Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem na poprzedniej stronie miałem problem z rozłączającym się telefonem w galaxy S3 do chwili korzystania z androida 4.1.2 jaki był w chwili kupienia telefonu ale Samsung wypuścił aktualizacje i automatycznie zamontował mi się android 4.3 . Od tego czasu wszystkie dolegliwości minęły i połączenie jest utrzymywane prawidłowo . Myślę że w Samsungu wiedzą o co chodzi są wersje niedopracowane z rSAP i trzeba czekać aż sami to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałem na poprzedniej stronie miałem problem z rozłączającym się telefonem w galaxy S3 do chwili korzystania z androida 4.1.2 jaki był w chwili kupienia telefonu ale Samsung wypuścił aktualizacje i automatycznie zamontował mi się android 4.3 . Od tego czasu wszystkie dolegliwości minęły i połączenie jest utrzymywane prawidłowo . Myślę że w Samsungu wiedzą o co chodzi są wersje niedopracowane z rSAP i trzeba czekać aż sami to poprawią.

 

Ty wiesz ze mozesz miec racje. Mozesz mi napisac na Pw jak przebiegalo rozlaczanie . Bo u mnie niby fon byl polczony ale 3C8035730 nie widzial po chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czytałem cały wątek i już mi się namieszało.

 

Mam Passata cc z 2009 roku (biale zegary) RNS510.

Proszę o symbol modułu z którym będzie współpracował Iphon'e 5

czy ten bedzie ok 3C8035730B ?

czy to prawda ze ten moduł jakieś błedy bedzie wywalal i sterowanie z kierownicy nie bedzie trybic?

Edytowane przez freeman67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaa. Poczytaj objawy na 47 str. tam wszystko opisałem . Poczytaj również w necie o aktualizacjach androida kiedy twój model otrzyma nowszą wersje , bo o tym jest dużo artykułów chociaż nie wszystko można wyczytać. Po swoim przykładzie wiem że wina leży po stronie androida montowanym w Samsungu . Przecież w sklepie play jest kilka aplikacji z rSAP ale nie chcą się otwierać . chciałem rootować oprogramowanie telefonu ale w serwisie Samsunga nie chcieli mi tego zrobić nawet za odpłatnością przy czym jeden z serwisantów znał problem i powiedział , że Samsung nad tym pracuje i chyba dobrze to zrobili w wersji 4.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czytałem cały wątek i już mi się namieszało.

 

Mam Passata cc z 2009 roku (biale zegary) RNS510.

Proszę o symbol modułu z którym będzie współpracował Iphon'e 5

czy ten bedzie ok 3C8035730B ?

czy to prawda ze ten moduł jakieś błedy bedzie wywalal i sterowanie z kierownicy nie bedzie trybic?

 

Pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3C8 035 730 C lub D. Szukaj któregoś z tych. B nie wywala żadnych błędów. Nie jestem pewien ale one chyba mogły działać i na czerwonych i na białych zegarach, więc może ktoś miał problemy z właściwym kodowaniem. Proszę mnie poprawić jeśli błądzę

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Paska CC z 09r. W nim Siedzi Rns510 i moduł BT 5N0 035 730 A. TElefon ladnie się laczy,jed dostep do książki, odczyt smsów na fisie ale za cholere nie wiem jak włączyć BT Audio. Z tego co widziałem to mój moduł obsługuje Bt Audio. W kodowaniu nie mam za wiele możliwości zmian. W adaptacjach również nie. Czy orientuje się ktoś czy ten moduł faktycznie obsługuje BT Audio a jeśli nie to jaki byłby odpowiednim zamiennikiem z obsługą BT audio??? :wsciekly

Dodam że nie posiadam klawiatury, mam możliwośc wybierania nr z pozycji RNS. Są również przyciski w podsufitce no i multi kierownica.

Edytowane przez bbartt1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z togo co wiem, to Twój moduł nie obsługuje BT Audio. Wg Ross-Tech dopiero moduł 5N0035730D i od 3C8035730A w górę mają tę funkcję.

Tabela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sie rozumiec ze jesli wymienie na taki z końcówka D to powinna dzialac czy moge napotkac jakies problemy? A jaki trzeba miec modul aby na fisie pokazywal naladowanie baterii telefonu i odczytu sms na rns ie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja od wczoraj mam Samsung S4. Próbuje z samochodem połączyć i na razie nieudało mi się to. Miałem wcześniej S3, działało super - teraz S4 z tym samym numerem. Co jest dziwne to na początku wykrywa jako nowy telefon, wpisuje ten 12 cyfrowy kod do telefonu i chwilę później łączy się ale wynika że jakby przez stare konto dla S3. A po chwili całkiem się rozłącza i w dodatku pisze że karta SIM w telefonie jest nieaktywna. Dopiero po restarcie telefonu telefon odzyskuje kontrole nad SIM.

O co może chodzić? Coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykasuj stary profil z modułu i sparuj telefon od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykasuj stary profil z modułu i sparuj telefon od początku.

tak też mi się wydaje, tylko jak to zrobić? Znam technikę przez podłączanie innego telefonu można skasować poprzednie konto. Ale nie mam chwilowo kompatybilnych innych telefonów. Można przez VSCD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim 5N0035730C dało się VCDSem w ustawieniach modułu wykasować wszystkie zapisane profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim 5N0035730C dało się VCDSem w ustawieniach modułu wykasować wszystkie zapisane profile.

a jak to zrobić żeby się udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiszę się do tego wątku. Posiadam rzadki telefon LG p-895 lecz z normalnym androidem 4.0.1 oraz takie radio jak na zdjęciu: http://prntscr.com/3pwwi1 Wcześniej współpracowało przez bluetooth z nokią 6310i bez żadnych problemów gdy ta była zainstalowana do takiego uchwytu: http://prntscr.com/3pwxo1

I pytanie: czy da się to jakoś ustawić aby głośnomówiący działał oraz żeby można było puszczać muzykę z telefonu via bluetooth? Szukam w ustawieniach radia możliwości sparowania, w końcu coś tam znajduje lecz telefonu nie może znaleźć. Tyczy się to również samsunga galaxy s2 oraz LG L9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz nr modułu bt, powinien byc pod siedzeniem pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak to zrobić żeby się udało?

No i się udało, co więcej jest opcja usuwania starych profili telefonu z pozycji FIS. U mnie jest FIS rozszerzony i dało się dużo zdziałać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz nr modułu bt, powinien byc pod siedzeniem pasażera.

 

Niczego pod siedzeniem nie widzę. Czy trzeba coś rozkręcać? Może prościej sprzedać obecne radio i kupić takie, które obsłuży BT bezproblemowo? Raczej moduł jest gdyż nokia 6310i działała a nic nie było demontowane prócz uchwytu do samego telefonu z jego gniazda obok radia.

Edytowane przez Hochwander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod siedzeniem pasażera jest taka plastikowa pokrywa a pod nią moduł. Oryginalne radia nie maja wbudowanego bt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak dalej problem mam z podłączeniem S4. Samochód wykrywa telefon, wpisuje do telefony pin jaki podaje mi samochod, auto zaczyna tworzyć nowego user i .... niestety nie udaje się to:rozpacz. Co dziwne na telefonie mam informację iż karta SIM jest użytowana przez Auto.

Dzieje się to tylko dla S4:(

Próbowałem podłączyć inny telefon Galaxy S3 i bez najmniejszych problemów podłączył się. Próbowałem też starsze Nokie, też najmniejszych problemów.

Czy miał ktoś podobny przypadek? Może jakieś zabezpieczenia są w telefonie i blokują połączenie?

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności