Skocz do zawartości
Gość Jacek78

Wycieraczki w Twoim Pasku!? Valeo, Bosch, co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

 

PS. zaraz ktoś napisze, że kupił Valeo za 50zł tylko nie wpadnie na to, że kupił po prostu do zwykłych mocowań sprzed 2002 roku...

 

Dokładnie tak , a jeszcze dostał gratis " długopis z wiecznym wkładem" i miesięczny karnet na mycie Passka.:D

 

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

Nie wiem skąd koledzy te ceny biorą, wczoraj kupiłem w ASO komplet oryginalnych Aero za 103 PLN

 

3B0 998 002A - kpl piór "Aero" prod. VALEO ze wskaźnikiem zużycia do 3BG MY 2003-2005 (wersja EU)=>cena 108,06 zł.:P

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak , a jeszcze dostał gratis " długopis z wiecznym wkładem" i miesięczny karnet na mycie Passka

 

oraz choinkę zapachową i zapasowe koło do stara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja( co prawda do b6) kupilem komplet ( czyli dwie ) aero valeo za 121 w ASO, i do wszystkich ASO do jakich dzwonilem w Poznaniu. Wiec cos chyba przesadzacie z tymi cenami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem komplet oryginalnych wycieraczek w ASO w Płocku za 97zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opływowe pióro wycieraczki 3BG MY 2003 -2005 (wersja Europejska):

 

1J1 955 425B - str. kierowcy cena ok. 75zł

3B1 955 426B - str. pasażera cena ok. 80zł.

 

Opływowe pióro wycieraczki 3BG MY 2003-2005 (wersja GB):

 

1J2 955 426B - str. kierowcy.

3B2 955 426B - str. pasażera.

 

Napisz mi jeszcze jak mozesz jakie sa dlugosci tych pior, nie wiem czy dobrze mierze ale 53,5 i 54,5 cm??

 

ja w dniu dzisiejszym kupilem komplet wycieraczek Boscha Aero i zaplacilem 99 zł za komplet i to w zwyklym sklepie motoryzacyjnym

 

Ale to sa te plaskie z bocznym mocowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim pasku mam Championa za 100zl narazie jest ok kupilem w sierpniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi jeszcze jak mozesz jakie sa dlugosci tych pior, nie wiem czy dobrze mierze ale 53,5 i 54,5 cm??

 

oryginalnie obie są długości 530mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie identyczne jak seryjne z bocznym mocowaniem zamawiałem tak jak podaje katalog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupiłem ramiona Aero ;) w najbliższych dniach dorwę wycieraczki, tym razem kupuję Bosch Aerotwin i zobaczymy co będzie. Jak wymienię i przetestuję, czemu akurat pogoda sprzyja, opiszę wrażenia.

 

PS. ramiona kupiłem prawie nowe za 120zł komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem valeo z czujnikiem zużycia w opakowaniu vw za 99zł i powiem szczeże że jestem zadowolony:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma valeo i jestem niezadowolony! ta od pasażera jest ok, ale pióro od strony kierowcy jest do D. no i nie wiem jak to robią niektórzy że mają ob pióra jednej długości??? wiem ze jedno jest krótsze o ok 2 cm.... z tego co pamiętam to to od kierowcy... w przyszłości napoewno kupie boscha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ma valeo i jestem niezadowolony! ta od pasażera jest ok, ale pióro od strony kierowcy jest do D. no i nie wiem jak to robią niektórzy że mają ob pióra jednej długości??? wiem ze jedno jest krótsze o ok 2 cm.... z tego co pamiętam to to od kierowcy... w przyszłości napoewno kupie boscha.

 

nie wiam jakie pióra kupujesz ale oryginalnie czy to zwykłe czy aero mają 530mm z tym, że pióro (aero) pasażera ma przesunięte miejsce mozowania do ramienia, ale jak przyłożysz pióra do siebie powinny mieć jednakową długość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ile kosztuja te "banany" z bocznym mocowaniem w ASO?

 

Czy nie lepiej wymienic piora w "bananie"? Czy lepiej cala wycieraczke?

 

Ciagle sie zastanawiam:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

polecam BOSCH AERO TWIN z bocznym mocowaniem symbol na wycieraczce 925S, 99 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO około 120-130zł komplet wycieraczek płaskich. ja zamówiłem wczoraj właśnie komplet boscha aerotwin 925S.

 

PS. co do długości wycieraczek to zarówno według VW jak i samego Boscha oraz Valeo obydwie wycieraczki mają taką samą długość - 530mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO u Plichty nie mieli akurat wycieraczek do paska sprzedawca polecił komplet naprawczyhttp://www.allegro.pl/item537547569_wycieraczki_aero_audi_skoda_seat_vw_zest_naprawczy.html

dosłownie pięć minut roboty na wycieraczkę a działają jak nowe zakończenia są od boscha

Edytowane przez motybutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ASO u Plichty nie mieli akurat wycieraczek do paska sprzedawca polecił komplet naprawczyhttp://www.allegro.pl/item537547569_...naprawczy.html

dosłownie pięć minut roboty na wycieraczkę a działają jak nowe zakończenia są od boscha

 

ciekawy zestawik :) jeśli kupowałeś to czy możesz podać nr etki z naklejki zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem w piątek więc opakowanie poszło do kosza ale nr katalogowy z faktury 1K0955429B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nr katalogowy z faktury 1K0955429B

 

i o to chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. zaraz ktoś napisze, że kupił Valeo za 50zł tylko nie wpadnie na to, że kupił po prostu do zwykłych mocowań sprzed 2002 roku...

 

 

Jakbyś przy tym był, tyle, że nie Valeo a Bosch, za 49,95...

I z właściwymi mocowaniami :-)

Kupiłem na przecenie w Sellgrosie, pudełko było nieco sfatygowane, ale wycieraczki super!

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności