciągłym szumem niewiele dają. Ja posiadam tristara 7245 i daje do -10 a wchodzi w nią naprawde sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem właśnie Tristara. Przyszła dziś, jutro jedzie w trase, dam znać po powrocie z z sernikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde po za poborem prądu i ciągłym szumem niewiele dają

 

Ja posiadam tristara 7245 i daje do -10

 

To chłodzi do -10 czy nic nie daje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chłodzi do -10 czy nic nie daje ?

10stC poniżej temp. otoczenia w jakim pracuje chłodziarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/101978

 

Ja z dwa lata temu kupiłem takie cos (płaciłem 170zł teraz coś drożej jest widze). Fajnie wygląda, ciągnie sie jak walizka, ale gdy w gorące dni włoży się coś ciepłego, to to zimne po kilku godzinach napewno nie będzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam tristara 7245 i daje do -10 a wchodzi w nią naprawde sporo.
To chłodzi do -10 czy nic nie daje ?
10stC poniżej temp. otoczenia w jakim pracuje chłodziarka.
Mowa o lodówce Tristar 7245 - nie o chłodziarce. Chłodziarka faktycznie, nie zamrozi. Lodówka owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lodówka działa OK. W środku dwa zmrożone wkłady i dały radę razem z lodówką schłodzić całą zawartość. Super sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi, napiszę Ci tak:

mam coś podobnego , rewelacja to to nie jest, cały radiator "zimny" jest zamocowany pod pokrywą i chłodzi od góry.Jeśli chcesz przewieźć coś zimnego, to najpierw to porządnie schłodź w normalnej lodówce i dopiero takie zimne przewieziesz.

Piwo samo zimne nie będzie, tylko chłodne. Ja dokładam od spodu jeszcze zmrożone wkłady i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o wkładach od dołu a przewozic będę faktycznie, mrozonki nawet ;) i zastanawiam się czy mi to wytrzyma z 1200 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze zmrożonymi wkładami będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 czy 3 lata temu kupiłem w biedronce podobną lodówkę. Podczas jazdy mając w aucie ok 20stC, na radiatorze robi się szron. I jeśli chodzi o napoje, to jak dla mnie optymalnie, nie za zimne ale i nie ciepłe. Teraz, jadąc 2200km lodówka pracowała sobie cały czas, a wewnątrz przewiozłem ciągle zamrożoną szynkę :) Daje radę, jestem zadowolony. Płaciłem 199zł. Pewnie niedługo będzie w stonce ponownie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za porady :)

 

 

2 czy 3 lata temu kupiłem w biedronce podobną lodówkę

Jest i teraz ale za 299 i nie ma funkcji grzania. Podejrzewam czy 100 czy 300 to jeden czort, górna półka to juz pewnie od 600 zł wzwyż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to teraz jest na kółkach i 37L. Moja ma standardowe 24L, co przy dwóch radiatorach daje radę. Polecam podpiąć bezpośrednio pod aku, bo te wtyczki są kiepskie. W dwóch lodówkach stopiły mi się, bo jednak to się trochę grzeje. Coś ok 55W one mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziemo

Nie mam, ale przed urlopem chcę kupić , bo pierwszy raz jedziemy z dzieckiem tak daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję lodówki samochodowej, budżet to około 300zł. Zasilanie 12/230V, pojemność ~30l - chyba tyle wymagań mam. Co poradzicie bo siedzę już parę godzin na necie i szukam...

 

Przed trasą ją wychłodzę pod zasilanie 230V, następnie parę zamrożonych wkładów i heja 5-6godzin w trasę, da radę utrzymać w niej minusową temperaturę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da radę utrzymać w niej minusową temperaturę?

 

To chcesz zamrażarke czy lodówkę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności