Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Jokers bo jak byś miał 3c8 to i iphone by działał

 

Dobrze ze z bb dziala w 100% i kontakty i smsy a jak dorosne do tego to zaczne szukac bialych zegarow albo kolor i dojdzie wtedy nowy model 3C8 :) wszystko powoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gładi
Kasowanie konta użytkownika, czy zmiana pamięci (SIM, telefon, SIM + telefon), nic nie daje.

Problem nie leży w ustawieniach telefonu Premium, czy w sposobie logowania, co najwyżej można by mówić o "pewnych niedoskonałościach" firmowego oprogramowania Volkswagena lub o jego niechęci do współpracy z bardziej zaawanowanymi technologicznie telefonami.

Wydaje mi się, że problem rozwiązałem, w każdym razie wykonane próby wskazują na zdiagnozowanie tego zagadnienia.

Jak już wszystko załatwię, to postaram się to opisać, jeżeli będzie to kogoś interesowało.

 

Pozdrawiam

 

Witam,

 

U mnie wystepuje problem tego typu, że kopiowana jest książka, ale tylko nazwy kontaktów. Same numery sa już mocno pomieszane z innymi dziwnymi znakami. Kiedy wchodzę w książkę na RCD i klikam na jakieś nazwisko wyskakuje absurdalny ciąg literowo - cyfrowy. Tym samym nie da się wybrać numeru. Nadmieniam, że przy pierwszym połączeniu mojego telefonu (Nokia E52) wszystko skopiowało się bez najmniejszego błędu. Dopiero poźniej zaczęło szaleć.

 

Gdybym mógł prosić Ciebie, żebyś opisał jak poradziłeś sobie ze swoim problemem, byłbym niezmiernie wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

 

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem moduł 5N0 035 730 D i zauważyłem że pod ruchomą zaślepką jest gniazdo które przypomina mini usb - co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy kupiłem moduł 5N0 035 730 D i zauważyłem że pod ruchomą zaślepką jest gniazdo które przypomina mini usb - co to takiego?

 

Też mam takie gniazdo, może to podłączenie do programowania modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłaczyłem mój nowy moduł 5N0 035 730 D do samochodu z RCD 510 . Po uruchomieniu tel. ( jakaś stara dotykowa nokia chyba 5630) sparował sie z modułem bez problemu, na FIS`e mam menu telefonu i jakieś dwa dziwne kwadraciki ( dosłownie kwadraciki) - nie sa to znaczki bluetooth czy poziomu naładowania telefonu. Macie pomysł co to takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tez tak mialem na tym module i bialym liczniku. Teraz mam premium i nowy modul i jest ok. Sam sie zastanawialem jak te kwadraciki zmienic w ikony i nic nie wymyslilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wina modułu tylko licznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak sobie pomyślałem. Romeo9999 jaki proponujesz nr licznika na podmiankę?

 

a to jest temat o licznikach? :wmorde post do śmietnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak uruchomić odczyt sms na rcd 510? mam moduł 5N0035730D i rcd 510. Sms odczytuje tylko na fis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Passat 2010, oczywiście białe zegary, moduł 730 D, wieszak a w nim uchwyt na telefon.

Moduł działa normalnie ale tylko w trybie low tzn łączą się tel ale nie kopiuje kontaktów ani nie mam menu na fis,

Może coś poprzestawiać za pomocą VCDS ?

 

P.S. kupię kabel bo mój 812.4 już sobie nie radzi z białymi zegarami...

 

 

Chyba może to być związane z tym że nie mam multikiery, ani klawiaturki tylko wieszak

Edytowane przez oracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie,jest tu sporo tych informacji.mam rns 510,kiere multi,czerwonego pełnego fisa,sterownik 1K8035730 , mikrofon .auto 2008.chciałbym mieć obsługę z rns i fisa i sporej ilości telefonów.z informacji które mam musiałbym dokupić element do mojej przystawki-czego nie biorę pod uwagę lub wymienić moduł.i tu prosiłbym o kilka podpowiedzi z konkretnymi numerami.z mojej wiedzy pasowałyby mi

5P0 862 335

5P0 862 335 B

5K0 035 730 E

5KO 035 730 D

5K0 035 730 F

3C8 035 730

poprawcie mnie jeśli mam złą wiedzę i coś dopiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprawcie mnie jeśli mam złą wiedzę i coś dopiszcie.

3c8 035 730 b

3c8 035 730 c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny dylemat jaki moduł do RNS 510 żeby poprawnie działał z IPHONE4S.

teraz ma m5K0 035 730B i działał Iphone3 bezproblemowo, natomiast Iphone4S paruje się ale po kilkunastu minutach bezczynności rozłącza się ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie, czy ten moduł Premium można jakoś "programować"? Chodzi mi o to, żeby po wciśnięciu na kierownicy "gwiazdki" (komendy głosowe) od razu "nasłuchiwał" za imieniem, a nie prosił o jedną z paru komend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam rns 510,kiere multi,czerwonego pełnego fisa

 

3c8 035 730 b

3c8 035 730 c

 

Według listy na Ross-Tech moduły 3C8 nie współpracują z czerwonymi zegarami :niekumam

Edytowane przez piho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ma m5K0 035 730B i działał Iphone3 bezproblemowo, natomiast Iphone4S paruje się ale po kilkunastu minutach bezczynności rozłącza się ???

 

5K0 035 730 B działa i z iPhone 4 jak i iPhone 4S bez problemów. Co ciekawego zauważyłem - jak chcesz sparować nowy telefon pod tą samą nazwą to rzeczywiście się wywala.

 

Jeżeli miałeś iP3 sparowany z autem pod nazwą "OGÓREK" i pod tą samą nazwą sparujesz nowy dowolny telefon to się będzie wywalać. Jak nowemu telefonowi nadasz inną nazwę, np "OGÓREK2" to będzie działało - sprawdzone w praktyce właśnie na 5K0 035 730 B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten sam sterownik w passku i aktywowanie VCDS'em. HTC One X nie chce się połączyć,a w Touaregu II tak. Nie wiem o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5K0 035 730 B działa i z iPhone 4 jak i iPhone 4S bez problemów. Co ciekawego zauważyłem - jak chcesz sparować nowy telefon pod tą samą nazwą to rzeczywiście się wywala.

 

Jeżeli miałeś iP3 sparowany z autem pod nazwą "OGÓREK" i pod tą samą nazwą sparujesz nowy dowolny telefon to się będzie wywalać. Jak nowemu telefonowi nadasz inną nazwę, np "OGÓREK2" to będzie działało - sprawdzone w praktyce właśnie na 5K0 035 730 B.

Zmieniłem nazwę już drugi raz, wywaliłem tamten stary IP3 z pamięci i nadal po kilku minutach niekorzystania z IP4S przestają współpracować, mimo że w aucie na zegarach tel jest połączony, i w telefonir też jest niby połączony z VW Phone, a dzwoni tylko IP4S i nie działa przełączenie z ekranu IP4S na VW Phone, mogę tylko dać na głośnik IP4S lub na słuchawkę, jedyny sposów to wyłączyć BT w IP4S i włączyc ponownie wtedy znów się połączą.

Jeżeli będę gadał np przez 4 gadziny jazdy z przewami ok 5 min to wszystko będzie OK!

 

 

5K0 035 730 B działa i z iPhone 4 jak i iPhone 4S bez problemów. Co ciekawego zauważyłem - jak chcesz sparować nowy telefon pod tą samą nazwą to rzeczywiście się wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje ASO i sprawdzenie/aktualizacja FW w module

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów mam pytanko czy z takim sterownikiem białe zegary navi rns310 uchwyt na telefon jest możliwe wyświetlanie książki telefonicznej na zegarach dziękuję za odpowiedz pozdrawiam Michał

 

Adres 77: Telefon (J738) Plik etykiet: 1K8-035-730.clb

Oznaczenie elementu SW: 1K8 035 730 D HW: 1K8 035 730 D

Komponent: Telefon H08 6900

Weryfikacja: 00008000 Numer seryjny: 00000329392234

Kodowanie: 012120

Kod serwisu: WSC 05314 000 00000

VCID: 2A50210145E4089

 

Nie znaleziono błędów.

-------------------------------------------------------------------------------

Adres 37: Nawigacja (J794) Plik etykiet: 3C0-035-270.clb

Oznaczenie elementu SW: 3C0 035 270 HW: 3C0 035 270

Komponent: RNS310 H15 0227

Weryfikacja: 10000000 Numer seryjny: VWZ1Z2K9117278

Kodowanie: 020004010400000000000000

Kod serwisu: WSC 99999 1023 2097151

Zbiór danych ASAM: VW_RNS310 A02007

ROD: VW_RNS310_VW46.rod

VCID: D7B628F5AE16C51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności