Skocz do zawartości
Gość G Fahrer

Montaz klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość G Fahrer

mam pytanko.wkladal ktos klime do auta ktore nie mialo klimy?duzo jest zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Oprócz dołożenia kompresora, chłodnicy, osuszacza i rurek pod maską do wymiany idzie cały (albo prawie cały - nie porównywałem, na pewno inna jest część z dmuchawą)) mechanizm nawiewu spod deski, panel sterowania, dołożenie/przerobienie istniejących wiązek elektrycznych (a w przypadku klimatronika dość dużo tego jest), wymiana schowka pasażera na płytszy (tradycyjny jest za głęboki i się nie zmieści). Jeśli coś pominąłem, to pewnie koledzy podpowiedzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się zapytać ile trzeba by sie wykosztować na taka klimę bo jak ostatnio przygrzało to troszke mi jej brakowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałbym się zapytać ile trzeba by sie wykosztować na taka klimę bo jak ostatnio przygrzało to troszke mi jej brakowało...

Looknij TU

A TU powinna być klima na sprzedaż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś kto ma klimę manualną może mi strzelić zdjęcie otwartego schowka pasażera, albo zmierzyć głębokość? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cie to interesuje to za godzinke lub dwie moge cyknac fotke i pomierzyc, ale ja mam klime manualna tylko ze nie jest to standardowa wersja tylko jakas inna klima dolozona (tak mowia fachowcy od klimatyzacji) jednak w srodku chyba wszystko jest jak w oryginalnej, bo roznica jest w sprezarce i przewodach a reszta chyba wszystko tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja będę montował oryginał, chciałbym wiedzieć dokładnie czy pasuje schowek od wersji z termotronikiem, lub jeśli nie-jakiego schowka szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schowek w wersji bez klimy jest głłębszy niż w wersji z klimą. Poprostu za schowkiem jest w nagrzewnicy z klimą umieszczona chłodniczka układu kimatyzacji. Można przypuszczać, że z wersji z thermotronikiem nie będzie pasować do klimy.

 

Fotki schowków moższe zobaczyć w pod tym urlem -

http://moto.allegro.pl/search.php?closed=1&string=schowek+passa*+%28b3+b4%29

(aż do %29 - niestety składnia urla nie jest "trawiona" przez machanizmy tego forum) :D

 

Postaram juro pomierzyć i ew. "pofocić" takie dwa schowki (bez klimy i z klimą).

 

Proszę bardzo (zrobiłem jedną fotke, bo tylko schowek od klimy mam "na wierzchu" - nr katalogowy 357 857 103 A):

schowek1do4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amanda wielkie DZIĘKI! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności