Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj wątki o zimnych lutach w elektronice zamka i krańcówkach drzwi i będziesz wiedział dla czego tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś nowym posiadaczem autka to zrób sobie odczyt z vag u jakiegoś kolegi i on ci na pewno wszystko powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, czy domykanie szyb z pilota w VW T5 zrobi tym czeskim programem? czy trzeba kodowanie trzeba zmienic ?czy ktos juz robil?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w t5 i i pasacie kodowanie musisz zmienić za każdym razem tylko raz robisz to osobiście a raz poprzez jedno kliknięcie w tym czeskim programiku

 

to tak w woli sprostowania

 

a co do odpowiedzi na temat to nie ma jednoznacznej musiał byś podać numer modułu to wtedy ktoś ci odpowie tak / nie a ja robiłem dopiero 2 sztuki t5 na szybki i w jednym poszło czeskim a w drugim czeski napisał że nie obsługuje modułu więc robiłem tą 2 metodą

 

---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

 

za każdym razem z powodzeniem więc nie ważne jak zrobisz ale dasz redę jak masz czym

 

---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

 

ps. nawet powiem że czytałem na niemieckim forum że metoda ze zmianą kodowania jest bezpieczniejsza bo ten czeski popełnia błąd na jednym module <konkretne seria> ale nie zapisałem niestety który to dokładnie jak znajdę t jeszcze dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , po prostu zle sformułowałem zdanie , bo czeski program też zmienia kodowanie , tylko robi to automatycznie, a drugim sposobem na piechotę się robi:) A jak robiłeś te T5 to miały moduły takie jak w opisach ( takie jak passat itd ) ?? bo chodzi o to, które wartosci zmienic . ja robilem domykania w róznych autach ale tylko metodą zmiany kodowania, czeskim programem się nie bawilem , . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja pracowałem na innych modułach jak te w passatach ale jak już to robiłeś to dasz sobie radę bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając to że w aukcji kłamią to wcale to nie jest takie świetne bo z tym to jak w życiu raz działa raz nie zależy jak leży i dla kogo

 

kodze to zakładałem bo nie dawał się odwieść od tego pomysłu i już jesteśmy umówieni na wyciąganie bo szyby nieraz podczas jazdy się zamykają i otwierają ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak na tym czeskim programie ze program dziala, lanczy sie z modulem ( 1C0 959 799 B ) ale nie mam aktywnego tego okna 'aktivace oken' probowalem kilka razy na dwoch kompach i nic macie jakies pomysly, autko jak w opise, bagaznik otwiera sie jak nacisne przycisk na kluczyku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego masz nie aktywowany ten czeski programik aktywacja jest darmowa więc możesz sobie to zafundować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego masz nie aktywowany ten czeski programik aktywacja jest darmowa więc możesz sobie to zafundować

 

aktywowalem dostalem kod na maila, no chyba ze gdzies zle go wpisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie szyby domykają się tylko z kluczyka jak dłużej przytrzymam a czy da rade żeby domykały się z pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mario

 

da radę ale nie czaskim programem tylko pod dosem<procedure masz na początku wątku jeśli masz czym robić oczywiście

 

genso 7

 

to raz powinienneś wpisać a potem program już nie powinien cię o to pytać

ale jak masz takie problemy z tym to zrób sobie tym 2 sposobem <choć u ciebie powinien programik czeski iść bez problemu

Edytowane przez tomaszek-1234-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

genso 7

 

to raz powinienneś wpisać a potem program już nie powinien cię o to pytać

ale jak masz takie problemy z tym to zrób sobie tym 2 sposobem <choć u ciebie powinien programik czeski iść bez problemu

nie wiem dlaczego ale u mnie tak nie ma i robilem to na dwoch kompach i jest tak samo, rozumiem ze kod musze wpisac w zaznaczone miejsce352bf601b5d65950.jpg352bf601b5d65950med.jpg352bf601b5d65950.html352bf601b5d65950.jpg352bf601b5d65950med.jpg352bf601b5d65950m.jpg i potem nacisnac registruj i jak tak robie to kod aktywacyjny znika z okna, nie wiem dlaczego?:wsciekly Edytowane przez genzo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już bardzo dawno rejestrowałem ten program, ale musisz jeszcze chyba kliknąć "test interface" zanim wpiszesz klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda już bardzo dawno rejestrowałem ten program, ale musisz jeszcze chyba kliknąć "test interface" zanim wpiszesz klucz.

mam interfejs ok i to samo, juz nie wiem co mam robic, chcialbym miec ta funkcje i nie daje mi to spokoju tym drugim sposobem nie moge zrobic bo nie mam ani takiego kabla ani kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

mam taki kabelek HEX-USB-CAN i rozumiem, że nim sobie nie zrobię domykania w programie Motordiag bo jest on instalowany pod USB.

Czy można tę cudowną rzecz zrobić inaczej np w w VAG-Com-ie?

mam jeszcze VAG-TACHO ale pewnie też ****:(

W twoim przypadku tylko KKL na RS323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i u mnie już działają szybki dzięki czeskiemu programikowi jak ktoś ma kłopot to zapraszam na mazury z czteropakiem

 

i na tlena ten kod aktywacyjny nie dochodzi puściłem na poczcie w onecie przyszedł od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale u ciebie i tak czeski programik nie będzie działał chyba że chcesz komuś zrobić

 

propozycje kabli lecą na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i wlasnie kupilem Passata.

Czytanie 22 stron w tym temacie mnie nieco odrzuca więc mam takie pytanko... jak domknąć szyby z kluczyka w tej wersji paska? 1.9 TDI AVF 131 KM B5 3BG SEDAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności