Skocz do zawartości
Gość custome

Chcieli ukraść Paska - JAK ZABEZPIECZYĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrucky

Prawda jest taka, że żaden alarm czy zabezpieczenie nie pomoga jeśli złodziej jest profesjonalistą i bardzo mu na Twoim samochodzie zależy. Nie wiem czy spotkaliście się z takim urządzeniem jak GS 501. http://guardsystem.com.pl/ Nie jest to urządzenie antykradzieżowe, ale pokradzieżowe. Osobiście mam coś takiego zamontowane u siebie od kilku miesięcy i po tym jak poznałem zasadę działania raczej śpię spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że żaden alarm czy zabezpieczenie nie pomoga jeśli złodziej jest profesjonalistą i bardzo mu na Twoim samochodzie zależy. Nie wiem czy spotkaliście się z takim urządzeniem jak GS 501. http://guardsystem.com.pl/ Nie jest to urządzenie antykradzieżowe, ale pokradzieżowe. Osobiście mam coś takiego zamontowane u siebie od kilku miesięcy i po tym jak poznałem zasadę działania raczej śpię spokojnie.

Poczytałem o tym urządzeniu i widzę, że to super sprawa. Tylko duży koszt. Jeszcze te 900 zł jednorazowo za urządzenie do przełknięcia, ale co roku abonament 900 zł + 250 bateria to trochę za dużo. Otrzywiście gdyby człowiek wiedział, że ci buchną autko to za dużo by nie było - zawsze jednak wydaje się nam, że nas to nie spotka - wtedy jest za dużo - czy za takie urządzenie czy też za AC.

Ja już jednak nas to spotka to wtedy dopiero się gryziemy czemu tego nie zrobiłem.

Niestety w większości pensje w tym kraju - to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentował bo mi się śmiać chce...

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę tego komentował bo mi się śmiać chce...

Powodzenia

Niewiem co cię tak rozbawiło - moja wypowiedź?, czy to, że każdego powinno stać na taki wydatek.

Jeśli cię stać to gratoluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejszym zabezpieczeniem oprócz różnych blokad, odcięć itp napewno jest wykupione AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Najpewniejszym zabezpieczeniem oprócz różnych blokad, odcięć itp napewno jest wykupione AC.

 

a właśnie że nie bo uliczka była nie oświetlona ;) najlepjej garaż z alarmem ew ochrona do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niemy pitbull zalogowany w bagażniku.Cichy,ale skuteczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem o tym urządzeniu i widzę, że to super sprawa. Tylko duży koszt. Jeszcze te 900 zł jednorazowo za urządzenie do przełknięcia, ale co roku abonament 900 zł + 250 bateria to trochę za dużo. Otrzywiście gdyby człowiek wiedział, że ci buchną autko to za dużo by nie było - zawsze jednak wydaje się nam, że nas to nie spotka - wtedy jest za dużo - czy za takie urządzenie czy też za AC.

Ja już jednak nas to spotka to wtedy dopiero się gryziemy czemu tego nie zrobiłem.

Niestety w większości pensje w tym kraju - to nieporozumienie.

 

 

Coś to grubymi nićmi szyte. W rzeczach odnalezionych jest wideoprojektor. Gdzie ten system został zamontowany i kto płaci taki czynsz roczny, żeby pilnować projektora...:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waldekk, nie chciałem Cię urazić ale zastanów się w jaki główny sposób znajdują się auta tak "zabezpieczone"... Masz kogoś znajomego w dochodzeniówce itp to się zapytaj...

Wiem coś na ten temat ale to nie rozmowa na forum napewno...

 

ps. niech się firma pochwali ile aut nie znaleziono...i z kim się dzielą kasą ;-)

Powodzenia :-D

Edytowane przez cubus_vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@waldekk, nie chciałem Cię urazić ale zastanów się w jaki główny sposób znajdują się auta tak "zabezpieczone"... Masz kogoś znajomego w dochodzeniówce itp to się zapytaj...

Wiem coś na ten temat ale to nie rozmowa na forum napewno...

 

Prawda.

Po co znaleźć się w rejestrze "łatwych łupów" ?

W naszym kraju nie takie dane wyciekały ;)

Lepiej wsadzić coś samemu i nie chwalić się tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a właśnie że nie bo uliczka była nie oświetlona ;) najlepjej garaż z alarmem ew ochrona do tego :)

uważam że oprócz zabezpieczeń potrzebne jest AC, chyba że ktoś nie chce zwrotu kasy. A cały czas nie będziesz trzymał samochodu w garażu z alarmem i ochroną chyba że nim nie jeżdzisz . Jak będą chcieli to gwizdną z każdego miejsca. To złodziej pilnuje nas i czeka na odpowiedni moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
A cały czas nie będziesz trzymał samochodu w garażu z alarmem i ochroną chyba że nim nie jeżdzisz

 

to jest u mnie opcja nocna:)

a na parkingu to potencjalny nabywca raczej zrezygnuje z mojego

-brak zamków

-dodatkowe immo

-schowana klawiaturka z kodem

-odcięte złącze diagnostyczne

alarm fabryczny i innego nie będzie co za dużo to też nie zdrowo ;)

 

po co ma się męczyc jak niedaleko stoi z fabrycznym zabezpieczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dobra rada, nie chwal sie za bardzo co masz pozakladane... Rozni ludzie to czytaja. TO samo tyczy sie nie tylko forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Taka dobra rada,

 

a czy ja coś powiedziałem?? :)

 

jeszcze folia antywłamaniowa na szybach wiec jak ktoś sie pokusi to zapraszam z jakimś toporkiem bo z łokcia nie pójdzie ;)

Edytowane przez hezek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

 

jeszcze folia antywłamaniowa na szybach wiec jak ktoś sie pokusi to zapraszam z jakimś toporkiem bo z łokcia nie pójdzie ;)

Nie bądż taki pewien i nie kuś losu. A o lawetach słyszłeś ? Wtedy żadne zabezpieczenia Ci nie pomogą a zawsze z AC dostaniesz jakieś pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bądż taki pewien i nie kuś losu. A o lawetach słyszłeś ? Wtedy żadne zabezpieczenia Ci nie pomogą a zawsze z AC dostaniesz jakieś pieniadze.

 

Koledzy, wszyscy piszą że na lawete nie ma rady, owszem zgodzę się tylko kto kradnie auto przy pomocy lawety. Dużo się mówi ale ja jeszcze nie słyszałem żeby lawetą komuś zawinęli. Przecież to ogromne ryzyko dla złodzieja, brak możliwości ucieczki w razie pościgu, w razie kłopotów trzeba i lawete porzucić, moim zdaniem ogromne ryzyko. Pozatym nie wyobrażam sobie że na parking pod blokiem w nocy podjeżdża laweta i targa samochód, bo to dopiero byłaby wtopa. Może i są takie przypadki ale to raczej skrajność. Najlepszy sposób to po cichu, po ciemku i jak sie uda odpalić to rura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kradziona laweta, samo południe, centrum Warszawy... Dziesiątki świadków... Kradnie się auta, m.in. źle zaparkowane itp...

Naprawdę, pomysłowość złodziei nie zna granic i nie można jej lekceważyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@waldekk, nie chciałem Cię urazić ale zastanów się w jaki główny sposób znajdują się auta tak "zabezpieczone"... Masz kogoś znajomego w dochodzeniówce itp to się zapytaj...

Wiem coś na ten temat ale to nie rozmowa na forum napewno...

 

ps. niech się firma pochwali ile aut nie znaleziono...i z kim się dzielą kasą ;-)

Powodzenia :-D

Nie czuję się urażony.

No więc właśnie - zgadza się, poza tym kupę kasy.

Chyba nie zrozumiałeś mojej wcześniejszej wypowiedzi - stwierdziłem tylko, że fajna rzecz - ale.......

O sprawach o których piszesz nawet nie pomyślałem- to dodatkowy argument na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kradziona laweta, samo południe, centrum Warszawy... Dziesiątki świadków... Kradnie się auta, m.in. źle zaparkowane itp...

Naprawdę, pomysłowość złodziei nie zna granic i nie można jej lekceważyć...

 

zgadza sie ale nie auta za 20 czy 30 tysięcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
zgadza sie ale nie auta za 20 czy 30 tysięcy

 

dokładnie!

 

AC jest za drogie! zabezpieczenia sam zakładałem wiec poplątałem troszkę ;) mam też zrobiony sabotaż wiec przy próbie pocięcia kabli będzie trąbił. tyle że kolejnym dołożonym przeze mnie klaksonem więc raczej zrezygnuje :) jestem o tym przekonany na 99%

a ten 1% nie jest warty pieniędzy za AC

 

za dużo passatów i to młodszych od mojego jest do wzięcia w kilka sekund! wiec po co ma sie z moim trudzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności