Skocz do zawartości
Gość MaciaQ

Potrzebny schemat instalacji centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolo77

ja tez prosze o schemat [email protected] mam proble z podpieciem modułu komfortu popaliły mi sie przewody i pogubiłem kolory dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupilem komplet (klucz scyzoryk + modul do obslugi centralnego zamka z pilota), prosze o wyslanie na adres: [email protected] jakiegos dokladnego schamtu czy zdjec gdzie bym musial sie podlaczyc w Passacie B5 2000r. Chodzi glownie o otwieranie, zamykanie, +12 stałe, +12 po stacyjce... Najlepiej jakby byly opisy podpiecia w skrzynce bezpiecznikow lub gdzies w okolicy - bez rozbierania drzwi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekk24

witam mam pytanie do b4 zamyka i otwiera drzwi popielaty kabelek i zielony? i mam pytanie normalnie wziasc +12 v z glownego zasilania?? do centralki bo w alarmie sa 4 schematy podlaczenia drzwi ale niewiem dokladnie jak podlaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemkrzych

Witam! Prosiłbym również o schemat podłączenia alarmu do centralnego zamka wiem tylko ze sterowanie plusem passat 97/98rok, na centralce jest napisane 1J0 959 799 J na maila: [email protected]

Dziękuję z góry.Ponawiam prośbe o schemacik dziś jest 18-10-2008 i jeszcze niema na skrzynce email.

Edytowane przez przemkrzych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy i jak mogl bym prosic o taki schemacik ?? passat z roku 97 :]]] niewiem gdzie, co i jak podlaczyc :]]] prosze :D[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja mam prosbe wie ktos moze gdzie znajduje sie przewod w wiązce instalacji elektrycznej na(na ktorym przylaczu i jaki kolor)od rozrusznika bo jestem w trakcie podlanczania autoalarmu i musze gdzies podlaczyc blokade zaplonu i tak mysle ze jak sie wepne w kabel od rozrusznika to jak by ktos chcial go zwinac to nie odpali bo rozrusznik nie zakreci.Chyba ze ma ktos inna propozycje np zeby wogole sie zaplon nie zapalal tylko gdzie sie wtedy wpiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy tez bym prosił o ten schemacik bo kurcze mi nie działa centralny [email protected] Z góry dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk.olek

proszę o schemat centralnego zamka konkretnie tylne drzwi nie dzialaja i chcialbym je podpiac do przednich ale znalazlem tam 7 przewodow i nie wiem ktore polaczyc. z gory dziekuje [email protected]

Edytowane przez patryk.olek
blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow zakupilem ostatnio kluczyk scyzoryk do mojego paska i elektryk podpiol to pod swiatla postojowe i powiedzial ze niemial sie jak podpiac pod kierunkozwskazy,no jak sie drzwi otwiera albo zamyka to swieca swiatla postojowe jak ktos by mogl mi przeslac jakis schemat jak mozna sie podpiac pod kierunki to bylbym bardzo wdzieczny :ok::ok::ok::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności