Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

To jak to jest z tym laczeniem się telefonu z samochodem ? Posiadam samsung s6 edge i telefon bez problemu łączy się z samochodem, moge rozmawiać, dzwonić,odbierać połączenia poprzez guzik telefonu na kierownicy lub poprzez ekran dotykowy . Sprawa u mnie wygląda tak że nie mogę czytać oraz pisać sms przez rns510 . Jak przychodzi sms to na środkowym ekranie pojawia się informacja " NEW SMS" i tyle.. jak wchodzę w ustawienia telefonu w samochodzie ( na środkowym ekranie) w zakładkę sms to jest tam pusto. Dodatkowo nie działa mi przycisk mikrofonu na kierownicy. Więc jak to jest z tym laczeniem się telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Musisz połączyć telefon przez r-sap (przejść na tryb Premium) no chyba że twój moduł tego nie obsługuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@up

Musisz połączyć telefon przez r-sap (przejść na tryb Premium) no chyba że twój moduł tego nie obsługuje

 

Ale w jaki sposób to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam zainstalowany android 6.0.1 i nie ma możliwości zrobić roota Kingo root 4.6 nie bierze jeszcze tego nowego androida.Muszę wgrać Androida 5.1 lolipopa, ale nie mam pojęcia jak to zrobić ....Chyba będę musiał poczekać na nową wersje 4.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam udało mi się połączyć z tel żonki xaiomi 3. Oczywiście root zrobiony ze sklepu play wgrany program sim access i wszystko chula super. Mam tylko pytanko czy za każdym razem muszę wpisywań kod odblokowujący kare sim w passacie , bo to troszkę upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Passata 2.0 z 2007 roku, który posiada oryginalny zestaw głośnomówiący premium tj. kierownica z przyciskami, wysuwana klawiatura, uchwyt na telefon w podłokietniku oraz trzy przyciski do w podsufitce. Moduł bluetooh pod siedzeniem to: 7L6035730. Posiadam Iphone 5s a niebawem chce przesiąść się na wyższy model, moje pytanie jest jaki potrzebuję moduł by obsługiwał czerwone zegary i w/w zestaw oraz łączył się z iphone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba za każdym razem, tylko przy wpisywaniu trzeba zapisać ten kod

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli po montażu zestawu bluetooth o numerze 3C8 035 730 E nie działa mi funkcja wifi i smsów to znaczy że problem leży w telefonie? Mam Huawei Mate 8, ale ciężko na nim zrobić roota niestety :/ Próbowałem też na Samsungu S6 Edge żony i tak samo brak tych opcji. U niej też trzeba by zrobić roota żeby aktywować tą aplikację? Gdzieś czytałem że ponoć Samsungi już to mają i nie wiem czy ja coś źle robię, czy źle zakodowane?

Edytowane przez Ace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być w module bluetooth wyłączone wifi i trzeba zakodować aby włączyć

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link niestety nie działa :P

 

 

//juz poprawiłem

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu nie chodzi, generalnie na youtube jest pokazana na filmiku Bimbasza kodowanie modułu 3c8035730d więc możesz zerknąć tam, ale traz spojrzałem że nie działają tez sms więc jesteś w trybie hsp a nie premium, przełącz na tryb premium na fisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączony jest tryb premium właśnie. Też myślałem że to przez to, ale od razu sprawdziłem ustawienia i zaznaczone premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ikonka od naładowania baterii się pokazuje?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Tak to wygląda.

2vinkvd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to tryb hsp. Nie włącza ci się tryb premium nawet jak jest zaznaczony. Ikonka pokazuje się tylko w hsp przynajmniej u mnie

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem leży w telefonie czy w kodowaniu? Czy ciężko stwierdzić :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie albo samym module bluetooth. Spróbuj go odłączyć od wtyczki (taki twardy reset)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz w telefonie dostęp do kart SIM a w ustawieniach połączenia w aucie wybierz tryb premium. I reset telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz gdzie w telefonie jest taka opcja? Czy za to odpowiada właśnie ta aplikacja do której potrzebny jest root?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w galaxy s5 w zakładce bluetooth jak się wejdzie w vwphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności