Skocz do zawartości
Locus

Kiepski jak Volksi (list)

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Ja nigdzie nie napisałem że ten silnik jest jakiś super kurde najlepszy, tak więc daj se na luz z tymi beznadziejnymi komentarzami i docinkami. Nie Ja zapodałem temat z tym silnikiem, wcale nie uważam że VW wyciąga więcej KM z 1 litra, po prostu spytałem się Ciebie czy inna marka stworzyła też taki silnik i jak zauważyłem, nie potrafiłeś ze zrozumieniem przeczytać mojego pytania i cały czas drążyłeś ten sam temat, że Honda wyciąga więcej z 1 litra, ale przecież to tylko dyskusja na forum tak więc be cool man :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S A autor listu nic nie wspomniał ze VW wyciągnął 140 km z 1,4 silnika TFSI Czyżby japonce tego nie zrobiły ?

 

odpowiedź na to pytanie , była moją myślą przewodnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos mi powie ze vw to lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stronniczy nie jestem ale vw ma chociaż nadwozie niezłe. Blacha w Hondzie (ROCZNEJ) rdzewieje, maska i klapa juz zpuchły w civicu. ASO naprawiło wszystko ale zeby w rocznym samochodzie rdzewiało ? :przestraszony::przestraszony::przestraszony: Dodam ze Hondka nówka. Ale motorek to ma jak marzenie. :ok: A materiały z których zostało to auto zrobione to bez komentarza :mur::mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blacha w Hondzie (ROCZNEJ) rdzewieje, maska i klapa juz zpuchły w civicu. ASO naprawiło wszystko ale zeby w rocznym samochodzie rdzewiało ?

 

to juz nie japonia produkuje tylko wlk. bryt. zapomnijcie o legendzie japonczykow. jeszcze tylko benzyniaki mozna chwalic. diesle, owszem, mocne, ale sypia sie rownie czesto jak francuzy [to bardziej dotyczy toyoty, bo ictdi hondy - szacun]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
diesle, owszem, mocne, ale sypia sie rownie czesto jak francuzy [to bardziej dotyczy toyoty,

 

Diesle do Toyoty są robione w Polsce :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora Listu.

 

Trudno się z tobą nie zgodzić. Na pewno masz sporo racji lecz nie bądz wybiórczy.

VW samochód ważący 1500 kg z 1998 r. 110 km. Wymieniłem przepływkę, napinacz paska wielorowkowego, sprzęgiełko na alternatorze, spręzyny i czujnik temp. cieczy ( klocków i rozrządu i filtrów nie liczę ). Samochód pali 5.5 l po mieście jak się ciśnie to 6.5l. Wszystko przy nim zrobię sam. Jest duzy wygodny i solidny. Najmniejszych sladów korozji.

 

Mam tez Hondę HR-v 1999 r jeden z pierwszych modeli 1.6 l silnik 4x4 naped- jeszcze produkowana w Japoni. Pali 9l na 100. Nigdy nic nie wymieniałem, żadnych powtarzam żadnych awarii, ale to japoniec delikatny taki czerstwy trochę. Pozostaw nam wybór i pozwól się nim cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzany półtoraroczny kotlet...

Jak ktoś jeszcze chce ponarzekać na passata to zapraszam TU.

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności