Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

tryb rsap - przejęcie karty sim z telefonu w kieszeni do telefonu w samochodzie. obsługa tylko przez zestaw samochodowy. dodatkowo nie możesz korzystać z internetu. ma to swoje zalety - m.in. praktycznie nieograniczony zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam moduł 1K8 035 730 D, sprzedałem ekranik z deski i jak już jeżdżę w trasę to łączę się teraz z modułem pod siedzeniem. Wszystko ok, łączy się z Z1compact, odbieranie i zakańczanie z kierownicy. Chciałbym jednak mieć wszystko w RNS i na białym liczniku. Poluję na moduł 3C8 z literką C lub D z wifi. Jest też już moduł z E. I teraz pytanie, jak będę miał tego z literką C i wszystko na liczniku i RNS to będę mógł mieć włączone WIFI w tel. i tym samym w całym aucie? W tej chwili mam włączony w telefonie i pasażerowie ciągną z telefonu ale jak będzie moduł C to pozwoli na to? Czy musi być już D żeby po przejęciu telefonu przez auto mógł być w aucie też net?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C nie ma wifi tylko D, wiem bo mam własnie C. gdzies dwa dni temu na olx widziałem C za 2stówki chyba tak wiec cena extra. czasami ludzie sprzedają coś nie wiedzac co to i do czego, jak tak swoje C kupiłem za 1,5 stówki. Teraz czasem patrze czy nie ma podobnego strzała z modułem D, chociaz mi nie zalezy bo niby komu mam udostepniac wifi jak w dzisiejszej dobie operatorów wszyscy daja wszystko no limit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam automatycznie zaznaczone na Alle moduły z C i D i tak od roku szukam. C chodzą od 260 a D stówkę drożej. Też szukam w promocji bo nie potrzebuję na gwałt tylko fajnie by było mieć. Latam na Bla Bla car to fajnie mieć tą opcję dla pasażerów jak i USB do ładowania tabletów lub telefonów. Na OLX czasem zaglądnę ale tam ciężko z wpisaniem nr. części. Sam mam wystawione kilka rzeczy i jak wpisujesz nr. w opis to myśli że to nr. telefonu i wywala aukcję. Trzeba oddzielać kropkami itp. Tylko właśnie jaki mam moduł szukać... PS. piszesz o tym module z Tucholi, z Piły nie mam aż tak daleko, chce 199zł, może by jeszcze coś zszedł. Klient pisze że nie sprawdzony bo nie ma jak sprawdzić, trzeba by jechać i podłączyć. A z jakiego nr. u siebie zmieniałeś na jaki? Ja już przeciągnąłem antenę na dół, kodowałeś lub adaptowałeś jeszcze coś?

Edytowane przez BociekCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem wogóle premium tylko 3c0. tez kupowałem troche na ryzyko bo gośc nie wiedział co to i do czego poza tym że wyją to z golfa, ale przyszło, założyłem i dziala do dziś, tak wiec nie żałuje. do tego modułu musiałem tylko dokupić przedłuzke anteny od stojaczka na desce do modułu pod fotel, kodowania nawet chyba nie zmieniałem. przepiołem wtyczke, podłączyłem antene i odrazu wszystko wyskoczyło na fis i na rns, wczesniej tam nie było nic a przycisk tel tylko powodował mute. tak, to ten moduł jest co piszesz, co ja znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam Passata cc z 2009 roku niestety moj zestaw nie laczy się z iphonem. domyslam się ze stary itd. czy jak zamontuje ten modół 1k8 - 035- 730d bedzie wszystko smigac? czy jakos to adaptowac trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat trochę do góry, może ktoś miał 3C8 ten z literką C i ten z literką D i wie jakie są różnice w moim pytaniu kilka postów wyżej. Marcin (FREEMAN67) ja mam u siebie ten moduł który chcesz zamontować ale on nie chodzi z licznikiem i radiem. Będziesz mógł tylko słyszeć przez głośniki i rozmawiać ale wybierać nr. będziesz musiał na telefonie tak jak opisałem to wyżej. Do tego nie wiem czy z Twoim fonem się połączy, chyba powinien bo tylko jako bluetooth to robi a na telefonie mam że połączono z zestawem słuchawkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

66 stron czytania - zlitujcie się i pomóżcie...

Poproszę tylko o szybką pomoc. Mam moduł BT jak na foto + telefon Samsung S4 Android 5.0.1

Passat B6 2007r + klawiatura + kierownica wielofunkcyjna.

Sam telefon z zestawem łączy się bezproblemowo i tak samo jest z dzwonieniem.

pytania:

1) nie czyta książki tel. a to by było potrzebne :(

2) co zrobić/jaki moduł trzeba by zamontować by mieć Internet (Wifi niekoniecznie potrzebne)?

3) czy aplikacja do telefonu Bluetooth SIM Access Profile bez root'a coś daje?

4) czy możliwe jest - uruchomienie danych komórkowych + mapy google + dźwięk z zestawu głośnomówiącego w aucie?

 

czy wymiana modułu na najtańszy 3C8035730 samodzielnie jest możliwa i coś da?

 

Wielkie dzięki!

 

bt passat.jpg

Edytowane przez poznaniakk
dopiski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
66 stron czytania - zlitujcie się i pomóżcie...

ja mam tylko 27 stron ;)

a myślisz że skąd tyle stron powstało, właśnie przez lenistwo i brak chęci zapoznania się z tematem. Bo każdy pisze i żąda od razu odpowiedzi na swoje pytanie, a nie przeczyta paru stron w tył. Sorry ale taka jest okrutna prawda.

Internet jest możliwy tylko na 2 modułach 3C8... D i E ale tylko na białym liczniku i będzie to wifi z samochodu telefonem połączonym po rSapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko 27 stron ;)

a myślisz że skąd tyle stron powstało, właśnie przez lenistwo i brak chęci zapoznania się z tematem. Bo każdy pisze i żąda od razu odpowiedzi na swoje pytanie, a nie przeczyta paru stron w tył. Sorry ale taka jest okrutna prawda.

Nie do końca się z Tobą zgodzę - powstało tyle stron, gdyż jest tak wiele możliwości dotyczących aut, ich konfiguracji i różnych modułów BT, że każdy początkujący nie wie nawet od czego zacząć. Niestety nikt z doświadczonych forumowiczów kompendium na ten temat nie napisał...a szkoda... :) Dlatego ja i inni pytamy.

 

Chodzi mi wyłącznie o zwykły dostęp do Internetu 3G (czy tam LTE) - bez WiFi w aucie.

Czy do tego zwykły moduł 3C8 035 730 A / B / C wystarczy?

Pytam, gdyż nie do końca rozumiem tej tabeli (tam jest 3G od wersji A)

Clipboard01.jpg

 

 

Mam liczniki w kolorze jak na zdjęciu (+MDF2)

20151210_144826.jpg

Edytowane przez poznaniakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy początkujący nie wie nawet od czego zacząć

od zapoznania się z regulaminem forum

a potem od przeczytania interesującego go tematu w całości.

Nie ma opcji na neta jak łączysz się po rSapie, no chyba że masz biały licznik, moduł D lub E to będziesz miał wifi w aucie

poszukaj, jest to napisane na forum jakie moduły łączą się w trybie HFP z czerwonym licznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od zapoznania się z regulaminem forum

a potem od przeczytania interesującego go tematu w całości.

OK, to może już bez złośliwości. Będę czytał.

 

Olać ten Internet zatem - wystarczająco ucieszy mnie Audio Bluetooth i książka telefoniczna.

 

czy moje zegary to kolor biały czy czerwony?

passat zegary.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegary są potocznie nazywane czerwone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym się różni moduł 3c8 od 1k8 bo taki mam do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czym się różni moduł 3c8 od 1k8 bo taki mam do kupienia?

 

3C8 to moduł premium, 1k8 zwykły hfp, bez wejścia na antenę i obsługi rsap.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co znaszy ze nie ma wyjscia na antene? nie obsluguje rsap ale hfp obsluguje? czyli dzwonic mozna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak wyświetlania na fisie i RNS'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1k8 i z minusów to że nie wyświetla się nic na rns-ie ani na fisie, nie działa klawiatura do telefonu jak masz. A z plusów to możliwość słuchania muzyki poprzez bluetooth. To zależy od ciebie co wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są moduły które mają i r-SAP i HF i BT-audio, do wyboru do koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
r-SAP i HF i BT-audio

 

a który moduł z tymi funkcjami będzie pasował do passata z czerwonym podświetleniem i navi MFD2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności