Skocz do zawartości
Gość Jacek78

Wycieraczki w Twoim Pasku!? Valeo, Bosch, co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

w ASO u Plichty nie mieli akurat wycieraczek do paska sprzedawca polecił komplet naprawczyhttp://www.allegro.pl/item537547569_...naprawczy.html

dosłownie pięć minut roboty na wycieraczkę a działają jak nowe zakończenia są od boscha

 

To pobawie sie w taki zestaw:) To jest do bocznego mocowania tez? (moze glupie pytanie, ale wole sie upewnic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest zestaw do orginalnych wycieraczek areo boscha z bocznym mocowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to jest zestaw do orginalnych wycieraczek areo boscha z bocznym mocowaniem

 

ciekawe czy do valeo będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie dociete na 530 mm - ;)

Napiszcie czy ten zestaw pasuje jak juz zamontujecie

Pozdarwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje bo mam zamontowany

ciekawe czy do valeo będzie pasować
same gumki pewnie tak ale plastikowe zakończenia są od boscha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nie dociete na 530 mm -

Napiszcie czy ten zestaw pasuje jak juz zamontujecie

Pozdarwiam

 

Wlasnie dostalem owe piora, faktycznie nie sa dociete ale to nawet lepiej, bo moje jedno pioro ma 545 mm za drugie 530 mm:) Tak wiec jak przestanie padac to montuje i dam Wam znac co i jak, ale juz widac ze wstepnie pasuje:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamontowałem nowe ramiona Aero oraz nowe wycieraczki Aerotwin, przy okazji wyciągając mechanizm razem z silnikiem, wszystko czyszcząc i smarując na nowo. Efekt:

REWELACJA!

 

w ogóle żadnego porównania do poprzedniego zestawu. cisza, idealne przyleganie i zbieranie. jutro jadę w trasę i na pewno opiszę wrażenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item537547569_...naprawczy.html

 

 

Tak jak pisalem,same piora zamowilem, odebralem i juz zalozylem, efekt jest swietny, idealnie zbiera wode:) Polecam i zestaw naprawczy i allegrowicza. Jedna uwaga, wycieraczki trzeba sobie dociac ale wszystko trwalo po okolo 3 minuty na wycieraczke:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzysta/ł już ktoś z Was z wycieraczek firmy DIPP ? Cena atrakcyjna a że mam zamiar kupić trzy sztuki to i wysyłka tańsza :)

 

http://moto.allegro.pl/item570859982_plaskie_wycieraczki_dipp_22cale_550mm_najtaniej.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej długości DIPP-y mam kupić do mojego paska. model jak w opisie.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On podal stronke, gdzie mozesz sobie sprawdzic:

http://dipp.com.pl/rozmiarowka.php

 

Wg tych zapisow masz miec: L 530 P 510

 

ja w moim mam 2 x 530 mm - przed zakupem zmierz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akiej długości DIPP-y mam kupić do mojego paska

 

Z tego co pamiętam 2x530 ale poczytaj posty wyżej

 

Korzysta/ł już ktoś z Was z wycieraczek firmy DIPP ?

 

Dzisiaj ide odebrać z poczty, zapowiada sie deszcz to może przetestuje dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://dipp.com.pl/rozmiarowka.php

 

Wg tych zapisow masz miec: L 530 P 510

 

widzę, że niejaka firma dipp wie lepiej niż fabryka jakie powinno być pióro wycieraczki pasażera w passacie b5 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że niejaka firma dipp wie lepiej niż fabryka jakie powinno być pióro wycieraczki pasażera w passacie b5

 

Dokładnie ;) do mojego tez brednie wypisują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że niejaka firma dipp wie lepiej niż fabryka jakie powinno być pióro wycieraczki pasażera w passacie b5 :rotfl:

 

;) stąd napisałem koledze by najpierw sprawdził czy ma 2 x 530 a nie jednego połamańca na 510 a drugiego normalnego 530 ;)

pozdrawiam

 

Czekamy na opinię kuczlaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na opinię kuczlaw

 

Już jestem po jeździe próbnej :) i jak najbardziej polecam. Ciche, ładnie zbierają wodę, ładny wygląd, bajecznie prosty montaż :)

Wg etki idą do mojego 2x550 i takie kupiłem ale zauważyłem że od strony pasażera ok 1cm odstaje jak jest w spoczynku ale przy wycieraniu już jest ok i tak się zastanawiam jakbym kupił 530mm to by tez było dobrze a więc ten ich katalog może i mówi prawdę ;) Chodzi tu o ułożenie na wyprofilowanej szybie. No alke mi to nie przeszkadza :)

 

Zdjęcia robione z balkonu ale widać :D

45cce3056264567emed.jpg

51de57fd3a4d9e23med.jpg

IMG_3749.jpg

IMG_3751.jpg

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcioskinny

kup VALE XTR wymiatają wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z pracy i zauważyłem, że listonosz sie pofatygował i jutro przetestuje te dipp'y, Kuczlaw powiedz mi, czy na wiekszych dołach Ci nie wypadaja ? :-P bo tak wlasnie obejrzałem ten uchwyt i nie budzi zaufania, ale same wycieraczki sprawiają wrażenie masywnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wypadają. Zatrzask ładnie wchodzi w oryginalne ramie ( U ) a do tego jeszcze dochodzi maskownica, ta na click. Może ona nie wzbudziła Twojego zaufania ale to tylko taka maskownica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zapakowałem do b4, ale niestety prawa jest za długa i w stanie spoczynku końcówka odstaje od szyby i nie zbiera na środku, bede musiał zamówić 510mm, od kierowcy wszystko ok, dobrze zbiera, cichutkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności