Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie zamawiający nie miał potrzeby mieć czegoś lepszego. Zakładam ze macie uchwyty do Starych Nokii no i radio np RCD 510?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. mam uchwy tylko mi brakowalo adeptera do parowania, wymieniłem moduł a stojak został bo dziura w desce, ale wykorzystałem go... wziołem taki uchwyt http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-na-smartfon-telefon-samsung-i4897937066.html , wywaliłem nużke, dokladnie w centralnym jej miejscu przewierciłem dziurke i przykręciłem go do tego stojaczka w miejscu gdzie jak rozsuniesz ten stojaczek to na górze jest na środku jedna sróbka m4 tylko trzeba dać dłuższą i teraz mam uchwyciek do mojego samsunga i wygląda jak oryginał. w zasadzie nie wyciagam tel z kieszeni jak jeżdze ale czasem trzeba podładować i to miejsce jest idealne

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radio RCD 310 w ustawieniach widzi funkcję BT lecz nic nie pomaga.

 

A co próbowałeś? Masz uchwyt na tel? Adapter jakiś? Telefon widzi aktywny BT auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon SONY nie widzi auta lecz mam dwa inne fony SAMSUNG i NOKIA, biegnę do auta i dam znać wieczorem co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest mały przełom ale mnie nie satysfakcjonuje. Dzisiaj podłączyłem telefon Samsung Galaxy s3 i powiem jedno działa ale obecnie mieszkam w UK i mam kartę sim w sieci 3 i po podłączeniu telefonu z polską karta wszystko jest ok dzwonie odbieram połączenia mogę nawet przeczytać smsy ale po włożeniu karty 3 nie działa próbuje się zalogować do Vodafone tak jak już pisałem wcześniej. Macie jakieś pomysły? Może zmiana modułu pomoże. Jaki moduł kupić? Nie będę ukrywał również że wolałbym użytkować xperie z2 ale niestety tego telefonu nie mogę podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset przypisanych telefonów jak oraz próby połączenia z XPERIA S oraz SAMSUNG nie widzi żadnego BT. Moduł wywalam na śmieci i pozostaję przy zestawie głośnomówiącym mocowanym przy uchu.

Spróbuję jeszcze zainstalować rSAP i dam znać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOBI rSAP nic ci nie da, masz zły moduł tak jak ja miałem -wersja low, zmień moduł na premium, najlepiej 3c8 z końcowką c lub d , xperia i tak ci po rsap nie pójdzie ale w tybie hf bedzie wszystko ładnie działac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam modul 3C0 035 729 E oraz adapter 3C0 051 435 TA Z DOTYKOWYM WYSWIETLACZEM, do tego galaxy s3. Zestaw sie laczy normalnie rozmawiam itd, pytanie brzmi czy moge miec na fis'ie kontakty i ogolnie jakies menu telefonu bo nic sie z nim zwiazane nie wyswietla... (fis pelny, multikierownica radio rcd310) pizdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam modul 3C0 035 729 E oraz adapter 3C0 051 435 TA Z DOTYKOWYM WYSWIETLACZEM, do tego galaxy s3. Zestaw sie laczy normalnie rozmawiam itd, pytanie brzmi czy moge miec na fis'ie kontakty i ogolnie jakies menu telefonu bo nic sie z nim zwiazane nie wyswietla... (fis pelny, multikierownica radio rcd310) pizdrawiam

 

możesz mieć, tylko też jak tu wielu, musisz wumienić moduł na premium, wtedy bedziesz miał obsługe z fis i rns a ten adapterek możesz komuś sprzedać (aukcja). z tytułu że ten dotykowy adapter troche się ceni za te pieniadze spokojnie kupisz własciwy moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że na jednej z 59 stron jest napisane na jaki najlepiej i czy to trzeba kodować czy wystarczy tylko podmienić jak by jakiś miły kolega podpowiedział ;p

 

aha i skoro nie mam premium to dla czego mi działa telefon ? hmmm dodam też ze w radiu rcd310 nie moge odtwarzać przez BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że na jednej z 59 stron jest napisane na jaki najlepiej i czy to trzeba kodować czy wystarczy tylko podmienić jak by jakiś miły kolega podpowiedział ;p

 

aha i skoro nie mam premium to dla czego mi działa telefon ? hmmm dodam też ze w radiu rcd310 nie moge odtwarzać przez BT

 

działa ci telefon bo łączy sie przez ten dotykowy adapter, to jest adapter bt, równie dobrze bedzie ci działało jak założysz adapter starego typu w to miejsce z dwoma przyciskami

jeśli chcesz miec wyswietlanie na fis i sterowanie z kier to musisz wymienić moduł najlepiej na 3c8 035 730B,C,D, a najlepiej C LUB D Czy przy tym module pod fotelem oprucz wtyczki masz podpięty kabel antenowy czy nie?? jeśli nie ma tam kabla od anteny to dodatkowo ze stojaczka co masz na desce(z tyłu deski po wyjeciu schowka) trzeba przedłużyć kabel antenowy i poprowadzić pod fotel do nowego modułu(na alegro są gotowe przedłużki), 10 min i zrobione. przepinasz moduły i ma działac. jeśli nie pluje błędami w vcds to nic nie kodujesz, ja u siebie musiałem w kodowaniu odznaczyc coś tam związane z anteną, bo taki wypluwało mi błąd, poza tym sparowałem telefon i chula do dziś

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam podpieta tylko jedna wtyczke/kostke z prawej strony.

 

Czyli muzyka przez bt na rcd310 tez mi bez wymianki nie pojdzie?

Edytowane przez mireckino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanko czy ten moduł będzie ok: link

Moduł jest w bardzo dobrej cenie a na stronie rosstech jest napisane że jest to najwyższy model !

Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Panowie mam pytanko czy ten moduł będzie ok: link

Moduł jest w bardzo dobrej cenie a na stronie rosstech jest napisane że jest to najwyższy model !

Proszę o poradę.

 

tyle, że to jest licytacja, do soboty do zakończenia to pewnie cena się wyprostuje odpowiednio, coś mi się zdaje, że parę osób tam się kręci, a przez pierwszych ileś dni widniało 1,50, dopiero chyba od wczoraj zaczyna skakać.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem gość powiedział że jak wylicytuje za np. 230 zł to cena go satysfakcjonuje i sprzeda. Więc rozumiem że warto licytować. A jaka cena maksymalna jest godna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że ten moduł działa jedynie z białymi zegarami. Do tego działa tylko w trybie rSAP, bez HFP.

A tak na marginesie najwyższy model to 3C8035730D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

A tak na marginesie najwyższy model to 3C8035730D

nie D a E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czerwonymi to jaki najlepiej, C?

Ma ktos link do tej antenki ktora trzeba poprowadzic od wieszaka do modulu? Jak to wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z czerwonymi to jaki najlepiej, C?

Ma ktos link do tej antenki ktora trzeba poprowadzic od wieszaka do modulu? Jak to wyglada?

 

w temacie sie juz pojawilo co pasuje do czerwonych

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_Retrofitting

 

tutaj porownanie patrz na ddp

 

ja kupilem nowy przewod do anteny

http://www.carsystems.pl/vw-audi-gps-fakra-extension-cable-5-5m-triplex-antenna,id341.html

 

a tutaj masz przedluzacz tylko nie pamietam jaka jest wtyczka przy uchwycie

http://allegro.pl/przedluzacz-fakra-male-female-2m-i5132670500.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępnie powiem że od wczoraj stałem się szczęśliwym użytkownikiem Passata B6 2007, będzie mi miło uczestniczyć w życiu forum.

Nie znalazłem jasnej odpowiedzi w wątku na temat modułu bluetooth jaki będzie odpowiedni do mojego zestawy premium.

 

Telefon Iphone 6 (nie będzie innego) + zestaw MFD2 DVD + telefon premium.

Wiem że do upgrade'u mogę wykorzystać dwa moduły 5N0035730 lub 3C8035730 tylko nie wiem który będzie odpowiedni.

 

Zdjęcie zestawu poniżej:

 

 

Zrzut ekranu 2015-04-02 o 09.23.42.jpg

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności