Skocz do zawartości
Gość luke

Nowy Passat i GPS ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość luke

Witam ! - jestem szczesliwym posiadaczem tego auta i mam pytanko moze ktos bedzie wiedzial - mianowicie , mam tam zamontowane standardowe radyjko RCD300

r300.jpg

a chcialbym wsadzic MFD2

new.jpg

tyle ze jest troszke drogie , ale znalazlem nawigacje oznaczona (mfd2 t5 tuarege)

66737906.jpg

tansza o polowe ...

 

- Moze ktos wie czy bedzie pasowala ? :?

 

pozdrawiam

lUkE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam zycie i dazenie producentow do indywidualizacji kazdego modelu tak, by nie bylo odpowiednikow i kazdy byl zmuszony wydawac worek pieniedzy to jedno z drugim nie bedzie wspolpracowalo. Wizualnie juz widac, ze zestaw w nowym passacie ma zaokraglone rogi a z Tuarega ma rogi pod katem prostym. Pewnie caly komp jest niekompatybilny z wynalazkami z poprzednich modeli.

Jak sie jezdzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubelt no nie wiem nie wiem ;) Moim zdaniem bedzie pasować... ale bedzie kijowo to wygladać... bo nowa navigacja jest zaokraglona ale jest tez szersza ( ta cześć czołowa ) jak zalozysz stara to bedziesz miał po prostu luki... po za tym przy cenie auta, a roznicy ceny navi to raczej malutka ;) poczekaj troche i kup juz ta nowa navi :)

 

PS. Masz takie piekne radyjko po co ci navi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luke

Niestety ta starsza nawigacja nie pasuje - w ogole ma inna kostke i wymiary - no ale coz :)

a generalnie to autko chodzi ladnie jest to wersja sportline 2.0 TDI (140KM)

- spalanie w trasie tak przy 120 km/h ( na 6 biegu ) ok 7 litrow przy 90 km/h juz 5-6 l

- w miescie jak sie specjalnie nie cisnie to 8-9 l

na jednym baku mozna przejechac 1250 km

 

co tam jeszcze ma:

- nawiew + ogrzewanie na tylna szybe

- bagaznik nawet spory ok 485 l

- automatyczne otwieranie bagaznika kluczykiem

a klucz wyglada tak

kluczyk.jpg

- duzo schowkow ok 8

- mocno trzyma sie drogi , twarde zawieszenie

- przez tylna kanape mozna dostac sie bez problemu do bagaznika podczas jazdy :)

- siedzac w aucie mozemy go pozamykac tak zeby drzwi otwieraly sie tylko od wewnatrz

- mozna wylaczyc ESP i poduszke pasazera

- schowek na parasol w drzwiach

- gdy spadnie cisnienie powietrza w oponach dostajemy informacje na wyswietlaczu

- regulacja elektryczna fotela na wszystkie mozliwe sposoby

 

minus:

- hamulec reczny w przycisku ... ( moze ktos lubi takie rozwiazania ale ... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ta starsza nawigacja nie pasuje - w ogole ma inna kostke i wymiary - no ale coz :)

 

Heh, nic dziwnego :D

 

a generalnie to autko chodzi ladnie jest to wersja sportline 2.0 (140KM)

 

Nie powiedziales jednej kluczowej sprawy - to diesel. Nie wszyscy wiedza, ze 140 KM ma ropniak a 150 KM ma benzyna. Choc spalanie raczej wskazuje na rodzaj paliwa.

 

- siedzac w aucie mozemy go pozamykac tak zeby drzwi otwieraly sie tylko od wewnatrz

 

Nie ujmuj naszym staruszkom, to i B5 potrafilo :D

 

minus:

- hamulec reczny w przycisku ... ( moze ktos lubi takie rozwiazania ale ... )

 

No tak, koniec zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75454647

 

Pojawiają się części z górnej półki. :)

 

Skoro jednak nie udało mi się jeszcze wydłubać wylotu nawiewu to z tymi bajerami dam sobie na wstrzymanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś by mogl mi napisać na jaka ten scyzoryk jest czestotliwość :D moze uda sie go do mnie wstawić ?? Mozesz go rozebrac ? :D Albo chociaż jakies nr vw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos nawigacji to myśle że lepiej kupić palmtopa z mapą Polski i Europy

:!: Można zamontować w każdym samochodzie

:!: mapy w palmtopie są dokładniejsze i aktualizowane często np.nr domu ,ulica ,bardzo dokładnie doprowadzi do celu

:!: Nawigacja w palmtopie ma nawet najmniejsze okoliczne miasteczka i wioski

:?: A orginalna zaprowadzi najwyżej na wyznaczoną ulicę,a nr.musisz szukać sam i niestety jest tylko kilka większych polskich miast

Palmtop kosztuje z mapą Polski 1800zł brutto lub 1100zł bez mapy a mapę jak ktoś ma dojścia to załatwi za ok.100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myśle że lepiej kupić palmtopa z mapą Polski i Europy

:D No pewnie - bo sobie nawet wsadzisz w plecak i pójdziesz gdzie chcesz.

 

;) A jak ma się "bajer" - wtedy ludziska mordami szyby wycierają i podziwiają - NAVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co z tym scyzorykiem ;) Ktoś zna czestotliwośc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ! - jestem szczesliwym posiadaczem tego auta i mam pytanko moze ktos bedzie wiedzial - mianowicie , mam tam zamontowane standardowe radyjko RCD300

Obrazek

a chcialbym wsadzic MFD2

Obrazek

tyle ze jest troszke drogie , ale znalazlem nawigacje oznaczona (mfd2 t5 tuarege)

Obrazek

tansza o polowe ...

 

- Moze ktos wie czy bedzie pasowala ? :?

 

pozdrawiam

lUkE

Montuje takie navi nacodzien navi od t5 nie bedzie pasowac w żaden sposób,potrzebujesz navi golf V,passat lub touran

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności