Skocz do zawartości
Gość PIT 24

Możecie pomóc???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PIT 24

Witam!!! Jestem w trakcie poszukiwania passata dla siebie, codziennie przeglądam giełdy.Ostatnio znalazłem takie ogłoszenie:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2575206

 

Jest śliczny i na dodatek te jasne wnętrze, zawsze mi się podobało :ok:

Lecz mam problem :zalamany: nie mam możliwości, przynajmniej w ciągu tego tygodnia pojechać tam i go zobaczyć. Czy ktoś jest z Drawska Pomorskiego, ktoś kto mógłby go obejrzeć i dać mi znać w jakim jest stanie???

Będę wdzięczny.

Jeśli ,ktoś jest w stanie coś powiedzieć o tym aucie ze zdjęć, dziękuję.

Z góry dziękuję :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v

 

Duzo zdjec wiec jest prawdopodobnie zadbany, zalezy od gustu jak dla mnie ma nastepujace wady:

 

- jasna tapicerka (szybko sie brudzi)

- skora

- brak radia chociaz fabrycznego (szczerze to naglosnienie w passacie jest lipne)

- drewniane wykonczenie

- diesel

 

zalety:

 

- w miare maly przebieg jak na diesla (chyba ze juz go ktos krecil wstecz)

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka

Tyle super ogłoszeń widziałem rok temu, gdy szukałem auta, że w nic ładnego na zdjęciu nie uwierzę, aż zobaczę. UWAGA: jest napis PASSAT na klapie, nie ma liter TDI - mogła być malowana/wymieniana klapa, a to już może znaczyć wszystko. Plus mało realny przebieg. Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeee

Mi sie wydaje ze cena nie jest taka zla.

Co do wad to rzeczywiscie jasna tapiecerka choc ladna to troche malo praktyczna i szybko sie bedzie brudzic po drugie trzeba sprawdzic czy rzeczywiscie ma 110 km bo sporo osob pisze ze ma 110 a okazuje sie ze ma faktycznie 90KM jesli chodzi o naglosnie nie to wedlug mnie jest calkiem dobre w Passacie dla porównania Audi A4 ma duzo gorsze.To tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... cena za ten rocznik dobra - realna za dobry stan auta.

 

w przebieg na Twoim miejscu bym nie wierzył - jak dla mnie za mało o conajmniej 100 tys. jak na diesla.

 

brak znaczka na klapie? Nie róbcie jaj - przecież nawet kupując auto można zamówić opcję "bez oznaczeń silnika na klapie". Dla mnie to nic nie znaczy.

 

Na plus: naturalne odrapania (na tylnym zderzaku), nie zatuszowane, przedstawione normalnie na zdjęciu.

 

Fakt - widać, że radio wyjęte. Mógł to wyjąć właściciel/komis w DE albo handlarz sprzedał już oddzielnie. Zadbane wnętrze, ale na tym zdjęciu:

http://img.otomoto.pl/photos/original/C2/C257/C25752/C2575206_3.jpg

widać, że siedzenie kierowcy już trochę znoszone - jak dla mnie nic złego, ale potwierdzenie, że auto napewno nie ma 170 tys.

 

Pewnie było dopiero wysprzątane do zdjęcia, ale widać, że o autko było dbane. Brak dywanika pasażera i dywaników tylnych? Dopiero wróciło z myjni ze sprzątania ;-) ?

Jakoś wg mnie bardzo zużyte tylne siedzenia. Jednak może to mylne wrażenie ze zdjęcia.

 

Jednak jak ktoś już wyżej napisał - odpowiednio zrobione zdjęcie może zatuszować wiele nieprawidłowości. Napewno nie zdecydowałbym się jechać po niego więcej niż 150km w jedną stronę. Już nauczyłem się, że nie warto. Poczekaj, może ktoś z forum z okolicy się odezwie. Wystarczy, że odpali silnik, przejedzie się i obejrzy na żywo dokładnie. Wtedy może pomyślałbym o osobistych oględzinach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwródźcie uwage na fotel kierowcy to jest VW to po takim przebiegu nic by sie nie zfilcowało daje ręke se odciąc że był cofany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogi!!!!!!!!!

 

????

Moim zdaniem podejrzanie tani. Chyba ze przyjmujemy na 100% ze był cofany licznik (chociażby po siedzieniu) to jeszcze ok.

 

Ps. Daruj to auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze troche za drogi bo ja za rocznik 99 w 1,8 benzynie dałem w Szczecinie 4700 euro z przebiegiem 80 tyś. Fakt że diesel jest droższy ale za to jest młodszy od mego. Grzej do Szczecina na giełde i takiego bedziesz miał za ok 5200 euro. Ile oszczędzasz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy przywieziony, bo wg tablic niecałe dwa lata temu ??

Prawy błotnik i maska obok się dobrze nie składa (błotnik za mocno błyszczący).

Brak książki - na pewno cofany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arni251, 80000km? :rotfl:

 

A jesli chodzi o auto z tematu, to mi sie podoba. Cena nie jest rewelacyjna ale tez nie kosmiczna. Ktos pisal ze Passat ma liche naglosnienie, ale albo ja mialem zmienione glosniki albo cus, bo jezdzilem kilkoma autami i zadne audio tak nie cykalo jak w Passacie.

Reasumujac popre Jedrusia, ze jesli jest w promieniu 150km to mozna obejrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze troche za drogi bo ja za rocznik 99 w 1,8 benzynie dałem w Szczecinie 4700 euro z przebiegiem 80 tyś. Fakt że diesel jest droższy ale za to jest młodszy od mego. Grzej do Szczecina na giełde i takiego bedziesz miał za ok 5200 euro. Ile oszczędzasz????

 

Witam

 

Ostatnio podczas wyjazdu na długi majowy weckend udałem sie właśnie w strony Szczecina. Po drodze mijałem wiele komisów, ale co przykuło moją uwagę (zreszta mojej żony również, choć jest laikiem samochodowym) to to, że w tych komisach stoją prawie same VW i Audi. Jest tam nie spory, lecz ogromny wybór passatów.

Warto się tam wybrać jeśli ktoś szuka właśnie passata, lub poszukać na stronach internetowych komisów z tamtych okolic.

 

Pozdrawiam suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak książki - na pewno cofany.

 

A wolisz książkę spreparowaną i stylizowaną?? Wtedy powiesz, że nie byl cofany ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak książki - na pewno cofany.

 

A wolisz książkę spreparowaną i stylizowaną?? Wtedy powiesz, że nie byl cofany ??

Masz rację, w Polsce to i ja bym nie miał problemów z jej załatwieniem, ale jak samochód sprowadzony to powinien mieć przynajmniej prowadzoną tą dodaną przy zakupie (choć tylko te przeglądy w czasie gwarancji) i prowadzoną w niemieckich serwisach - a to już większy problem.

Nie wspominam o reszcie - inst obsługi, wsz kluczyki, faktura.... - to są argumenty, które przemawiają za ...

A z załatwieniem nawet w Polsce to nie ma problemu ale książka serwisowa zawiera kilka istotnych elementów które potwierdzają jej autentyczność (sparowana z samochodem) - no tylko laik da się nabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT 24

Dzięki wszystkim za rady, odpuszczam sobie to autko i szukam dalej. Pozdrawiam. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zarobić to cosik Ci znajdę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT 24
Daj zarobić to cosik Ci znajdę :P

 

Dzięki, ale poszukam na własną rękę. Jak bedę miał problem ze znalezieniem, to pogadam ze znajomym, jego kumpel też sprowadza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT 24
Witam

 

Ostatnio podczas wyjazdu na długi majowy weckend udałem sie właśnie w strony Szczecina. Po drodze mijałem wiele komisów, ale co przykuło moją uwagę (zreszta mojej żony również, choć jest laikiem samochodowym) to to, że w tych komisach stoją prawie same VW i Audi. Jest tam nie spory, lecz ogromny wybór passatów.

Warto się tam wybrać jeśli ktoś szuka właśnie passata, lub poszukać na stronach internetowych komisów z tamtych okolic.

 

Pozdrawiam suchy

 

Komisom dziekuję :cisza: , kupiłem poprzednie auto w takim i miałem z nim same problemy. Wszystko naprawione było jak najtańszym kosztem i dopiero puźniej wychodziło. Nie mam ochoty przerabiać znowu tego samego, ale dzięki za rade :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIT 24, a możesz powiedzieć, dlaczego napisałeś:

Dzięki wszystkim za rady, odpuszczam sobie to autko i szukam dalej. Pozdrawiam. :ok:

 

Wg mnie auto mimo tego, że na 100% jest cofane naprawdę jest warte uwagi. Znajdź kogoś na forum z okolicy, albo wystosuj jakiś apel w offtopicu - jak przejdzie pozytywne oględziny przez tą osobę, pokusiłbym się o jazdę po niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT 24
PIT 24, a możesz powiedzieć, dlaczego napisałeś:

PIT 24 napisał/a:

Dzięki wszystkim za rady, odpuszczam sobie to autko i szukam dalej. Pozdrawiam.

Napisałm że odpuszczam te auto bo nie chcę ,żadnych niespodzianek. Wolę ściągnąć passata z niemiec z realnym przebiegiem (nawet powyrzerj 200 tyś, rok 99 według mnie jest podejrzany jeśli nie ma 200 tyś!!!) i nawet lekko uszkodzonego, bo chę wiedzieć co go gryzie. Poszukiwałem passata na mobile.de i wszystkie miały grubo ponad 200, a nawet podchodziły pod 300 tyś km, po przyjeździe do polski wszystkie mają po 170 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności