Skocz do zawartości
Gość PIT 24

Możecie pomóc???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PIT 24
apel w offtopicu

Nie wię o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIT 24, no jeśli masz możliwość jechać do niemiec to rozumiem. Bo 99% passatów w PL jest wg mnie cofanych. Jeśli jednak tutaj sprzedający tylko głupio cofnął licznik a reszta jest ok, to ja tam bym się nim interesował ;-)

 

Apel = "czy ktoś z miejscowości XXX lub okolic mógłby przyjrzeć się passatowi YYY stojącym BBBB" ;-)

 

 

--- dodane ---

 

A, przypomniałem sobie, że w pierwszym poście o to pytałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PIT 24 napisał/a:

rok 99 według mnie jest podejrzany jeśli nie ma 200 tyś

A skąd takie podejrzenia :?: Mój jest '97 a miał 176000. I jak już sam doszedłes do tej myśli o wyjeździe do "helmutów" - to ci tylko "przytaknę - jedź, bo na pewno kupisz lepszy sprzet niż u NAS. Tylko, ż autopsji wiem, ze tam auto na ciebie samo nie czeka - trzeba sie postarac i poszukać.

PZDR....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT 24

99 przecież to prawie 7 lat. Niecałe 30 tyś na rok. Myślę ,że w Niemczech to nie jest dużo, po tamtych autobanach myślę, że spokojnie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Mój jest '97 a miał 176000

Ale to chyba benzynka,co?

Nawiasem mówiac to wiekszosc diesli z mobile.de jest po korekcie.

Byl jeden dobry pasek tdi 110 z 98r z przebiegiem 315tys kosztowal 4900 euro,ogloszenie bylo przez jakies góra kilka godz,zadzwonilem i facet mowi ze godz temu przyjechali i sprzedal.A takie paski z komisów mobile.de z przebiegami po ok 200tys stoja tam po kilka dni i jakos nikt na nie sie nie rzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności