Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Ale są moduły które mają i r-SAP i HF i BT-audio, do wyboru do koloru.

 

a ktore???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ktore???

a wystarczy przeczytać parę postów w tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem moduł 5k0 035 730 E do samochodu z profilu i nie działa sterowanie z kierownicy. Zakladka Telefon jest aktywna, telefon się łączy przez HFP i można dzwonić ale tylko wybierając numer z radia (RCD510) lub telefonu. Na kierownicy (8-mio przyciskowa) w zakladce tel. nie działają ani strzałki góra/dół ani ok. W innych zakładkach (Menu, Radio) wszystko działa. Zegary białe.

Poprzednio był podłączony moduł 3C8 035 730 D i tam sterowanie z kierownicy działało prawidłowo.

Aktualne kodowanie modułu 5k0 035 730 E: 0100000000010110.

Uszkodzny moduł czy gdzieś jeszcze trzeba jeszcze gdzieś coś zakodować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany moduł pod kierownicą na AH i wszystko zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten akurat moduł bluetooth wymaga AH pod kierownicą?

Bo jeśli patrzeć rocznikowo to 3C8035730D jest młodszy a działa. Aktualnie jest AE pod kierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduły 7P6... i 5K0... wymagają nowych modułów pod kierownicą a wszystkie 3C8... działają normalnie ze starymi, tak już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc - jak pobrać kontakty z telefonu do auta?

Mam androida 5.1.1, przegrywam kontakty na kartę SIM, ale nadal na FISie widzę pobieranie ksiażki: 0

Ani jednego wpisu nie chce pobrać.

Mój moduł BT to

 

Swoją drogą moduły 7L6... z jakiego auta pochodzą? To są oryginalne z passata?

bt passat.jpg

Edytowane przez poznaniakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To moj pierwszy post na forum. Jestem szczesliwym posiadaczem B7 2.0 tdi 177km w wersji highline. Wiem ze ma on zestaw BT premium i udalo mi sie bez problemu polaczyc z Iphonem 6. Niestety nie moge nigdzie znalesc odpowiedzic co to jest za urzadzenie schowane w podlokietniku? w instrukcji napisane jest ze jest to ladowarka, ale nie mam pojecia do jakiego urzadzenia/telefonu. Czy mozecie mi pomoc? i napisac co to jest. Przepraszam jesli gdzies juz to jest napisane, ale nie mogelm tego znalesc w szukajce na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wrzuć zdjęcie bo tak to ciężko jest cokolwiek napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Szukam osoby z Warszawy (lub Piaseczno i okol.), która podjęłaby się podłączenia i skonfigurowania zestawu w moim Passacie.

Radio RCD510.

Białe zegary.

Kierownica multimedialna nowego typu (taka jak w B7).

Passat b6 z października 2009.

 

Kupiłem:

nową wiązkę tutaj http://allegro.pl/kabel-bluetooth-vw-rns-510-i-inne-plug-play-i5951148071.html

moduł 5N0.035.730B wraz ze styropianem

mikrofon

 

Prośba o propozycje na priv. Szczegóły do uzgodnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - Chciałbym zamontować bluetooth w moim passacie, otóż posiadam moduł 3C0035730A wiązkę i mikrofon, auto ma multimedialną kierownicę, i radio RCD300. Wiązka jest oryginalna jednak ma kilka przewodów uciętych które najprwdopodobniej ida do Radia. Czy ktoś z kolegów posiada może schemat podłączenia tego modułu? i czy w ogóle to może zadziałać? Z góry dziękuję za pomoc.

Joseph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po przeczytaniu wątków o bluetooth chciałbym trochę uściślić.

Posiadam RNS510+białe zegary (2010rok auta), moduł 1k8035730d + uchwyt pod nokie (chyba 6602) BT działa ale nie przez RNS,

Teraz żeby działało przez RNS lub/i wyświetlacz na desce muszę zmienić moduł na Premium np: 3C8 035 730 lub 5N0 035 730 A-C - ale wtedy tylko działa na zasadzie rSap i bez bt-audio (tel. LG G3)?

Czy wtedy uchwyt mogę wypiąć?

Nie zależy mi na smsach itd, chciałbym mieć mozliwość dzwonienia i odbierania przez RNS bo i tak multikiery nie posiadam.

Jeżeli są jeszcze inne mozliwości proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zakupisz 3C8 035 730C(D)(E) to będziesz miał BT AUDIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na bt-audio mi najmniej zależy, szczególnie, że CDE już sobie troche kosztują, bardziej mi zależy na obsłudze przez RNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szukaj b jakieś 250zl można wyhaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To szukaj b
Odradzam. Padają jak muchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym się różni A.B.C bo na alledrogo A-280zł, B-295, C-300 wg ross-tech tylko data produkcji, czy jednak jest jakaś różnica?

I czy można przy którymś wybierać manetką/głosowo?

Edytowane przez kisielku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie głosowe ustawia się w RNS i nie działa w naszym języku. Mozna nauczyć RNS wymowy nazwisk ale język nawigacji musi być inny niż PL.

Co do róznic w poszczególnych modułach to w tym wątku są linki gdzie jest wszystko wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności